Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

Dnia 12.12.2018 o 09:11, Bogusik napisał:

Nie ma za co Martuniu :) Na jakie konto wpłacić,Fundacji czy do skarbnika?

Bogusiu - przepraszam, zapomniałam wczoraj odpisać - wpłać kochana do skarbnika - do Alaskan - jeszcze raz bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam zapytanie o Colę z Mysłowic - pani bardzo sympatyczna, mieszkanie w bloku, 2 dzieci (17 i 12 lat).

Pani rozmawiała już z Jagną, zna problemy suni i jest zdecydowana na adopcję.

Tylko znowu problem z wizytą PA- podpowiedzcie, kto miałaby tam najbliżej...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2018 o 22:36, Tola napisał:

Dzisiaj miałam zapytanie o Colę z Mysłowic - pani bardzo sympatyczna, mieszkanie w bloku, 2 dzieci (17 i 12 lat).

Pani rozmawiała już z Jagną, zna problemy suni i jest zdecydowana na adopcję.

Tylko znowu problem z wizytą PA- podpowiedzcie, kto miałaby tam najbliżej...

 

Dnia 13.12.2018 o 23:10, b-b napisał:

Trzymam kciuki \!

 

Dnia 13.12.2018 o 23:24, Poker napisał:

Do Mysłowic jest 10 km z Katowic. Trzeba prosić panie z Katowic. Np. Monika z Katowic.

 

Dnia 14.12.2018 o 20:16, Tola napisał:

Napisałam PV do Mysza2 i Monika z Katowic, czekam na odpowiedz.

No niestety nadal nie mam nikogo do wizyty, myślalam,z e w tamtych stronach to nie będzie żaden problem, a tu nic

Monika nie odpisała, mysza2 nie była od poniedziałku na dogo...

Myslowice są tez  niedaleko Sosnowca, ale z tam tez nikogo nie mam.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tola napisał:

 

 

 

No niestety nadal nie mam nikogo do wizyty, myślalam,z e w tamtych stronach to nie będzie żaden problem, a tu nic

Monika nie odpisała, mysza2 nie była od poniedziałku na dogo...

Myslowice są tez  niedaleko Sosnowca, ale z tam tez nikogo nie mam.

 

Martuniu wysyłam pw. z nr telefonu do Eli /Mysza2/ Tak będzie najszybciej się z nią skontaktować :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Martuniu wysyłam pw. z nr telefonu do Eli /Mysza2/ Tak będzie najszybciej się z nią skontaktować :)

Ja nr mam, tylko nie dzwoniłam, bo słyszalam o chorobie jej suni...

Poprosiłam Gabi, dostałam sms  - Mysza nie da rady pojechać, walczy o swoją sunię...

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Ja nr mam, tylko nie dzwoniłam, bo słyszalam o chorobie jej suni...

Poprosiłam Gabi, dostałam sms  - Mysza nie da rady pojechać, walczy o swoją sunię...

O jej,nie wiedziałam,że tak źle jest z jej sunią :( Trzymam kciuki aby sunia wygrała tą walkę! Do Moniki ale niestety nie mam nr tel.Gdyby nikt się nie zgłosił to mogę poprosić kogoś z Fb, tylko daj znać.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

O jej,nie wiedziałam,że tak źle jest z jej sunią :( Trzymam kciuki aby sunia wygrała tą walkę! Do Moniki ale niestety nie mam nr tel.Gdyby nikt się nie zgłosił to mogę poprosić kogoś z Fb, tylko daj znać.

Wolałabym na razie  kogoś z dogomanii, tylko nie wiem, czy uda mi się znalezc...

Jeszcze chwilkę poczekam, bardzo Ci dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Wolałabym na razie  kogoś z dogomanii, tylko nie wiem, czy uda mi się znalezc...

Jeszcze chwilkę poczekam, bardzo Ci dziękuję.

Ja też wolę kogoś z dogo ale czasami nie ma takiej opcji i korzystam z pomocy na Fb.Ja będę również potrzebowała kogoś  po świętach do wizyty p/a w Katowicach dla Aleksa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

 

 

 

No niestety nadal nie mam nikogo do wizyty, myślalam,z e w tamtych stronach to nie będzie żaden problem, a tu nic

Monika nie odpisała, mysza2 nie była od poniedziałku na dogo...

Myslowice są tez  niedaleko Sosnowca, ale z tam tez nikogo nie mam.

 

Mysza2 ma chorą sunię i pewnie przez to jej na dogo nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Mysia była z Zuzią w przychodni na badaniach z powodu dwóch guzków. RTG nie wykazało zmian, przy okazji widać, że ma wszystko w porządku: kręgosłup, serce, przełyk. Krew też ok, jest lekki stan zapalny wywołany paprzącą się raną po sterylce. Niestety, ale szwy wewnętrzne źle się rozpuszczają. Na szyciu są zgrubienia wypełnione płynem, otwiera się skóra w miejscach gdzie są w srodku szwy. Wewnętrzne szycie jest grube i spuchnięte. Ma trochę za wysoki cholesterol. Ogólnie jednak jest ok.  Za wszystko zapłaciłam 185 zł. Faktura będzie dziś, bo wczoraj zablokowaliśmy gabinet na 2 godz i w poczekalni czekało 9 innych zwierzaków, więc nie było jak wypisywac i drukować faktur.Guzki na razie do obserwacji, bo ze względu na niedawną sterylkę i tak teraz wykonianie zabiegu ich usunięcia,nie jest możliwe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cola dostała tabletkę na odrobaczenie, kupa była czysta i twarda. Jest wykapana w leczniczym szamponie i jest znaczna poprawa. Skóra jest w lepszym stanie i nie wygryza się już tak, jak przed kąpielą. Zamówiłam szampon leczniczy na kolejne kąpiele, jutro powinien dotrzeć. Z powodu biegunek wywołanych przez glisty jest na diecie Gastro Intestinal. Ona ułatwia wchłanianie się składników odżywczych, co widać gołym okiem. Cola rośnie jak na driożdżach i przybiera na wadze. Jest juz wysokości Mysi i chyba jeszcze raz taka ciężka, niż przyjechała tydzień temu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jest grupa na fb,chętnych do zrobienia wizyt pa  https://www.facebook.com/groups/wizytypa/

Często chodzę na wizytacje,jak wywołują mnie na grupie to nie odmawiam (bo i zostałam sama w mieście ) zawsze staram się  zabierać ze sobą swojego  psa,lub tymczasa,tego ostatniego nie żeby podebrać dom ;) nie,to dla niego kolejny etap socjalizacji,po prostu postawa domowników ( zawsze muszą być wszyscy) czy psa rezydenta pozwala mi łatwiej podjąć decyzję.

Wystarczy podać w ogłoszeniu nazwę miasta ,dzielnicę czy kod i ulicę bez numeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...