Jump to content
Dogomania
Havanka

UDAŁO SIĘ ! Rozliczamy. UBIERZMY CHOINKĘ na transport dla psiej, zamojskiej szóstki ! Do 16.12, godz. 20.00

Recommended Posts

Wielkimi krokami nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. Piątka psich szczęściarzy z zamojskiego schronu i Zuzia, psie dziecko, wyrzucone przez "litościwego" człowieka na mróz, dostanie najpiękniejszy, świąteczny prezent - szansę na nowy dom ! Wielka radość, ale i smutek, że za kratami zostaną te, które spędzą je w zimnych, betonowych boksach.

Przedstawiam Wam wybrańców losu:

Zuzia: part000001.thumb.jpeg.91cd8f89fc3fcd4ae2738dbbecccad81.jpeg  

Mała czarna : IMGP6893.JPG

Maja i Sara : IMGP6897.JPG

Gabi i bezimienny jeszcze szczeniaczek : IMGP6886.JPG IMG_20181204_132624.jpg

Cytuję z wątku zamojskiego:

"Wszystko już ustalone -  w sobotę raniutko wyjeżdża z Zamościa 6 psiaków:

• dwie kudłatki do szafirki ( pod opiekę Anuli i Bogusik)
  • biało ruda suczkę do Jaaga (pod opiekę Tola)
  • szczeniak ze schroniska do Jaaga (pod opiekę Tola)
  • czarna sunia ze schroniska do Jaaga (pod opiekę Jo37)
  • szczeniak z ulicy Zuzia do jaaga (pod opiekę elik i b-b)

Po psy przyjeżdża szafirek, bo nie udało się zorganizować łączonego transportu.

Koszt to 870zł  - sporo, ale i km dużo, plus autostrada."

870 zł, to ratunek dla psiej szóstki. W przeliczeniu na jednego, wychodzi 145 zł. Myślę, że warto podjąć wyzwanie !

Bazarek potrwa do 16 grudnia, do godziny 20.00

Ubierzmy choinkę dla naszej szóstki tak, by była symbolem bogatego i szczęśliwego życia

we własnych już domach ! Znalezione obrazy dla zapytania zielona choinka

Ozdoby choinkowe, które można kupić na wirtualną choinkę ( ilość nieograniczona ! ):

1. śnieżynka - 5 zł Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa

2. złota gwiazdka - 5 zł Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa

3. bombka w kształcie pingwinka - 10 zł    Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa

4. aniołek  -  15 zł   Podobny obraz

5. aniołek z szyszki - 15 zł Znalezione obrazy dla zapytania szyszka na choinkę

6. bombka z kryształkami - 15 zł   Podobny obraz

7. bombka w kształcie serca - 15 zł  Znalezione obrazy dla zapytania bombka choinkowa

8. łańcuszek choinkowy - 15 zł  Znalezione obrazy dla zapytania łańcuch choinkowy

9. lampki choinkowe - 20 zł  Podobny obraz

10. lampki ledowe w kształcie gwiazdek - 25 zł  Znalezione obrazy dla zapytania światełka na choinkę

Choinkę ubiera:

Havanka - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa  = 30 zł

Elik -  Znalezione obrazy dla zapytania światełka na choinkę = 25 zł

Anula - Podobny obraz   Znalezione obrazy dla zapytania bombka choinkowa   = 30 zł

Alma591 -  Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa   = 20 zł

Nesiowata - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa   = 20 zł

Jo37 -  Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa  = 10 zł

Igam -  Znalezione obrazy dla zapytania szyszka na choinkę Znalezione obrazy dla zapytania szyszka na choinkę   = 30 zł

Aldrumka - Podobny obraz  = 20 zł

Tola - Znalezione obrazy dla zapytania światełka na choinkę  = 25 zł

Onaa - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaPodobny obraz Podobny obraz = 70 zł

Bogusik - Znalezione obrazy dla zapytania bombka choinkowa Znalezione obrazy dla zapytania bombka choinkowa = 30 zł

Agat21 - Znalezione obrazy dla zapytania łańcuch choinkowy  = 15 zł

Guccio - Znalezione obrazy dla zapytania bombka choinkowa= 15 zł

Aska7 - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa  = 30 zł

Miryca  = 100 zł

Alaskan malamutte - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa  = 30 zł

Danuta1 - Podobny obraz = 20 zł

Magenka1 - Podobny obraz   = 20 zł

Tianku - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa  = 15 zł

Pani Irenka z Katowic - Podobny obraz  = 20 zł

B-b  - Podobny obraz  = 15 zł

Auraa -  Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa= 10 zł

Bakusiowa -  Znalezione obrazy dla zapytania światełka na choinkę = 25 zł

MikAga  -  60 zł

Sonia71 - Znalezione obrazy dla zapytania bombka choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania bombka choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania łańcuch choinkowyZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa    = 50 zł

Sprzedaliśmy już ozdoby na kwotę 735 zł .

Malti z Mamą -  Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa  = 20 zł

Guccio - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa= 10 zł

Bakusiowa - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa  = 5 zł

Mamy już 770 zł  !!!  Jeszcze "tylko"  100 zł....

Mgog - na życzenie: Znalezione obrazy dla zapytania szczypta śniegu i mrozu  = 20 zł

Christo_fair - Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa   = 20 zł

Pani Ania G-R -  30 zł !!!

Malti z Mamą -  EXTRA BONUS 10 ZŁ

Jolanta08  -  Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa  = 10 zł

Jeszcze tylko 10 zł....

AniaGucio -  Znalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowaZnalezione obrazy dla zapytania ozdoba choinkowa= 10 zł

Mamy całość !!!! 870 zł !!!!

