Jump to content
Dogomania

Okolice Wielunia Jessy w typie wyżła Ma DOM zostaje u mnie na ZAWSZE


Ewcia87

Recommended Posts

Kurcze, wiem ze moze jestem nie obiektywny ale jak taki psi ideal moze tak dlugo szukac domu?? Czesto ludzie maja obawy przed adopcja - jak pies sie zaadopuje do nowych warunkow,czy bedzie utrzymywal czystosc itp. a tutatj wszystko jasne!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wysłałam[B] Jessy[/B] pani, która pytała o [B]Dori[/B].
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/wyzlica-dori-pojechala-do-zagania-jest-szczesliwa-w-swoim-domku-129342/"]http://www.dogomania.pl/forum/f85/wyzlica-dori-pojechala-do-zagania-jest-szczesliwa-w-swoim-domku-129342/[/URL]

Był jakiś odzew ?

Link to comment
Share on other sites

Jessy pies ideał!!!
Jessy ma około 3lat, jest piękną mieszanką prawdopodobnie wyżła z labradorem.
Sunia zachowuje czystość w mieszkaniu ,świetnie dogaduje się z innymi psami i z dziećmi,jest prawie nie kłopotliwa i oddana człowiekowi bezgranicznie.
Jessy nie jest szczekliwa,ale zakomunikuje przyjście obcego jej gościa i na tym zakończy swoje szczekanie.
Wie co to spacer ale przyda jej się jeszcze trochę nauki w chodzeniu na smyczy(troche ciągnie:diabloti:)
Sunia jest wysterelizowana.
Piesek ten ma instynkt łowiecki więc lepiej nie zostawiać jej w pobliżu małych gryzoni ,ptaków,itp.a co do kotów to wystarczy trochę z nią poczwiczyć ich akceptacji( z moimi kotami już się prawie dogadała,chociaż jeszcze zdaży jej się je pogonić:diabloti:)
Jessy nie nadaje się do kojca ani na łańcuch(depresja by ją zabiła-ona musi przebywać z ludźmi)
To wspaniały pies rodzinny!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam Przepraszam bardzo ale zaczełam nową pracę i nie miałam zabardzo czasu, Wybaczcie.U Jessy wszystko dobrze zdrowie i energia dopisuje:loveu:
Dałam jej opis i linka jednej osobie z dogo aby ją wstawiła na nk, no i jeszcze jedna osoba z dogo poszukuje suczki, jej też napisałam o Jessy ale nadal nikt się do mnie nie odezwał.:-( Wstawie fotkę Jessy na swój profil na nk może tam ktoś ją wypatrzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...