Jump to content
Dogomania

Czy ktoś jeszcze karmi swoje psy Husse?


ALBI

Recommended Posts

Swoje stadko karmię karmą Husse, jestem bardzo zadowolona. Dostawa bezpłatna pod drzwi, próbki karm u dystrybutorów. Ceny też niczego sobie na tak dobrą karmę:p
Przerobiłam wiele markowych karm i oddałam je do schroniska lub do sąsiadów:roll:. Husse to pierwsza karma, którą wcinają ze smakiem.
Czy ktoś jeszcze zna tą karmę? Nic tu o niej nie znalazłam:shake:

Link to comment
Share on other sites

ja karmie swoje pieski husse od trzech miesięcy, mam pięc yorków i dwa jack russel teriery, jedzą jak oszalałe. Widzę pozytywną róznice w wyglądzie sierści i konsystencja ich odchodów również się poprawiła. Wygoda, podwożą pod dzwi i jest konkurencyjna w stosunku do innych markowych karm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skusiłam się na karmę Husse zarówno dla pieska jak i kota,ze względu na brak konserwantów, pies je karmę z łaski, kot musi mieć wymieszaną z inna karmą chyba wrócę do poprzednio stosownej. bardzo miły kontakt z dostawcą.
Zamawiałam karmę chyba trzykrotnie, chyba nie służy moim zwierzaczkom.
Dlaczego nie ma reklamy tej karmy?
:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja też się przerzuciłam na ta karme, moje psy zadowolone, wcinają ze smakiem.Rozmawiałam z ich przedstawicielem i sie dowiedziałam, że firma w Polsce jest od niedawna i dopiero szukają dystrybutorów. I na razie reklamuja sie w swoich regionach.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

ja karmie 2 swoje psy ta karma od ok 3miesiecy i nie narzekam, wrecz przeciwnie siersc wyraznie sie poprawiła, pies po kastracji (dostaje mniejsza dawke niz powinien)- nic sie nie dzieje waga w normie.

suka husky mieszkajaca w kojcu- troszke przytyla (ale podejrzewam ze to moze byc tez ze wzgledu na zime )

tylko zle wybralam bo wzielam 2 worki activ- do nie dawna biegały w agility, suka obecnie ciagnie troszke sanki, ale kolejny worek bedzie zwykły.

A no i plus ogromny za to ze jest wilgotna i nie wietrzeje- pies niejadek wcina ja cały czas i nie protestuje

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gdyby ktoś chciał to sprzedam 6,5kg karmy Valp Maxi - dla szczeniąt ras dużych. Cena:55zł +koszt wysyłki. Karma jest super ale okazuje się, że mojemu Cerberkowi nie służy kurczak :cry: Ewentualnie zamienię na jakąś kocią karmę albo karmę bez kury.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przyszła. :)
Do niej dali jeszcze reklamówkę, książeczkę, ulotkę, kalendarzyk i miarkę. ;)

[IMG]http://i49.tinypic.com/o9h3l0.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/21cw4tj.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/2rm71c7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Też właśnie całą rodzinką przestawilismy psy na Husse. Moja Onka i brata Labka dostają od tygodnia Prima Plus. O efektach będę informował. Labek brata od razu wsuwał, ale to jest odkurzacz także gdyby mu ziemniaki do miski wrzucić tez by nie pogardził ;) Onka podeszła z pewną nieśmiałością, ale teraz je już ładnie. Rewelacji żołądkowych nie było.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

My także karmimy nasze akity husse od ponad roku. Dodam, że jest to jedyna karma gotowa, którą jedzą. Dotychczas zmuszeni byliśmy gotować. Polecam wszystkim. Dodatek alg morskich jest szczególnie ważny w diecie akit. Husse ma duży wybór karm. Dodatkowo daję także pasztety i garmety tak dla urozmaicenia.

Link to comment
Share on other sites

My od czerwca 2009 karmimy husse, i jesteśmy strasznie zadowoleni najpierw zaczeliśmy od segmętu premium -light żeby nasz BA schódł i pomogło potem karmiliśmy primą plus, później była jagnięcina z ryżem i obecnie koleny worek łososia z ryzem na łososiu się zatrzymaliśmy sunia wygląda rewelacyjnie, jak mieliśmy miot to karmiliśmy valpem lamm&ris i szczeniak którego sobie zostawiliśmy jest dalej na tej karmie-kupki są wporządku, bąki sporadyczne a psy bardzo chętnie wcinają ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Ja od kilku dni karmie Husse z jagnięciną mojego wrażliwca i jak na razie co zaobserwowałam, to brak biegunek itp rewelacji przy przestawianiu- kupska mikro :) i jeżeli dobrze widzie to zaczerwienienie pyska zaczyna znikać. Liczę że ta karma się sprawdzi. wcześniej jadł Royal Canin dla alergików .

I duzy plus dla dystrybutora byłam mile zaskoczona. Karma zamowiona o godz 15 a dwie godz pozniej była u mnie w domu! [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Boogie']Z takim podejściem żadnej karmy nie kupisz. Skąd takie obawy?[/QUOTE]

poniewaz on ma problem z zoladkiem i jeszcze alergie
pozatym kupowalam do nie dawna worek karmy np 1,5 kg albo 2 kg i albo nie chcial jej jesc albo po niektorych wymiotowal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']poniewaz on ma problem z zoladkiem i jeszcze alergie
pozatym kupowalam do nie dawna worek karmy np 1,5 kg albo 2 kg i albo nie chcial jej jesc albo po niektorych wymiotowal[/QUOTE]


Możesz napisać coś więcej: jaki to pies, w jakim wieku, na co ma alergię, na jakie karmy reagował w ten sposób, co w tej chwili je?

Link to comment
Share on other sites

jest to York w maju skaczy 2 lata
wymiotowal po:
wszystkie wersje koebersa
purina dla psow doroslych
acane dostal total zatwardzenie i wyladowal u weta po zastrzyki
nie chcial jesc:
animal eco
bosch
proffilum
orijen
husse po nim bylo ok i jadl no i zastanawiam sie nad kupnem worka tylko obawiam sie tego ze bedzie jadl np pare dni a potem worek mi zostanie
z tych firm dostalam probki a byly jeszcze karmy co kupilam w zoologu na wage np 0.5kg i jadl 2-5dni a potem karma stala i tydzien i nie ruszyl tego i juz zwatpilam z tym nie jadkiem

aktualnie jest na royal canin demakomfort byl wczesniej na wszystkich wersjach rc ale po nim dostal plamy na brzuchu i ciagle sie drapal weretynarz zalecil demakomfort swedzenie troche ustapilo i plamki znikly no ale do karmy jakos nie jestm przekonana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90'] byly jeszcze karmy co kupilam w zoologu na wage np 0.5kg i jadl 2-5dni a potem karma stala i tydzien i nie ruszyl tego i juz zwatpilam z tym nie jadkiem[/QUOTE]

Jeśli chodzi o kupowanie karmy na wagę to warto dwa razy się nad tym zastanowić - w praktyce nigdy nie wiadomo jaka karma jest rzeczywiście w środku otwartego worka, jaką ma datę ważności, ile czasu karma stoi otwarta w sklepie, etc.

Czy psiak rzeczywiście nie jadł nic przez tydzień? Może jest czymś dokarmiany? Jakieś smakołyki, resztki z obiadu?

Czy wiadomo konkretnie na co pies ma alergię?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...