Jump to content
Dogomania

Jak to jest z klubową terierów w NDM?


Yorkies

Recommended Posts

No właśnie, mam problem kiedy ona się właściwie odbywa bo w katalogu z wystawy krajowej z października była data 8 maja a teraz w kalendarzu wystaw na 2005 rok jest chyba marzec. Ktoś wie kiedy ona się właściwie odbędzie? :-?

P.S. Kto by się na nią wybierał? Ja będę napewno jeśli wystawa będzie w marcu, bo w maju mój nieszczęsny brat ma komunię i trzeba na niej być.... :-?

pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wystawa jest 17 kwietnia.
Zglosilam tam Bigosa, bedziemy debiutowac - i musze przyznac, ze dobrze wybralam debiut - super szybkie potwierdzenie odebrania mailowego zgloszenia, bardzo to sympatyczne. Mam nadzieje, ze juz sama wystawa sie nie zawiode :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Wystawa jest 17 kwietnia.
Zglosilam tam Bigosa, bedziemy debiutowac - i musze przyznac, ze dobrze wybralam debiut - super szybkie potwierdzenie odebrania mailowego zgloszenia, bardzo to sympatyczne. Mam nadzieje, ze juz sama wystawa sie nie zawiode :)[/quote]

Czy mailem wysyła się tylko zgłoszenie? Czy kopie metryki/rodowdu, dowód wpłaty też? Kiedy się w ogóle trzeba wpłacić - do 18.03?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='tufi']Wystawa jest 17 kwietnia.
Zglosilam tam Bigosa, bedziemy debiutowac - i musze przyznac, ze dobrze wybralam debiut - super szybkie potwierdzenie odebrania mailowego zgloszenia, bardzo to sympatyczne. Mam nadzieje, ze juz sama wystawa sie nie zawiode :)[/quote]

Czy mailem wysyła się tylko zgłoszenie? Czy kopie metryki/rodowdu, dowód wpłaty też? Kiedy się w ogóle trzeba wpłacić - do 18.03?[/quote]

Dobrze jest wysłać wszystko na raz. Wysyłanie w różnym czasie często kończy sie zgubieniem któregoś z dokumentów i zaczynają się problemy :cry:

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie - tylko tu pojawia sie maly problem - bo do zgloszenia internetowego nie mozna dolaczyc dowodu wplaty czy ksero metryki/rodowodu :( Ja wczoraj wysylalam dodatkowego maila z dowodem wplaty, ktorej i tak dokonalam przez internet. Pieniadze byly tego samego dnia na koncie ZKwP w Legionowie.

Chyba dzis mija termin zgloszen, a do jutra nalezaloby dostarczyc wszystkie papiery - dzis wyslane priorytetem powinny dojsc.

Ja bede dzis wieczorem dzwonic, zeby wszystko potwierdzic, czy jest ok.

Link to comment
Share on other sites

jesli wierzyc ulotce, to termin mija jutro.

ludek - zawsze wpisywalo sie "w przygotowaniu", ale niedawo pani z zarzadu glownego powiedziala mi, ze juz nie na wszystkich polskich wystawach tak mozna.

lepiej dowiedz sie chociazby u nas w oddziale, a najlepiej zadzwon do legionowa, dzis akurat maja dyzur. bo jak zaplacisz, a ci nie przyjma zgloszenia, mozesz miec problemy z odzyskaniem pieniedzy.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

czyli jednak pani z zarzadu wiedziala, co mowi. ale skoro tufi przyjeli, to moze jednak da sie to jakos obejsc?


<Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku czyli do 11.03.05 r.>
a co to za dzien? bo jakos nie moge w moim kalendarzu znalezc :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Dzwoniłam przed chwilą do ZK w Legionowie.
1. Pani powiedziała, że Nr rejestracyjny jest [b]niezbędny[/b], bez niego pies nie zostanie przyjęty.
[/quote]

No tak - numer rejestracyjny masz na metryce wpisany i go musisz bezwzglednie podac - a numer PKR to inna bajka, bez tego nie przyjma do klasy powyzej mlodziezy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']
No tak - numer rejestracyjny masz na metryce wpisany i go musisz bezwzglednie podac - a numer PKR to inna bajka, bez tego nie przyjma do klasy powyzej mlodziezy.[/quote]

Ale to są chyba dwa różne numery. Pani z Legionowa powiedziała, żeby zadzwonić do ZK, gdzie wyrabiam rodowód. Tam podali mi zupełnie inny nr niż mam na metryce. Wydaje mi się, że to jest nr rejestracji już w "moim" oddziale.

