Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Onaa napisał:

To jest piesek czy suczka ?

P1260101.JPG

A ten strachulec :(? Coś o nim wiadomo ? On ma swoją budę ?

P1230764.JPG

Na zdjęciu wyżej piesek - bardzo sympatyczny.

Strachulec to suczka, jest na wybiegu otwartym, tam jest parę bud, a  tej chwili tylko 3 sunie - wszystkie takie strachliwe. jest jeszcze mniejsza, czarnulka, taki niby ratlerek, ale ona tylko przemyka po tym wybiegu :(

 Miejsca szybko sie wypełnią, bo po sterylkach  czeka 18 suczek :(

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Onaa napisał:

P1230807.JPG Myślałam że to jest ta sunia  ze str 576

Sprawdziłam w swoich folderach i wychodzi na to, ze to chyba jednak suczka...

Ostatnio przeniesiono suczki z ostatniego boksu od strony wjazdu - teraz wszystkie suki są od strony pola i na wybiegu otwartym. Ale to zdjęcie robione chyba jeszcze przed zmianą.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Sprawdziłam w swoich folderach i wychodzi na to, ze to chyba jednak suczka...

Ostatnio przeniesiono suczki z ostatniego boksu od strony wjazdu - teraz wszystkie suki są od strony pola i na wybiegu otwartym. Ale to zdjęcie robione chyba jeszcze przed zmianą.

A wiadomo coś o niej więcej? Ile może mieć lat, jak sie zachowuje jak Was widzi, czy jest wielkości Miłeczki?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam kolejną wiadomość z domu Aschity/Agni :)

Dobry wieczór pani Elu,
zaczął się ostatni przedświąteczny tydzień, wkrótce w wigilię Wigilii Angie będzie z nami już:-) trzy miesiące.
 
Przez ten czas nasza sunia bardzo się zmieniła, myślę, że czuje się coraz pewniej i bezpiecznie.
Nie straszne już dla niej podróże windą ani schodzenie schodami z piątego piętra.
 
Inne psy na spacerze coraz częściej są towarzyszami zabaw albo przynajmniej kompanami do serdecznego przywitania się.
 
Jak jakiś pies budzi w Angie lęk coraz lepiej daje sobie z tym radę.
 
Pani Elu, czy widziała pani kiedyś Angie jak biega?  Jest niesamowicie szybka i w zabawach z innymi psami zawsze biega po największym okręgu:-)
 
Angie ma już swojego osobistego lekarza, panią doktor Ewelinę, która ma cudowne podejście do zwierząt, sama zajmuje się też adopcjami, a na dzień dobry przywitały nas trzy pieski-domownicy, w tym jeden bez przedniej, prawej łapki.
 
Pani Ewelina zbadała Angie, osłuchała, zmierzyła temperaturę; obejrzała, uzębienie, uszka i dokładnie skórę i oczyściła gruczoły odbytu. Angie nie budzi żadnych zastrzeżeń zdrowotnych:-)
 
 
Pani Elu życzę . . .
Pozdrawiam serdecznie
Ania
 
P.s. przesyłam też kilka fotek w temacie: jak odpoczywamy:-)
 
20161028_204050.jpg     20161028_204531.jpg
 
20161106_222140.jpg   20161204_195737.jpg
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2016 o 09:29, malagos napisał:

Toluś, a pokaz tę niby ratlerkę, co tak przemyka po wybiegu... Są jej jakieś zdjęcia?....

Niestety nie - sunia wpada w popłoch, jak widzi mnie parę  metrów przed siatką :(, od razu chowa się do budy.

Dnia 20.12.2016 o 10:51, Onaa napisał:

A wiadomo coś o niej więcej? Ile może mieć lat, jak sie zachowuje jak Was widzi, czy jest wielkości Miłeczki?

Onaa - przepraszam za zamieszanie, ale to jednak pies - chłopak; przejrzałam dokładnie stare foldery i on był  jednak w tym nowopowstałym boksie dla psów. Jest barzo kontaktowy, podchodził do siatki, prosił o głaski.

 To jest ten boks, ale jak byłysmy ostatnio z Alaskan w schronie to go nie widziałam...

