Jump to content
Dogomania

CANI CROSS


Kaśka

Recommended Posts

Jeżeli ktos jeździ do Czech, to zaraz w pierwszym sklepie zoologicznym po lewej stronie za przejściej granicznym w Cieszynie mozna kupić sprzęt z ManMata. Ja tam kupiłam linkę z amortyzatorem za ok. 35 zł, a ten pas do skijoringu za ok. 85 zł. A więc tam jest o wiele taniej i jezeli ktos jeździ do Czech to moze tam sobie kupić.

Link to comment
Share on other sites

Manu- miałaś rano wyjechać? Co tu robisz? Manu żartowałem :wink: Chciałem wszem i wobec poinformować, że Manu jest moją najlepszą znajomą na forum szpice. Wiosno dawno Cię nie było. Nat, nie skrzywdziłem Manu w ogóle, choć wczoraj cos czarowała na forum, potem pisała, że nie zrozumiem, wyjaśni później i takie tam. Nat Ty mnie także strofujesz :o ? Co za wyedukowane towarzystwo.... :wink: A tak poważnie, informacje na temat sprzętu są bardzo interesujące, jeden pies to drobiazg, ale jak Wiosna ma 7 to jest problem. Za jakiś czas kupię sobie obróżkę zaciskową zgodnie z Waszą radą z Manmata, a pozostałe akcesoria jeszcze póxniej. A ten Jarosław Rzidky to jest kto? Kupuje, przywozi, wysyła? Do Cieszyna nie mam daleko, więc być może sam. Czas pokaże... Manu odezwij się :cry: Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

to jest wlasnie dlawiaca ;)

wojtas: Jarek Rzidky to maszer z czech, mas kilkanascie psiakow, i sklep. my przywozimy od niego karme - ma dystrybucje. i on mieszka nie w cieszinie, tylko w takiej malej wsi - silherovice - jakies 15 km od przejscia w chalupkach.

w cieszynie jest inny sklep - zaraz za przejsciem - tam tez jest ta karma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...