Jump to content
Dogomania

"A pies siedzi i patrzy..."


jola_li

Recommended Posts

Dostałam piękną książkę --- "A pies siedzi i patrzy" Barbary Borzymowskiej :-)!!!
Znacie pewnie "Modlitwę konia z transportu", "Moje psie niebo", "Psią duszę", bo wiersze te krążą od lat po Internecie.
Teraz zostały zebrane i w towarzystwie świetnych rysunków Autorki wydane w książce, która oprócz szlachetnego przesłania ma równie szlachetny cel - wspomóc podopiecznych Fundacji "Zwierzęta Eulalii".
Zajrzyjcie tu: [URL="http://www.eulalia.pl/"]www.eulalia.pl[/URL] i obejrzyjcie kilka umieszczonych tam stron - prawda, że niezwykłe?
Czuje się w tym serce!!!
Nie mam wątpliwości, że na tym Forum nie ma ani jednej osoby, której nie wzruszy ta książka...
A kto mieszka w Warszawie będzie miał okazję poznać Barbarę Borzymowską, która bardzo wiele dobrego robi dla zwierząt, a także innych Przyjaciół zwierząt, bo na pewno tylko tacy przyjdą na promocję książki.
Ja tam na pewno będę!
Kto wie - może do zobaczenia :-)!!!
Jola

[IMG]http://www.eulalia.pl/images/galery/242/1239288000zaproszenie.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Książkę widziałam u siostry , z tego co pamiętam jest duża i w twardej oprawie . Naprawdę pięknie wydana , już nie wspomnę o treści . Myślę , że to normalna cena za taką książkę . A tutaj w dodatku pieniądze idą na szczytny cel .
Ja zmówiłam dla siebie dwie : " A pies siedzi i patrzy " oraz " Jak tu nie kochać psa ". Ta ostatnia nie jest cegiełką dla zwierząt , ale też się skusiłam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olka_Olga'][B][U]toyota[/U][/B] - możesz coś więcej powiedzieć o książce "Jak tu nie kochać psa" ? [/quote]


Ja co prawda nie toyota, ale mogę powiedzieć ;-).

Są w niej wiersze:
[FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana]Schronisko niechcianych uczuć [/FONT]
[FONT=Verdana]Czemu? [/FONT]
[FONT=Verdana]Moje psie niebo [/FONT]
[FONT=Verdana][B]I jak tu nie kochać psa [/B][/FONT]
[FONT=Verdana]Nos [/FONT]
[FONT=Verdana]Ogon [/FONT]
[FONT=Verdana]oraz 45 wierszy o rasach psów,[/FONT]
[FONT=Verdana]stron 104, twarda oprawa[/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana]Te 6 wymienionych i większość "rasowych" znalazły się również w książce "A pies siedzi i patrzy", a ponadto są tam także:[/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Modlitwa konia z transportu [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Siada Pan Bóg wieczorem… [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Opowiem ci zagadkę [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Czemu? [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Psia dusza [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Dżok (opowiadanie prozatorskie)
Kość na pomniku [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Gdzie ja wtedy miałem głowę…[/SIZE] [/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]

[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Na razie nic nie mogę powiedzieć , ponieważ dopiero ją zamówiłam przez internet w niedzielę i jeszcze jej nie mam . Widziałam ją u siostry , przejrzałam tylko , ale to już było co najmniej dwa miesiące temu .Pamiętam , że była ładnie wydana. Jak przyjdzie to dam znać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...