Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

olx Gwiazdeczki Tekilki zrobiłam na Katowice. Pozostałe ogłoszenia też.

Wczoraj miałam zapytanie o nią. Pan szuka kici na dokocenie do swojej 1,5 rocznej koteczki.

Podałam tel. i mail do Toli. Trzymam kciuki za kochający domek.

 

Olo to piękny, niezwykłej urody psiaczek.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, helli napisał:

Piękny Misio, zwie się Olo? 

A sesja b. udana,  Misio Olo wymaga chyba jakiegoś specjalnego cięcia/trymowania sierści? 

Jagna nazwała go Ollik;)

10 godzin temu, uxmal napisał:

Olik ma jeszcze ogłoszenie na Nowym Sączu.

Zaraz zmienię zdjęcia.

Jego wzrok jest taki ludzki. Chce się powiedzieć...Olik chodź do kina na Woody Allena.- zrozumiesz.

Olik z nowymi fotkami

https://www.olx.pl/oferta/olik-interligentny-kochany-i-zabawny-pies-CID103-IDtCQrp.html

Pięknie dziękuję w imieniu Ollika i Jagny22.gif

Może teraz się uda...

Ollik jest cudny, psi ideał; Jagna opowiada, ze zyskuje jeszcze rzy bliższym poznaniu. Tylko nikt nie chce przyjechać i poznać chłopaka:(

Link to comment
Share on other sites

Jaaga a jak oceniasz czy Ollik odnalazłby się w dużym mieście, w bloku? Czy boi się głośnych dźwięków? panikuje? I jak wygląda stan jego zdrowia, gdzieś na wątku trafiłam na informację o wątrobie i skórze, czy wiadomo coś więcej? Przepraszam, że pytam na wątku, próbowałam wysłać priv do Ciebie, ale nie udało mi się, dogo mnie pokonało

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Kam napisał:

Jaaga a jak oceniasz czy Ollik odnalazłby się w dużym mieście, w bloku? Czy boi się głośnych dźwięków? panikuje? I jak wygląda stan jego zdrowia, gdzieś na wątku trafiłam na informację o wątrobie i skórze, czy wiadomo coś więcej? Przepraszam, że pytam na wątku, próbowałam wysłać priv do Ciebie, ale nie udało mi się, dogo mnie pokonało

Jagna nie może wejść na dogo, prosiła, abym podała Ci nr tel, będzie łatwiej pogadać

Wysyłam na PV

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Kam napisał:

Jaaga a jak oceniasz czy Ollik odnalazłby się w dużym mieście, w bloku? Czy boi się głośnych dźwięków? panikuje? I jak wygląda stan jego zdrowia, gdzieś na wątku trafiłam na informację o wątrobie i skórze, czy wiadomo coś więcej? Przepraszam, że pytam na wątku, próbowałam wysłać priv do Ciebie, ale nie udało mi się, dogo mnie pokonało

Olly może  jak najbardziej mieszkać w mieście. Niczego się nie boi,nie panikuje. Początkowo był ze ną w Katowicach, na smyczy dobrze chodzi, załatwia się bez problemu wyłącznie na spacerach. Do obcych jest dobrze nastawiony, do innych psów jesli ciągnie, to tylko żeby się przywitać, zero agresji czy dominacji. W domu jest niezwykle cichy. Teraz mieszkamy na wsi, więc ma inne warunki, na zewnątrz chodzi luzem, jednak w większości przypadków jest bardzo towarzyski do klientów, szczególnie, kobiet i dzieci. Dzieci uwielbia. Odprowadza gości do do samochodu. Olly wymaga diety bezzbożowej, uczulił się pewnie po latach na gotowanej pszenicy w schronisku. Niestety, w naszych warunkach raczej jest niemożliwe utrzymanie go wyłacznie na takim jedzeniu, bo ledwo postawię jedzenie innym psom, to Olly pierwszy wyjada im z misek, a potem swojej karmy już nie chce. Dziś weźmiemy go na badanie krwi, to więcej bedę wiedzieć. barankowate włosy najlepiej strzyc na krótko, ale czasowo nie dałam rady tego zrobić. Od spodu, przy skórze jego sierść ma często srebrny kolor, co sprawia wrażenie, jakby miał przełysienia, szczególnie pod tym czekoladowym. Olly dostaje olej i drożdże piwne do jedzenia. Jego karmy to N&D dynia, dorsz, pomarańcza, Wolf of Wilderness i Lukullus Veggie. Początkowo nie chciał suchej karmy, teraz zjada ja bez problemu. Posiada komplet szczepień, jest odrobaczony.  

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Jaagą (Tola, dziękuję za namiar na priv), na razie próbuję się trochę zorientować, jeszcze się zastanawiam nad adopcją w ogóle, niedawno odeszła moja Belka i mam jakieś wahanie w sobie na temat kolejnego psa - czy to już i czy dam sobie radę. Ollik jest świetny, kupił mnie jakoś od razu, ale po pierwsze ewentualnego psa chciałabym wziąć w czasie urlopu (a więc lipiec/sierpień), żeby mieć więcej czasu na wdrożenie siebie i jego a po drugie nie chcę mu blokować adopcji moim zastanawianiem się. Jeśli "dojrzeję" do decyzji a Ollik będzie nadal do adopcji to zgłoszę się do Jaagi.

Link to comment
Share on other sites

Cudny psiak :) powodzenia,wzrok ma niesamowity :)

imie prosze zmienić jak wstawicie na Śląsk  ;)

 u nas to... mechaniczny środek antykoncepcyjny stosowany głównie przez mężczyzn, wykonany z lateksu czy  poliizoprenu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...