Eluniu bardzo, bardzo serdecznie  dziękuję Ci za ten bazarek   1115947788_dziekujserdecznie.png.bf73f3301b63f1ecf4feae3df20a0b0b.png

Nie może mnie zabraknąć w ubieraniu tej choinki  :)

Poproszę      lampki ledowe w kształcie gwiazdek - 25 zł  Znalezione obrazy dla zapytania światełka na choinkę

12 godzin temu, Havanka napisał:

Jako pierwsza zacznę stroić naszą choinkę. Trzy śnieżynki i trzy złote gwiazdki.

Piękny gest :)  Nie dość bazarek, to jeszcze gwiazdki na choinkę.  Chciałam dać Ci lajka, ale już mi wyszły :(

EDIT

Za to dzisiaj dam, jako pierwszą :)  Dzięki Eluniu   serducho.gif.ed21e32ffa72c92645c718227d915f7a.gif

1 minutę temu, elik napisał:

Eluniu bardzo, bardzo serdecznie  dziękuję Ci za ten bazarek   1115947788_dziekujserdecznie.png.bf73f3301b63f1ecf4feae3df20a0b0b.png

Nie może mnie zabraknąć w ubieraniu tej choinki  :)

Poproszę      lampki ledowe w kształcie gwiazdek - 25 zł  Znalezione obrazy dla zapytania światełka na choinkę

Eluś, serdecznie Ci dziekuję !!! Nie tylko pięknie rozświetliłaś choinkę, ale i link do mojego bazarku !

Przyjmij w zamian kosz pełen słodyczy ! Niech Ci osłodzi trudne chwile: Znalezione obrazy dla zapytania zielona choinka

2 minuty temu, Havanka napisał:

Nie tylko pięknie rozświetliłaś choinkę, ale i link do mojego bazarku !

Faktycznie się zaczerwienił :)

Ale, ale faktycznie link do Twojego bazarku potrzebny. Zaraz coś skombinuję :)

A jak się pokaże Bogunia, to poprosimy Ją o banerek.

8 godzin temu, elik napisał:

Piękny gest :)  Nie dość bazarek, to jeszcze gwiazdki na choinkę.  Chciałam dać Ci lajka, ale już mi wyszły :(

Elu, dziś są Mikołajki i dostałam niespodziewany prezencik w wysokości 50 zł. Za 30 zł kupiłam gwiazdeczki dla naszych psich podróżniczek, no i mój Misiaczek dostał swoje ulubione, prasowane żwacze.

Jeszcze kilka lajków mi zostało i z największą przyjemnością ofiaruję Ci jednego !

1 minutę temu, elik napisał:

Faktycznie się zaczerwienił :)

Ale, ale faktycznie link do Twojego bazarku potrzebny. Zaraz coś skombinuję :)

A jak się pokaże Bogunia, to poprosimy Ją o banerek.

Byłoby super ! Dziękuję !!!

12 godzin temu, Havanka napisał:

A mi jeszcze kilka zostało i z największą przyjemnością ofiaruję Ci jednego !

Z największą przyjemnością przyjmuję i serdecznie Ci dziękuję :)  1501638721_dzikuj.png.a0164e37b92f5bba126ad983e2d01cc4.png

Ja też zaglądam z  podziękowaniami - ta pomoc Elu jest ogromna, bo dzięki funduszom uzyskanym z Twoich bazarków psiaki mogą  dojechać do bezpiecznych miejsc, gdzie zaczynają to lepsze życie. kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0069

Poproszę lamki ledowe w kształcie gwiazdek Znalezione obrazy dla zapytania światełka na choinkę

7 godzin temu, Anula napisał:

Poproszę nr.4 i nr.7.Niech choinka nabierze blasku.

Havanka,bardzo dziękujemy za pomoc dla Mai i Sary.Jest to ogromna pomoc.

Anula, bardzo dziekuję ! Wierzę, ze wspólnie tak przystroimy naszą choineczkę, że będzie błyszczała pełnią blasku szczęścia uratowanych, psich ogonków !

7 godzin temu, alma591 napisał:

Choinkę koniecznie trzeba udekorować.Poproszę 2 bałwanki.

Alma kochana, witaj na bazarku ! Dziękuje, ze znów pomagasz dojechać psiaczkom do miejsca startu w nowe życie !!!

Pozdrawiam serdecznie i buziaczki zostawiam !

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dwa bałwanki poprosimy.

No i jest też nasza niezawodna Danusia !!!  Dziekuję, ze wciąż jesteś i nieustannie pomagasz psim bidom. Ściskam mocno i życzę miłego dnia !

7 godzin temu, Jo37 napisał:

Na razie 2 śnieżynki poproszę.

Joasiu, sama będziesz potrzebowała wsparcia finansowego na czarnulkę, którą bierzesz ze schronu, a jeszcze wspomagasz jej transport. Dziękuję za wszystko !

7 godzin temu, Igam napisał:

Jednemu Aniołkowi z szyszki może być smutno ;)  więc poproszę 2 :)

Witam pięknie nowego gościa na bazarku i ogromnie dziękuję za przyłączenie sie do dekoracji choinki ! Masz rację, w pojedynkę jest smutno a czasem i ciężko, ale już w parze jest łatwiej i weselej ! Dziękuje serdecznie !!!

6 godzin temu, Aldrumka napisał:

cudne sunie  - poproszę lampki choinkowe

Moja kochana Aldrumka znowu odwiedziła mój bazarek !!! Tak sunie są jak kwiaty w pączkach. Zobaczysz, jak będą wyglądały, gdy rozkwitną  w hotelikach ! Dziękuję Ci stokrotnie za rozświetlenie naszej choinki, niech błyszczy pełnią blasku !