Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

37 minut temu, Jo37 napisał:

Tylko jak nie napisze się o wizycie to mogą być targi , że po co wizyta skoro w ogłoszeniu nic na ten temat nie ma.

Jaaga - Ty jesteś ratunkiem dla tych suczek.

 

Też tak myślę, że lepiej napisać i darować sobie przegadywanie się. Ja przy Sarci i Yuri napisałam,a i tak było mnóstwo dennych wiadomości i telefonów do Toli. Podziwiałam ją wtedy za cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Bogusik napisał:

Mnie również zmartwiły te guzki i wyłysienia :( Trzeba bidulkę dobrze przebadać co może być przyczyną tak dużych wyłysień.Guzki do usunięcia i to jest pewne.Przeważnie przy takich guzkach lekarz zaleca RTG płuc,aby wykluczyć przerzuty,które najczęściej właśnie tam są.Trzymam bardzo mocno kciuki za Mysię!

Zrobimy wszystko, co trzeba, aby pomóc malutkiej, tylko znowu nie tak to miało być...

Zabrałam 2 małe sunie, myślałam, ze szybko znajdą domy, a tu po raz kolejny trzeba sporo funduszy na diagnostykę, zabieg,  leczenie:(

A Mysia bez żadnych deklaracji:(

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

Tez myślę, że na jednym - chyba, że to będzie większy problem...

B-b - dziękuję!

Żaden :)

Czy ktoś ma pomysł na tekst do banerka?

 

Trzymam kciuki za zdrowie małej. 

Dlaczego jak ma być lepiej to zawsze jest to COŚ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Żaden :)

Czy ktoś ma pomysł na tekst do banerka?

 

Trzymam kciuki za zdrowie małej. 

Dlaczego jak ma być lepiej to zawsze jest to COŚ?

Ja też zadaję to pytanie - dlaczego jak ma być lepiej to zawsze jest to COŚ?

A może my to po to tu jesteśmy, żeby pomoc pokonać to COŚ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Ja też zadaję to pytanie - dlaczego jak ma być lepiej to zawsze jest to COŚ?

A może my to po to tu jesteśmy, żeby pomoc pokonać to COŚ...

Niestety ale czasami nie jest jak z górki tylko pod górę ciężka i wyboista droga.Tu zgodzę się Martuniu z Tobą w 100% że również jesteśmy tu po to aby właśnie pokonać to COŚ....

Puki co poleci chociaż 50zł na diagnostykę Mysi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Super Eluś, bardzo dziękuję:)

Zastanawiam się tylko, czy nie dodać informacji o wizycie i umowie, będzie naturalna selekcja i może wyeliminujemy te najbardziej beznadziejne zapytania...

 

 

 

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Tylko jak nie napisze się o wizycie to mogą być targi , że po co wizyta skoro w ogłoszeniu nic na ten temat nie ma.

Jaaga - Ty jesteś ratunkiem dla tych suczek.

 

 

54 minuty temu, Jaaga napisał:

Też tak myślę, że lepiej napisać i darować sobie przegadywanie się. Ja przy Sarci i Yuri napisałam,a i tak było mnóstwo dennych wiadomości i telefonów do Toli. Podziwiałam ją wtedy za cierpliwość.

Ok, jeżeli tak uważacie, to dodam info o wizycie p.a. i umowie.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Bogusik napisał:

Niestety ale czasami nie jest jak z górki tylko pod górę ciężka i wyboista droga.Tu zgodzę się Martuniu z Tobą w 100% że również jesteśmy tu po to aby właśnie pokonać to COŚ....

Puki co poleci chociaż 50zł na diagnostykę Mysi.

Bardzo dziękujemy Bogusiupu020-xl.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

 A ja jutro juz zrobię ogłoszenie Coli, dzisiaj nie dam już rady.

Tolu, spokojnie. Dzień czy dwa różnicy nie zrobią. Ona i tak jeszcze jest niezaszczepiona. Zobaczymy, jak zmiany na skórze zareagowały na leczniczą kąpiel. Jeśli nie będzie poprawy, to trzeba pomyśleć o karmie bez zbóż i kurczaka. Nie wiem, jak to pogodzić, bo Intestinal jest z jednym i drugim, a dzięki niemu jelita są o niebo lepsze. Na razie dla mnie wazniejsze było ustabilizowanie jelit.  Zresztą trzeba podać kolejną dawkę leku na T. leonina, żeby dorosłe osobniki się nie rozwinęły i nie wiadomo, jak znowu jelita zareagują. Chętni do adopcji na już pewnie wykruszyliby się, gdybyś powiedziała, że ma problemy ze skórą i dwa rodzaje glist.  

