Jump to content
Dogomania

Już go nie chcą! :/ Cezar znowu nie ma domu... POTRZEBNE PIENIĄDZE NA HOTEL. ma dom


Goś

Recommended Posts

Pierwsze wieści z hotelu:
[I]"Witam,
Dzisiaj Cezar miał ściągnięte szwy , czuje sie super , już mieliśmy próbkę jego charakteru ale jest dobrze, wymaga trochę pracy resocjalizacyjnej i będzie ekstra pies do adopcji , zadbany , ładny czysty pies także tylko charakterek naszego pupila i będzie dobrze.
PS. Zamiennie z Cezarem wołam do niego Ksieciunio , bardziej mi do niego pasuje :)
Pozdrawiamy Marek z Łukaszem"[/I]
No z tym Księciuniem to trafione...
A Cezary ma powiela schemat - 3dzień i się stawia... Tylko, że tym razem na nikim to nie robi wrażenia :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Krótka notka od pana Marka:
[I]"Księciunio robi sie coraz fajniejszy. Jak tak dalej pójdzie to będzie najgrzeczniejszym psem w hotelu."[/I] :cool3:
No piknie... Czyli receptą na wszystko jest odpowiedni człowieka... :roll: Teraz "tylko" takiego trzeba znaleźć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Krótka notka od pana Marka:
[I]"Księciunio robi sie coraz fajniejszy. Jak tak dalej pójdzie to będzie najgrzeczniejszym psem w hotelu."[/I] :cool3:
No piknie... Czyli receptą na wszystko jest odpowiedni człowieka... :roll: Teraz "tylko" takiego trzeba znaleźć :eviltong:[/quote]
Księciunio taki grzeczny? :-o :cool3: :evil_lol: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oj Toffinka...tylko czy to nie za wcześnie?? Ja mu na razie nie robię ogłoszeń... Uciułam pieniążki na ten miesiąc w hotelu i niech on tam przez ten miesiąc sobie posiedzi. Mała musztra dobrze mu zrobi ;)

Pan Marek napisał:
[I]"Czarek jest już w lepszej formie psychicznej, opanował perfekcyjnie
komendę siad na znaki na odległość. W jego przypadku bardzo dobre wyniki w
zmianie psychiki dają ćwiczenia z zakresu posłuszeństwa w stopniu podstawowym."[/I]

Jutro zadzwonię i dopytam o naszego pięknisia...

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.
Przeczytalam caly watek od poczatku i przy okazji kilka innych - bo co rusz linki :) - i mam pytanie - nie zagladam tu czesto i nie orientuje sie zupelnie, a chcialabym tez cos od siebie dorzucic na ten hotel dla Czarka. Mozecie mi wyjasnic co, jak i gdzie? :) Z gory dzieki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Markiem i w sumie zmartwiło mnie trochę to co mówił - Cezar jest bowiem u nich idealnie grzeczny, ani razu nawet nie próbował się tak naprawdę postawić:cool1: A co za tym idzie, nigdy nie dostał sprostowania... Mówi mi to conieco o tym, jacy powinni być jego przyszli właściciele, ale kurcze tak naprawdę pies nadal nie został utemperowany, a przecież o to mi chodzilo... No i mam zagwozdkę. Wystawię go jutro próbnie i zobaczę jacy ludzie będą się do niego zglaszać...

Link to comment
Share on other sites

Nowe allegro Cezarkowe:
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=639937809]11mies spaniel czeka na odpowiedzialnego pana (639937809) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
mam nadzieję, że tym razem wystarczająco dosadne...

Link to comment
Share on other sites

Przeczytalam allegro. Wydaje mi sie, ze sie ludziki zorientuja o tym jaki jest Cezar. Gosia w paru miejscach mocno podkreslila to co moze sie stac i ze wcale nie musi, ale trzeba mierzyc sily na zamiary. Mam nadzieje, ze sie znajdzie odpowiedni dom bo zdjecia naprawde pokazuja duzo Czarkowego uroku :)
Trzymam kciuki bo czasu coraz mniej.

Link to comment
Share on other sites

Na razie zgłosiła się jedna babka, ale wydaje mi się, że ona niestety też nie do końca zdaje sobie sprawę w co chce się wpakować. Jedna z tych osób, którym się wydaje, że coś wiedzą. Ale to tylko moje pierwsze wrażenie. Zadzwonię do niej jutro i porozmawiam...
Na razie zrobiłam mu też adopcje.org

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z dziewczyną przez telefon i nawet brzmiała konkretnie,ale chyba ostatecznie się odstraszyła, bo więcej się nie odezwała :shake:

