Jump to content
Dogomania

Magiczna szczotka dla Siberian Husky ;)


Baski_Kropka

Recommended Posts

Ja wypróbowałam już różnego rodzaju szczotki, grzebienie i zgrzebła dla mojego miśka...ale on ma sierści tyleee że w ogóle nie potrafie tego opanować ;) Jest bardzo bujna jeśli tak można to opisać, gęściutka przeokropnie, przy czesaniu wychodzi jak ten puszek z Pałki Wodnej.. :/

Znacie jakąś taką która porządnie wyczesuje? Bo w mieszkaniu na podłodze mam pogrom o tej porze roku...

HELP =D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Szcotaka z drucikami nie jedzie na mojego Husky'ego. Z obłędem w oczach czekam na furminator, bo zaczynam tonąc w sierści :roll:

EDIT 01.10.09: Furminator rozwiązał problem tonięcia w sierści. Jestem bardzo zadowolona z urządzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

furminator jest dobry ale jeśli ktoś nie umie go używać to z długiej sierści może zrobić krótką - sama skorzystałam z niego i powiem że jest super ale moja suczka wyglądała jakby maszynką została obcięta na krótko...zalecam raczej do krótkowłosych ..
Husky potrzebuje zgrzebła lub grzebienia do wyczesania a nie do wyrywania lub wycinania bo później wygląda nie ciekawie a cały efekt daje jemu gęste i długie futerko....
Na rynku pojawiło się zgrzebło obrotowe firmy trixie jest rewelacja...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 years later...
  • 2 years later...

a powiedzcie co zrobić w przypadku kiedy moja szczotka (cienkie druciki zagięte na końcu) daje rade sobie z podszerstkiem ale zostawia sierść wierzchnią ? Czytałem o furminatorze (do sierści długiej rozmiar L ?) Jak myślicie poradzi sobie z sierścią wierzchnią czy może kupić coś innego ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...