Jump to content
Dogomania

Zuzia już szczęśliwa w swoim domku . Dziękuję wszystkim którzy jej pomogli. Szceniaczek, ofiara bezdusznego, bezmózgowego potwora, wyrzucona na mróz prosi o grosik na życie w cieple, z pełnym brzuszkiem i na weta. Zafundujmy jej start w dobre, psie życie.


elik

Recommended Posts

Zuzia cudna :) A ja mało na zawał nie zeszłam- wchodzę tutaj na pierwszą stronę a tam deklaracje, i stoi jak byk, że ostatnią (i jedyną) zapłaciłam za grudzień! A tu zaraz marzec! A tytuł mówi, że Zuzia prosi o grosik! Szybkie logowanie do banku a tam nie mam żadnych danych o koncie! Dopiero po dłuższej chwili z sercem w gardle doczytałam, że nie wróciła, że ma ten domek :) Błagam, zmieńcie tytuł bo będziecie mieć mnie na sumieniu :D

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, yucca napisał:

Zuzia cudna :) A ja mało na zawał nie zeszłam- wchodzę tutaj na pierwszą stronę a tam deklaracje, i stoi jak byk, że ostatnią (i jedyną) zapłaciłam za grudzień! A tu zaraz marzec! A tytuł mówi, że Zuzia prosi o grosik! Szybkie logowanie do banku a tam nie mam żadnych danych o koncie! Dopiero po dłuższej chwili z sercem w gardle doczytałam, że nie wróciła, że ma ten domek :) Błagam, zmieńcie tytuł bo będziecie mieć mnie na sumieniu :D

Soreczki wybacz kochana masz rację. Już zmieniam tytuł. Tyle się ostatnio działo i nadal dzieje, że czasem znikają ni z pamięci te już załatwione. Zaraz poprawiam tytuł, cobyś nie zeszła nam na zawał, zwłaszcza, że jesteś bardzo, ale to bardzo potrzebna, żeby pomóc kolejnemu psiakowi bardzo biednemu i zagrożonemu zagryzieniem.

Ogromnie Cię proszę o przeniesienie deklaracji z Zuzi, która ma się dobrze w swoim DS, na tego niewidomego, zrezygnowanego biedaka. Dzisiaj będzie zabrany ze schronu w Zamościu, oddany do lecznicy, gdzie będzie do piątku, za co podjęła się zapłacić agat21. W sobotę pojechałby do hoteliku, tego w którym była Zuzia, czyli do jaaga, ale potrzebne deklaracje. Zaraz będę zakładać mu wątek i zbierać deklarację. Bardzo, bardzo proszę przenieś swoją deklarację na tego biedaka.

Resized_Screenshot_20190225-113053_Messenger.jpeg.2ddf1a0f240dc064659be2185b810143.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Wielkanoc Wojtek Wicenciak

                                   Spokojnych Zdrowych 

                                                        Nadzieje Niosacych Swiateczek

                    Zuzience cudnej najcudniejszej kruszence

ktora juz duzutka

            i jej kochanym Panciom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...