A miesiąc zbliża się ku końcowi... LUDZIE BŁAGAM, POTRZEBUJĘ KASY NA HOTEL!!!!!! :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniła, ale był problem z zasięgiem, więc umówiłyśmy się na wieczór - jak wróci do domu, to zadzwoni z domowego. Wiem, że była w hotelu i widziała Cezara. I jest zachwycona jaki to on śliczny - no cóż, to mnie akurat nie widzi. Natomiast wieczorem pogadamy i spróbuję z niej wyciągnąć coś więcej. Zobaczymy czy się nieco bardziej rozkmini ;) A powiedz mi proszę Toffina czy w razie czego miałabyś jak się do niej szurnąć z wizytą przedadopcyjną? Bo ja to widzę tak - w razie czego, nie będzie problemu z powrotem Cezara do hotelu :eviltong:
A tak poza tym to od kilku dni mailuję z inną kobitką zainteresowaną Czarkiem, która na razie brzmi nieco sensowniej, ale dopiero dochodzę do siebie po chorobie, więc będę w stanie coś mocniej ruszyć...
Zadzwonię znowu do Marka. I porozmawiam też z tą drugą babką przez telefon

Link to comment
Share on other sites

No to teraz już chyba mogę napisać.
Asiu, nie zapeszajmy, ale pieniążki z bazarku chyba będzie można przeznaczyć na innego psa! :multi: Cezar od soboty jest w nowym domu, u pewnej Pani Teresy spod Bogatynii. Wizytę przedadopcyjną odbył Pan Marek. On też czuwa pieczę nad powodzeniem tej adopcji, jest z Panią Teresą w stałym kontakcie telefonicznym, udziela rad co do prowadzenia Czarka... z resztą raz na jakiś czas Cezar będzie wpadał z wizytą do hotelu na kontrole :evil_lol: Piszę o tym dopiero dzisiaj, bo dzisiaj właśnie mija ten magiczny 3ci dzień, w którym to Księciunio ma zwyczaj pokazywać ząbki.Właśnie rozmawiałam z Panią Teresą i... Cezar jest grzeczniutki! :cool3::multi: Jak dotąd jest grzeczny, posłuszny i trzyma się zasad panujących w domu :p Tak naprawdę poczekałabym jeszcze ze 2tygodnie na stwierdzenie czegokolwiek ostatecznie, ale jesteśmy na Dobrej Drodze :multi:
Tylko prośba do Ciebie Toffinko! Niestety, ale Pan Marek wydał Cezara bez żadnej umowy :mad: i trzeba tę sprawę nadrobić. Czy mogłabyś podjechać któregoś dnia do babki i podpisać z nią wszystkie dokumenty? Oczywiście już ją uprzedziłam, musisz się z nią tylko umówić telefonicznie na konkretny dzień(masz jeszcze jej nr czy Ci podać?)... No i od razu będzie wizyta poadopcyjna ;) Oj, ależ będę czekać na relacje! :lol: Acha i ostatnie pytanie - umowa moja czy Twoja? Jak wolisz? Bo w zrzeczeniu się praw do psa nie wypełniałam niczego, więc mogę Ci podesłać pocztą papierek i będzie oświadczenie na Ciebie i umowa adopcyjna na Ciebie. Co Ty na to?
Kurcze, trzymajcie moooocno kciuki, żeby rzeczywiście się wreszcie udało!!! A w stronę Pana Marka głęboki ukłon, bo wygląda na to, że naprawdę odwalił kawał dobrej roboty z Cezarem! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toffina'] Córka pani Teresy Karolina mowi że czasem wykazuje oznaki agresji jeśli ma za duzo energii i jest niewybiegany i wtedy idzie z nim na spacer żeby mógł się wyszaleć. [/quote]


Dopiero dziś trafiłam na wątek,bardzo się cieszę, że ten książę znalazł w końcu odpowiedzialnych ludzi:loveu: Szkoda, że ludzie nie wiedzą, że brak wydatkowania energii może skutkować różnymi problemami, ale tak to jest jak ktoś myśli, że zwierzę to zabawka a spaniel to ma stać, pachnieć i pięknie wyglądać...:mad: zapominając o tym, że przecież to psy do pomocy w polowaniach....
Mam sentyment do spanieli, kilka lat temu odkupiliśmy Tekilę od pani, która stwierdziła, że hodowla spanieli już się nie opłaca i w wieku 1,5 roku dwóch miotach poprostu się jej pozbyła :shake: Z pięknego bogatego domu z ogromnym terenem trafiła do bloku do moich znajomych i jest najbardziej kochanym członkiem rodziny :loveu: i mimo, że pan nie przepadał za psami to zdecydował że Tekila będzie prezentem dla żony :diabloti: zgadnijcie czyim większym pupilem jest Tekilka ? ...:evil_lol:
Cezarku i Tobie będzie dobrze, bądź szczęśliwy jak Tekila a tu buziaczki od szczęśliwej koleżanki na urlopie,krótko po tym jak zawitała do naszych przyjaciół, troszkę jeszcze zarosnięta ;) ale teraz z upodobaniem regularnie odwiedza fryzjera :)
przepraszam za offa :oops: ale nie mogę się powstrzymać :oops:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/139/9de7da8be7654d10med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...