Myślę, że warto ją pokazać, ale do adopcji będzie za 2-3 tyg., żeby to wszystko ogarnąć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Jeśli ma być inny napis to proszę o propozycje. 

Pytałam wczoraj ale nie było propozycji wiec zrobiłam taki :)

460677164_DSC05290(1).JPG.1c2b8e3ddbc3e8a5cc2546a73fe8269c.JPG.780e50e61b7c838e9098523f635d9bc1.JPG

Dla mnie bannerek rewelacja, zostawione błękitne tło przykuwa wzrok, całość rzuca się w oczy. 

Mogę prosić o instrukcję, jak taki sobie wstawić?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, b-b napisał:

Jeśli ma być inny napis to proszę o propozycje. 

Pytałam wczoraj ale nie było propozycji wiec zrobiłam taki :)

460677164_DSC05290(1).JPG.1c2b8e3ddbc3e8a5cc2546a73fe8269c.JPG.780e50e61b7c838e9098523f635d9bc1.JPG

 

460677164_DSC05290(1).JPG.1c2b8e3ddbc3e8a5cc2546a73fe8269c.JPG.8d776222482a8e9faeecdeac0867f445.JPG

 

2 minuty temu, Jaaga napisał:

Dla mnie bannerek rewelacja, zostawione błękitne tło przykuwa wzrok, całość rzuca się w oczy. 

Mogę prosić o instrukcję, jak taki sobie wstawić?

Dla mnie też rewelacja, nie sposób nie zauważyć, a o to chodzi.

Bardzo dziękuję Boguniu pu020-xl.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Jaaga napisał:

Dla mnie bannerek rewelacja, zostawione błękitne tło przykuwa wzrok, całość rzuca się w oczy. 

Mogę prosić o instrukcję, jak taki sobie wstawić?

Kopiujesz banerek, wchodzisz w swój podpis, potem w Ustawienie konta ;  otwierasz  Sygnatura  -  wklejasz banerek, mozesz go dowolnie zmniejszyć, zwiększyć, potem zatwierdzasz - nie wiem, czy pomogłam...

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Jaaga napisał:

 

Bardzo ładnie napisałaś o Coli na FB:)

5 godzin temu, Havanka napisał:

Miałam 2 zapytania w spr. Coli. Przekierowałam do Toli.

Telefon dzwoni, ale większość pytających jak zwykle nie czyta treści ogłoszenia.

Dzisiaj miałam 2 zapytania z Krakowa, 4 z Katowic, 1 z Warszawy (pani chciała Cole dla rodziców na wieś), 1 z Wrocławia - tylko ten telefon z Wrocławia wart uwagi, ale pan ma jeszcze to przedyskutować z zoną.

 

Widać, ze Cola podoba się, oby mądrym, odpowiedzialnym ludziom.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Jaaga napisał:

Dla mnie bannerek rewelacja, zostawione błękitne tło przykuwa wzrok, całość rzuca się w oczy. 

Mogę prosić o instrukcję, jak taki sobie wstawić?

Tutaj pięknie opisał i pokazał jak to zrobić TZmestudio :)

 

 

Dnia 18.11.2018 o 13:36, TZmestudio napisał:

INSTRUKCJA:

Kopiujemy banerek ze strony (lub zapisujemy sobie banerek w komputerze)

 

Po zalogowaniu się na swoje konto w Dogomani, klikamy na swój login w prawym górnym rogu i wybieramy "Ustawienia konta"1.jpg.6c85f68a472123c934033ecd1f045517.jpg

potem wybieramy po lewej stronie "Sygnatura":2.jpg.7f6cabd34a81bc251a1a0b28f20a215d.jpg

W oknie które się pojawi wklejamy skopiowany wcześniej banerek (lub wybieramy "wybierz plik" jeśli wcześniej banerek został zapisany w komputerze)

3.thumb.jpg.b59d802af9b9487f5043e1e88f5294bb.jpg

Po załadowaniu banerka z czeluśli komputera klikamy w plusik na banerku, aby dodał się do okna z napisem Sygnaturki (ta część instrukci odnosi się tylko dla osób które sobie pobrały banerki na komputer)

 

Po pojawieniu się banerka trzeba go podlinkować, czyli wskazać gdzie ma być przekierowany dogomaniak po kliknięciu w banerek. Klikamy dwa razy na banerku:4.thumb.jpg.b42531f8ba3bb07bfdeee7c1e7c7eb5a.jpg

w miejsce oznaczone powyżej na obrazku wpklejamy adres wątku.Klikamy zapisz i już powinno działać

 

(o ile nic nie pomyliłem :-) ). 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...