Jump to content
Dogomania

EMPIRE świetna nowa polska karma dla psiaków i kociaków


plumsky

Recommended Posts

Witajcie. Choć zwykle nie udzielam się za bardzo na forach czy generalnie w mediach społecznościowych to jednak zainspirowany bardzo ciekawymi wypowiedziami i opiniami na tym forum postanowiłem, że chyba tez dołożę coś od siebie. Tym razem będzie o świetnym produkcie, który mam przyjemność "testować" wraz ze swoim bokserkiem BORA. Chodzi mi o markę EMPIRE GENUINE PETFOOS STORY  a dokładnie o Adult Daily Diet. Powiem Wam, że "testowaliśmy" już kilka produktów z tzw. górnej półki, ale ten szczególnie przypadł nam do gustu. Po pierwsze BORA wygląda po niej naprawdę świetnie co jest zapewne zasługa jej składu (50% mięsa i zero zbóż) (po szczegółowe informacje odsyłam do sklepu, w którym robię zakupy https://empireshop.pl), po drugie sama smakowitość wydaje się chyba naprawdę duża. pomijam BORĘ, bo nie jest jakoś specjalnie wybredna, ale mam na myśli te wszystkie psiaki "niejadki" naszych znajomych, którzy pojawiają się u nas w domu ze swoimi pociechami. Za każdym razem okazuje się, że jak normalnie to czasami wyprawiają cuda podsuwając kolejny "wspaniały" kąsek żeby "mój" niejadek zachciał coś wciągnąć to u nas miska z Empire jakoś od razu się opróżnia. Cóż pewnie każdy z Was ma takie swoje doświadczenia i rekomendację, ale ja z całego serca polecam produkty tej marki. Jest jeszcze jedna rzecz, która mnie przekonuje jeszcze bardziej, pomijając sama jakość - obsługa. Kurczę powiem Wam, że trudno dzisiaj o taki poziom obsługi jaki mają Ci od EMPIRE. Za każdym razem, kiedy kupuję coś miłego mnie zaskakuje. 

mam nadzieję, że nie zanudziłem nikogo. zatem miłego dzionka i do usłyszenia. Plumsky

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...