Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

[quote name='Zmysł']ja może przyjadę do Ciebie, np. w czwartek. odbiorę fanty od Pakity, przywiozę odkurzaczyk i kaskę.[/quote]

Jasne, że tak. Zawsze jesteś mile widziany :lol:. Tylko sprecyzuj godziny, żebym gdzieś nie wybyła.

Psiama :loveu: z Katowic masz za daleko. Ja mieszkam tuż za granicą stolycy ;)
Zobaczymy co dzisiaj powie wetka i coś bedę myslała.
W czwartek mój mechanik od samochodu ma się wziąć za autko i zobaczymy, jak znajdzie szybko części to na piątek po południu będzie. Gorzej jak nie będzie na miejscu części............

Link to comment
Share on other sites

Ewa ja napiszę i tu... możesz - jeśli jest coś co się nadaje z tego co przekazałam - zamiast oddać na festyn wystawić na bazarek teraz dla Kacpra, nikt z ofiarujących się nie obrazi,daję słowo, chodzi w końcu o pomoc zwierzakom. Na festyn jeszcze się coś uzbiera po zlocie fretkowym :razz:

Link to comment
Share on other sites

Pakita :loveu:, dziękuję.

Kacperek :loveu: jest niesamowity. Jak zaczęłam go głaskać, zszedł na podłogę zaczął łasić się do moich nóg, a potem, myk i brzuszek do góry. Później, mimo prawie zamkniętych oczu, obserwował mój palec i nawet łapką zaczepiał.
Takie chwile dają nową siłę do walki o to kruchutkie stworzonko.

Kolacji nie chciał zjeść, ale zjadł ok 19 podwieczorek, więc może na kolację za wcześnie było. Dostał dzisiaj mokre z saszetki convalescensa.
W kuwetce było wszystko co potrzeba ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']
Moja P.dr twierdzi, że nie jest to wirusowa białaczka, prędzej białaczka, albo chłoniak :-(.[/quote]

o matko:-(
z wyników, to i tak nic nie rozumiem, trzeba czekać do jutra na opinię specjalisty:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Pakita :loveu:, dziękuję.

Kacperek :loveu: jest niesamowity. Jak zaczęłam go głaskać, zszedł na podłogę zaczął łasić się do moich nóg, a potem, myk i brzuszek do góry. Później, mimo prawie zamkniętych oczu, obserwował mój palec i nawet łapką zaczepiał.
Takie chwile dają nową siłę do walki o to kruchutkie stworzonko.

Kolacji nie chciał zjeść, ale zjadł ok 19 podwieczorek, więc może na kolację za wcześnie było. Dostał dzisiaj mokre z saszetki convalescensa.
W kuwetce było wszystko co potrzeba ;).[/quote]

Nieśmiało skaczę pod sufit z radości ! :multi: Kroczek po kroczku, powoluteńku zbiera się malutki. Bardzo dobrze jak trawienie działa OK, znaczy organizm przyswaja i trawi jak trzeba. A kooooo są jakie, kabanoskowe czy plackowate - biegunkowe ? No i kolor jaki ?

Poproszę Formicę (WET) o zerknięcie na wyniki :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peate']ja już wczoraj pisałam do niej w sprawie wyników Kacperka, ale widać nie miała jeszcze czasu tu wpaść :roll:[/quote]

Pewnie nie miala w ogóle czasu zajrzeć na dogo. Ma tyle na głowie .... :shake:.

Na dogo są jeszcze inne WET'kie, ale znam tylko ze słyszenia, bez nicków :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tomcug']Napisałam do Rybon, Theriona i Malagos. Zobaczymy, kto pierwszy zajrzy. ;)[/quote]

Super, ktoś na pewno znajdzie chwileńke ;). Pewnie niebawem też będzie interpretacja prowadzacej rudasia WET'ki :roll:.

Trzymam za to by w tych wynikach było wielkie NIC :p.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...