Jump to content
Dogomania

Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.


elik

Recommended Posts

Z badania kału nic nie wyszło. Koszt 10 zł. Elik , napisz czy wystarczy paragon, czy ma być faktura? Dostaje nadal metronidazol i już całkiem wróciła do normy.

Chciałam podpytać, czy ta zainteresowana Zuzią dziewczyna i jej rodzice, zdecydowali się czy ogłosic ją jutro?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Jaaga napisał:

Z badania kału nic nie wyszło. Koszt 10 zł. Elik , napisz czy wystarczy paragon, czy ma być faktura? Dostaje nadal metronidazol i już całkiem wróciła do normy.

Chciałam podpytać, czy ta zainteresowana Zuzią dziewczyna i jej rodzice, zdecydowali się czy ogłosic ją jutro?

Wiadomość, z której można byłoby się cieszyć, gdyby nie to, że nadal nie wiadomo co jest przyczyną tego, że Zuzia nie przybywa na wadze pomimo sporego apetytu.

Paragon oczywiście wystarczy :)

Dziewczyna już więcej do mnie nie zadzwoniła więc bardzo Cię proszę o ogłoszenie Zuzi, za co serdecznie dziękuję    1861634259_kwiatki6.gif.3d0c1268844e07b9ea1f27cfef5d54c3.gif

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, elik napisał:

"Wiejski serek" - ten granulki w jakimś płynie?

Te granulki..., np z Piątnicy, potraktować widelcem  wymieszać z tym "płynem" i do tego żółtko z łyżką prawdziwego miodu. Bomba witaminowa, regeneruje wątrobę, trzustkę. Szczeniak szybko odzyskuje siły... a jak wygląda :)

Sprawdza się nie tylko u psiaków...., ,)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Moli@ napisał:

Te granulki..., np z Piątnicy, potraktować widelcem  wymieszać z tym "płynem" i do tego żółtko z łyżką prawdziwego miodu. Bomba witaminowa, regeneruje wątrobę, trzustkę. Szczeniak szybko odzyskuje siły... a jak wygląda :)

Sprawdza się nie tylko u psiaków...., ,)

Pychotka :) Tylko czy Jaaga miałaby na to czas?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Pychotka :) Tylko czy Jaaga miałaby na to czas?

Czas miałabym, ale po jej sensacjach ze strony przewodu pokarmowego nie chcę ryzykować podawania nabiału, bo przewód pokarmowy szczeniąt różnie sobie radzi z nabiałem, szczególnie z laktozą. Do tego, jesli miała infekcję bakteryjną, to cukier z miodu może spowodować ponowne namnażanie się bakterii w jelitach. Cały czas jest na metronidazolu i antybiotyku. Po tym,co przeszłam, strachu o nią,  jak nikła w oczach po kolejnych wymiotach, wolę pozostać przy diecie Gastro intestinal Junior i przygotowywanych posiłkach.Tym bardziej, że mieszkamy na wsi, zbliżają się święta, dobrego weta nie będę mieć. Teraz ładnie się zbiera, boczki wypełniają się i nawet nie niszczy po swojemu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2018 o 10:31, Jaaga napisał:

Po tym,co przeszłam, strachu o nią,  jak nikła w oczach po kolejnych wymiotach, wolę pozostać przy diecie Gastro intestinal Junior i przygotowywanych posiłkach.Tym bardziej, że mieszkamy na wsi, zbliżają się święta, dobrego weta nie będę mieć. Teraz ładnie się zbiera, boczki wypełniają się i nawet nie niszczy po swojemu. 

Jestem pełna podziwu dla Twojej wiedzy medycznej i dziękuję Opatrzności, że Zuzia trafiła pod Twoje skrzydełka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...