Za to bardzo szybko dostałam potwiedzenia przyjęcia zgłoszenia. Dziś muszę zrobić jeszcze przelew i gotowe. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na metryce masz dwa numery: numer metryki (nadany w oddziale, gdzie narodzil sie miot) i numer rejestracyjny, ktory wpisuja w Twoim oddziale w lewym dolnym rogu - wyglada mniej wiecej tak: 1111/V/22, gdzie cyfra rzymska to numer Twojego oddzialu - i ten numer nalezy podawac na zgloszeniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Na metryce masz dwa numery: numer metryki (nadany w oddziale, gdzie narodzil sie miot) i numer rejestracyjny, ktory wpisuja w Twoim oddziale w lewym dolnym rogu - wyglada mniej wiecej tak: 1111/V/22, gdzie cyfra rzymska to numer Twojego oddzialu - i ten numer nalezy podawac na zgloszeniu.[/quote]

Chyba, że tak. Tylko ja oryginał metryki oddałam do oddziału, a wcześniej zrobiłam sobie kopię jeszcze bez tego numeru. Dzięki za info. Człek cały czas sie uczy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

W moim oddziale ZK jest zwyczaj, ze po nadaniu numeru rejestracyjnego psu dostaje sie ksero metryki z tym numerem juz - na wszelki wypadek, gdyby na jakiejs wystawie chcieli to ksero wlasnie.
Wiem jednak, ze w innym oddziale ten numer spisali na kartke i dali wlascicielce, bez zadnego ksero.

Ja z kolei zatruwalam zycie z trzem osobom pytaniami, jak wypelnic ten moj pierwszy w zyciu formularz zgloszeniowy :D ALe dostalam juz podwojne potwierdzenie przyjecia Bigosa, wiec sie nie martwie (jedno, ze zgloszenie dotarlo, a drugie, ze doszedl dowod wplaty i formalnosci z mojej strony dobiegly konca :) )

Ludek - my obie takie poczatkujace, wiec jeszcze pewnie niejednego sie dowiemy i nauczymy :D

Link to comment
Share on other sites

Jestem nowy na Forum, więc może najpierw:
WITAM WSZYSTKICH BARDZO CIEPŁO !

Teraz pytanie, czy ktoś może już był w tej hali w Nowym Dworze, jakie są warunki i na co się przygotować - chodzi mi o niemiłe niespodzianki (dla psa głównie). Wystawiam po raz pierwszy i nie chcę, żeby moja suńka doznała już na początku kariery nieprzyjemnych doświadczeń.
No i chętnie poznam Wasze doświadczenia z tego miejsca. Fajnie jest? Jak organizacja?

Link to comment
Share on other sites

Ja widze, ze sporo osob wybralo NDM na debiut :lol:
Opinie o wystawach tam organizowanych sa bardzo pozytywne.

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=15285&highlight=nowy+dw%F3r+mazowiecki[/url]

Moze po zamieszaniu ze zgloszeniami i tu Pani Marzena zajrzy i troche nam zoltodziobom wyjasni :)

Link to comment
Share on other sites

Co hali to jest to hala sportowa do gry w siatkówkę i kosza ale o wielkości profesjonalnej. Dookoła niej jest sporo miejsca do wyprowadzania psów.
Zo samego miejsca wystawiania to w zeszłym roku na wystawie jesiennej były tam "małe rasy" i ring honorowy ... i było w miarę OK. Wentylacja jest całkiem niezła, więc nie powinno być zaduchu. Po jednej stronie hali są miejsca dla publiczności, wieć można i tam umieścić się ze swoim ulubieńcem.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...