Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

13 godzin temu, malagos napisał:

U nas w 27 maja będzie 10 lat, jak mamy nasza Zulkę - ze schroniska  w Wieluniu. Przywiozła nam ją Jo37 :).

To też piękna rocznica -  pamiętam Waszą Zulkę, małego strachulca, zaglądałam na wątek. Pozostała w tym swoim świecie, ale jest u waz szczęsliwa.

12 godzin temu, agusiazet napisał:

A mój Sonuś dożył prawie 17 lat, bez dwóch tygodni i to prawie nie chorując. Jego towarzyszka Jeta z zamojskiego schronu (wcześniej Pędzelek), która była u nas tymczasowo i wyjechała do DS w Niemczech (dzięki Pajuni) żyje, ma się świetnie i chyba ma już ze 12 lat:).

Piękny wiek, tez pamiętam Sonusia, równolatka mojejToli.

No i pamiętam Jetkę - Pędzelka - mojego chwilowego tymczasa, ciesze się, ze u niej wszystko dobrze  :)

To jedna z pierwszych suczek uratowanych dzięki dogo.

 A te małe biało - czarne zamojskie suczki  miały w Tobie Aga wielkie wparcie :)

 Tęskno mi czasami za dawną dogomanią.

Link to comment
Share on other sites

Tym, którzy dawno do nas nie zaglądali przedstawiam kolejnych szczęściarzy z zamojskiego schroniska -  zaczęli nowe życie na wolności i szukają nowych domów:)

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wyjazdu psów i  obecnie pomagają w ich utrzymaniuhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Szronik w DT u anecik

Canis w hoteliku u Murki

Julka w hoteliku u Murki

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Anula napisał:

To może jeszcze OLX.Szkoda tej suni aby trafiła do schronu.Może zawiadomić Schronisko jeszcze.

Anuś - sunia jest u nas, nie damy jej do schronu, na razie czekamy na właściciela...

Tz dzwonił do schroniska, tez zostawił info.

Link to comment
Share on other sites

Mała jest cudna. Może jakiś pańcio zostawił ją , poszedł po zakupy i zapomniał o suni.  Jak dzieci potrafią zostawić w samochodzie i po 8 godzinach sobie pryzpomniec jak dziecko już nie żyje, to co dopiero pies. Pańcio mógł wychylić 2 piwka i zapomniał. Chyba ,że coś złego się przytrafiło właścicielowi, oby nie.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Poker napisał:

Mała jest cudna. Może jakiś pańcio zostawił ją , poszedł po zakupy i zapomniał o suni.  Jak dzieci potrafią zostawić w samochodzie i po 8 godzinach sobie pryzpomniec jak dziecko już nie żyje, to co dopiero pies. Pańcio mógł wychylić 2 piwka i zapomniał. Chyba ,że coś złego się przytrafiło właścicielowi, oby nie.

 

31 minut temu, Havanka napisał:

A ja myślę, ze to było celowe porzucenie suni. Po tak długim czasie, były opiekun wcale jej nie szuka, choć na pewno już zauważyłby jej brak.  Biedne maleństwo.

Wszystko wskazuje na porzucenie, bo nikt nie dzwoni - zostawiliśmy info w schronisku i przy Stokrotce.

 Dzisiaj wyślę jeszcze info znajomej, aby wrzuciła na profil fundacji na FB.

No nic - mała jest u nas, widać, ze tęskni za swoimi, popłakuje, często siedzi pod drzwiami :(

Wczoraj została wykapana, dzisiaj była u wetki - oprócz częściowo niedrożnych kanalików łzowych (prawdopodobnie uwarunkowania genetyczne) dziewczynka jest zdrowa, młoda ( ma ok. roku), waży  7, 50 kg, ale powinna przytyć, bo znać jej wszystkie żebra.

Sunia jest bardzo łagodna, cichutka, uległa,  ładni chodzi na smyczy, po schodach, zachowuje czystość, wszystko pozwala przy sobie robić.

Musiała mieszkać z dziećmi, bo ożywia się na ich widok na spacerach.

Bardzo ładnie nawiązuje kontakty z innymi psami, a  nasza kotka wzbudziła jej wielkie zdziwienie i nic więcej - dzisiaj już leżały obok siebie.

 Najbliższe plany to oczywiscie sterylka, chociaż dzisiaj wetka powiedziała, ze mała jest albo po tuż przed cieczką, albo tuz po niej.

No i szukamy  domu, bo wszysko wskazuje, ze ten poprzedni nie chce już suni :(

 Mała dzisiaj

P1260901.JPG

P1260904.JPG

P1260907.JPG

P1260908.JPG

P1260896.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...