P1260237.JPG

P1260240.JPG

Dnia 20.12.2016 o 13:04, Onaa napisał:

On jest starszy ? Jaki do innych psów? Suczek? Nie jest po kastracji?

Wydaje się, ze tak. Jest w boksie z innymi małymi psami, jakoś nie widziałam, zeby był kłótliwy. To pierwszy boks od bramy wjazdowej, więc one sie najbardziej nakręcają, szczekają

Dnia 20.12.2016 o 14:28, Aśka Belkowska napisał:

Alez cudna, to starszy psiunio, czy taka skulona ze strachu?

 

Raczej skulona ze strachu, bólu, ale orientacyjnego wieku na razie nie znam.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2016 o 10:52, elik napisał:

Dostałam kolejną wiadomość z domu Aschity/Agni :)

Dobry wieczór pani Elu,
zaczął się ostatni przedświąteczny tydzień, wkrótce w wigilię Wigilii Angie będzie z nami już:-) trzy miesiące.
 
Przez ten czas nasza sunia bardzo się zmieniła, myślę, że czuje się coraz pewniej i bezpiecznie.
Nie straszne już dla niej podróże windą ani schodzenie schodami z piątego piętra.
 
Inne psy na spacerze coraz częściej są towarzyszami zabaw albo przynajmniej kompanami do serdecznego przywitania się.
 
Jak jakiś pies budzi w Angie lęk coraz lepiej daje sobie z tym radę.
 
Pani Elu, czy widziała pani kiedyś Angie jak biega?  Jest niesamowicie szybka i w zabawach z innymi psami zawsze biega po największym okręgu:-)
 
Angie ma już swojego osobistego lekarza, panią doktor Ewelinę, która ma cudowne podejście do zwierząt, sama zajmuje się też adopcjami, a na dzień dobry przywitały nas trzy pieski-domownicy, w tym jeden bez przedniej, prawej łapki.
 
Pani Ewelina zbadała Angie, osłuchała, zmierzyła temperaturę; obejrzała, uzębienie, uszka i dokładnie skórę i oczyściła gruczoły odbytu. Angie nie budzi żadnych zastrzeżeń zdrowotnych:-)
 
 
Pani Elu życzę . . .
Pozdrawiam serdecznie
Ania
 
P.s. przesyłam też kilka fotek w temacie: jak odpoczywamy:-)
 
    
  

Cudne wieści i zdjęcia, na takie chwile warto czekać, sunieczka ma swój własny, osobisty Raj

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy pamiętacie suczkę husky, która wypatrzyłysmy z Alaskan w sierpniu i  dla której szukałam ratunku.

7 letnia Chili trafiła we wrześniu pod opiekę SOS HUSKY, do ich DT w Olsztynie.

 Wczoraj otrzymałam info, ze Chili pojechała włąśnie do swojego własnego domu.

ZEA pokryła koszt sterylki i badania suni.

Chili jeszcze w DT w Olstynie - widziałam filmik z zabaw z małym kociakiem, malec robił  z sunia co chciał -  jest niesamowita!

14233126_1080316192052023_8065079678511969132_n.jpg

14238278_1080316088718700_7529421060736705909_n.jpg

15073479_1144822282268080_3291358591104427735_n.jpg

14291758_1080316068718702_9000804224688426010_n.jpg

14330112_1080316202052022_722122037493704720_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2016 o 09:29, malagos napisał:

Toluś, a pokaz tę niby ratlerkę, co tak przemyka po wybiegu... Są jej jakieś zdjęcia?....

Tolu zacytowałaś post malagos, ale nie odpowiedziałaś na niego :)

Zwróciłam na to uwagę, bo też zaciekawił mnie mały strachulec.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Tolu zacytowałaś post malagos, ale nie odpowiedziałaś na niego :)

Zwróciłam na to uwagę, bo też zaciekawił mnie mały strachulec.

 

 

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Też jestem ciekawa zamojskiej ratlereczki ;).  A haszczanka prześliczna, :) .  

Uzupełnilam odpowiedz  - zapraszam wyzej - sunieczka jest bardzo płochliwa i nie mozna jej zrobic zdjęcia stojąc nawet parę metrów dalej :(.

Poszukam jeszcze w starych folderach..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...