Jump to content
Dogomania

Kacperek ma dla kogo mruczeć... Kacperkowy traktorek zostaje u Evy2406 :)


Margo05

Recommended Posts

  • 1 month later...
15 godzin temu, Kamila Proc napisał:

na pewno tak jest

Mam nadzieję.

Dzisiaj było kilka telefonów z pytaniem o Tolę. Z czego dwa były sensowne. Jestem umówiona na przyszły tydzień na wizytę przedadopcyjną i zobaczymy. Tola w międzyczasie zostanie zaszczepiona. Potem tylko drugie odrobaczenie zostanie i dziewczynka gotowa do nowego życia.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...
Dnia 22.07.2009 o 22:46, Tweety napisał:

Świeże powietrze na Kurpiach, Kochana Malagos, dobre jedzonko :eviltong:................żyć nie umierać. Już mu zazdroszczę :lol:.
Mam nadzieję, że Kacperkowy urlop przdłuży się w nieskończoność, że rudzielec podbije serduszko Małgoni i już nie będzie chciała go oddać nikomu. A ja będę miała pretekst do częstszych odwiedzin w super gościnnym domu Małgosi i Jej Rodziny.[/quote]

to i Borysa naszego wymiziać proszę :loveu:

i Borysa [*] już dawno nie ma, był z nami kilka ładnych lat...

Dnia 23.07.2009 o 12:17, malagos napisał:

Kacperek już u mnie w domku.
W samochodzie miauczał bidak, bo gorąco jak diabli. Zaniosłam transporterek do łazienki na piętrze, to nasza domowa "wychowalnia" nowych kotów. Jak tylko otworzyłam drzwiczki, rozległo sie mruczenie i kot wyszedł na zwiedzanie łazienki. Ma kuwetkę i miskę z wodą. Ja musiałam wrócić do pracy.
Jest śliczny!
jeszcze takiego cuda nie widziałam :crazyeye: :loveu:

Wspominam Kacperka, był u mnie na wakacjach. Ewa wtedy wyjechała na wczasy nad morze

Dnia 30.07.2009 o 10:34, malagos napisał:

Trzeba znać Zulkę, to ta bidusia po przejściach z Wielunia, nasza "wieczna" tymczasowiczka... Jej azylem jest ta budka, boi się wszystkich i wszystkiego. I trzeba widzieć jej przerażenie, ze coś rudego, wielkiego, kudłatego się na nią gapi :crazyeye: a Kacperczak ma z tego ubaw po swoje kocie pachy :diabloti:
Ale tak to jest przemiłym kotem, brany na ręce mruczy i przytula się mrużąc oczyska...I taką ma cieplutką główkę do całowania :oops:

i nasza Zulka [*] się tu pojawia...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...