Jump to content
Dogomania
Havanka

UDAŁO SIĘ ! Rozliczamy. UBIERZMY CHOINKĘ na transport dla psiej, zamojskiej szóstki ! Do 16.12, godz. 20.00

Recommended Posts

11 godzin temu, Havanka napisał:

Anusia SUPERRRRRR !!!!  Zawiesiłaś dwie ostatnie śnieżynki ! Ależ sie cieszę !!! Zebraliśmy całą potrzebną kwotę - 870 zł !!!

Dziękuję Ci Aniu !Podobny obraz

Marticzko, mamy całość ! Teraz z wielką przyjemnością napiję sie kawki, ale najpierw Wam KOCHANI bardzo podziękuję, że ten bazarek zakończył sie sukcesem i to jeszcze przed czasem ! Normalnie mam ochotę każdą z Was wycałować, tak bardzo się cieszę ! Na dodatek mam już prawie wszystkie wpłaty .

Dziękuję z całego serca !!!Znalezione obrazy dla zapytania gify kwiaty

7 godzin temu, Anula napisał:

Ja też przyłączam się do podziękowań za okazane serce.Jesteście Wspaniali , Kochani.Tak bardzo nam pomogliście w uzbieraniu całej kwoty za transport psiaczków.

krolik-ruchomy-obrazek-0028

I ja bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za ten wielki dar serca

stylowi_pl_ogrod_41928285.gif

I mnie nie może zabraknąć wśród składających podziękowania. To ogromny dar, ta wspólna troska o to, by psiaki mogły zmienić zimny schron, na ciepłe hotelowe życie oczekując na swojego Człowieka. Niejeden pies nie mógłby skorzystać z takiej szansy, gdyby nie Nasze wspólne działanie.

Havaneczka nasza kochana dwoi się i troi by zebrać potrzebne fundusze. Jest w tym nieprawdopodobnie skuteczna. Dziękuję Ci Eluniu ogromnie. Bez Twoich bazarków nie udałoby się zmienić losu tylu psiaczków. Koszty transportu są ogromne, a jak wiemy bez pieniędzy nie da się nic zrobić.

Ogromnie dziękuję Wam wszystkim, których choć jeden post znalazł się na tym bazarku, jak również Tym, którzy nawet tu nie byli, a i tak wydatnie pomogli w zebraniu potrzebnych funduszy.

1669592927_dzikujejestecie2.jpg.fccb0365e9ec4caf18bfc8a5966d5f05.jpg