Jump to content
Dogomania

Dwie suczki, dwa życia i jeden wspólny schroniskowy los - spróbujemy go odmienić! Cola i Mysia już w DS:)


Tola

Recommended Posts

Gabi - mała biało ruda suczka i bezimienny na razie szczeniak to kolejne psy z zamojskiego schroniska, którym bardzo chciałabym  odwrócić zły los.

Obie suczki już w sobotę, razem z 4 innymi z tego schroniska, wyruszą w podróż po lepsze życie -

- obie pojadą do PDT do Jaaga i mam nadzieję, że ten dzień zapoczątkuje już tylko same dobre zdarzenia. 

 

Dziewczyny nie mają na razie nic;  wiem, że teraz bardzo trudno o deklaracje stałe, tyle tych psich nieszczęść...

Gdyby jednak ktoś chciał  pomóc wpłatą lub bazarkiem, będę bardzo wdzięczna.

 

Gabi

IMGP6886.JPG

Beziminny na razie szczeniak

IMG_20181204_132624.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

08.12.2018 obie suczki pojechały do PDT do Jaaga:)

Koszt pobytu:  szczeniak - 5 zł/doba + karma

dorosła sunia: 10 zł/doba + karma

Tak o nich pisze Jaaga po pierwszych dniu pobytu:  
 

Mysia -  wg książeczki ma 3 lata, jest wrażliwa, delikatna. Nie potrafi chodzić na smyczy, ale puszczona luzem załatwiła się na spacerze i nawiązuje kontakt. To maleńka ok.5 kg sunieczka. Miała szczęście, że zobaczyła ją Tola.

DSC05360.JPG

 

Cola - ma ok. 3 mies., niesamowicie puchate futerko, ma ogromny apetyt, jest wesoła,  ciekawa wszystkiego. Na wczorajszym zdjęciu widać, jak z zainteresowaniem obserwowała w klatce przepiórki, kota też obwąchała i toleruje. Jeżynce Monice wyjadła całą karmę i również zero oszczekiwania, pozytywnie nastawiona. Lubię takie szczeniaki. Dobrze prowadzona na pewno wyrośnie na mądrego, otwartego na świat psiaka.  

DSC05290.JPG

22.12.2018 Cola zamieszkała w Mysłowicach:)

31.05.2019 Mysia zamieszkała w Czeladzi:)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, agat21 napisał:

Na jakie konto wpłacić dla maluszynek?

Dzięki, że jesteśserduchooo7.gif

Na razie nie mamy skarbnika, nie pytałam jeszcze Alaskan, czy zgodzi się;  spróbuje to ogarnąć jak dziewczynki będą już na miejscu u Jagny.

Link to comment
Share on other sites

Gabi jest jeszcze w schronisku.

Szczeniaka TZ dzisiaj zabrał do lecznicy, w której jest już  mała Zuzia (od elik i b-b), więc te psie dzieci noc spędza w ciepełku.

Jutro tam zajrzę, może uda mi się zrobić zdjęcia, bo maja tylko po jednym.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Bogusik napisał:

I ja zapisuję się u maluszka :)

Bardzo się cieszę:) serduchooo7.gif

Maluszka już bezpieczna w gabinecie, w ciepełku.

Nie ma jeszcze imienia; chciałabym, aby córcie Jagny coś wymyśliły, jak zobaczą dziewczynkę.

Gabi  jest jeszcze w schronisku, podobnie jak Sara,  Maja i mała czarna - jeszcze 2 noce w zimnie...

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tola napisał:

Ten z lewej; jak pojechałam wczoraj to tego puchatego już nie było.

I ja dotarłam  do sunieczek.   Wspaniale, że tym razem aż dla 6 suczek zmieni się  życie na takie, jakie powinno być od początku. Ale jak to mówią, lepiej późno, niż wcale )

Ten puchatek został adoptowany. Oby do dobrego domu.

Link to comment
Share on other sites

Na wycofaną szczeniaczkę juz moja młodsza córka nie może się doczekać. Ma misję socjalizacyjną ;) Ustaliłyśmy, że będzie u niej w pokoju, żeby od razu w aktywne życie weszła. U dziewczyn w pokojach zawsze coś się dzieje, szczeniak nie będzie się nudzić. Z dorosłymi psami mogłaby bardziej szukać ich kontaktu, niż człowieka. Dziś państwo przyjeżdżają po Yuri, a jutro trafiają kolejne dwie maluszki.

Gabi śliczna. Przypomina mi trochę szopa pracza ;) jeszcze dzień w schronisku i zacznie nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...