Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Pod opiekę fundacji trafił też ok 3-4 miesięczny kocurek Borysek. Został znaleziony na działkach, wyziębiony, odwodniony, z krwawą biegunką i świerzbowcem w uszkach.. Jego rodzeństwo nie przeżyło...Borysek przez dwa dni był podłączony pod kroplówki, w tej chwili jego stan jest stabilny. To silny maluch. 

Oto Borysek

M__0E62_resized_20170108_013648812.JPG

M__81FA_resized_20170108_013518519.JPG

M__482E_resized_20170108_013628212.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciłam, więc do schronu podjedziemy tak bliżej soboty i zrobimy nowe zdjęcia. 

Spróbujemy się też dowiedzieć o wiek tych pokazanych tutaj starszych suniek;  mam nadzieję, że przetrwały te ciężkie mrozy.

W Zamościu zima trzyma, dzisiaj była kolejna noc z temperatura poniżej  minus 10

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Dopiero wróciłam, więc do schronu podjedziemy tak bliżej soboty i zrobimy nowe zdjęcia. 

Spróbujemy się też dowiedzieć o wiek tych pokazanych tutaj starszych suniek;  mam nadzieję, że przetrwały te ciężkie mrozy.

W Zamościu zima trzyma, dzisiaj była kolejna noc z temperatura poniżej  minus 10

Cieszę się,że już jesteś.życzę dużo zdrówka i sił.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam długi mail i zdjęcia Arielki -niepełnosprawnej koteczki, o której lepszy los starała się Havanka.

 U koteczki wszystko dobrze - na początku stycznia miała zabieg sterylizacji, wszystko pięknie się wygoiło.

 Arielka trafiła do pani, która 2 lata temu adoptowała od nas koteczkę Lilę (ta ciemna).

20161225_150540.jpg

20170111_111217.jpg

20170111_195243.jpg

20170112_110011.jpg

20170115_115028.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się wcinam, ale właśnie przeczytałam na fp zamojskiego schroniska. Mam nadzieję, że właściciel się zgłosi.
UWAGA! Do schroniska trafiła starsza, malutka suczka w typie pekińczyka - sunia jest w kiepskim stanie fizycznym, ale jest bardzo wesoła i przyjacielska -PILNIE szukamy właściciela!!!

16174515_1200077093444639_76721066648375

Zdjęcie użytkownika Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zamościu.

 

Link to comment
Share on other sites

Ta pekineczka bez względu na kwarantannę potrzebuje na cito pomocy weterynaryjnej,ponieważ może stracić oko.Jeżeli nie odbierze ją właściciel to po kwarantannie może już nie mieć oka.Zresztą co to za właściciel jeżeli doprowadził oko do takiego stanu.

Zapewne Schronisko nic w tym kierunku nie zrobi aby zawieźć sunię do Lecznicy.Biedny psiak.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Ale to jest pies!!! w typie owczarka belgijskiego!! Zaraz poszukam w swoich zdjęciach. Chyba, że jest coś nowego..... 

Alaskan - może to jest suczka ON...Obok niej stoi czarna sunia, ta która zawsze podchodzi do siatki...

 O tego psa w typie belgijskiego beka dopytywała...

Pies w typie belgijskiego jest ostatnim  boksie, a tu widać, ze to jest boks środkowy

16105542_1200065286779153_3162758599293236873_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

a co to za piesek /suczka ?- zdjęcie z fb

 

To boks suczek, wiec to na najprawdopodobnej suczka.

51 minut temu, Anula napisał:

Ta pekineczka bez względu na kwarantannę potrzebuje na cito pomocy weterynaryjnej,ponieważ może stracić oko.Jeżeli nie odbierze ją właściciel to po kwarantannie może już nie mieć oka.Zresztą co to za właściciel jeżeli doprowadził oko do takiego stanu.

Zapewne Schronisko nic w tym kierunku nie zrobi aby zawieźć sunię do Lecznicy.Biedny psiak.

Do schroniska jedziemy najprawdopodobniej w niedzielę. Postaramy się odnalezc psiaki i dowiedzieć się czegoś więcej.

 Na przeskoczenie kwarantanny u pekinki nie ma sposobu, juz raz to przerabialiśmy  z poprzednia sunią :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...