Jump to content
Dogomania
bakusiowa

Kto dołoży na sterylizację? bazarek cegiełkowy do 10-go stycznia 2019r.

Recommended Posts

39 minut temu, bakusiowa napisał:

Buuenos, masz pokaźną kolekcję kotów.

Zapraszam po cegiełki i do podrzucania bazarku

W realu chcialabam miec ich tyle:-) Bazarek hop hop

6 minut temu, Radek napisał:

Ja tam nie wiem, trochę boję się kotów;)

Oj tam,koty sa fajne:-)Certola sie na kolana,spia tylko w zascielonym lozku= po wstaniu scielisz- dbaja o higene i dascypline = same plusy:-)

Mój dopiero po około dwóch latach usiadł przy mnie z własnej woli. Nie siada na kolanach a mógłby trochę ugrzać. Najlepsze miejsce jest na krześle przed komputerem i na brzegu kanapy na posłanym kocyku.

To jest bardzo grzeczny kot. 

Witam pierwszego gościa w ten niedzielny pochmurny poranek

2 godziny temu, Livka napisał:

Wpraszam się do Was :)

5 kotków poproszę, może ustawią trochę moje rozbrykane psiska :)

Świetny pomysł - gratuluję !

Dziękuję za zakup cegiełek kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312

To niech się dalej koci. Bezdomność psia, czy kocia to wielka tragedia. Tylko sterylizacja/kastracja może zmniejszyć populację bezdomniaków.

4 cegiełki proszę i nr konta.

10 minut temu, elik napisał:

To niech się dalej koci. Bezdomność psia, czy kocia to wielka tragedia. Tylko sterylizacja/kastracja może zmniejszyć populację bezdomniaków.

4 cegiełki proszę i nr konta.

Bardzo dziękuję kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312kot-i-kicia-ruchomy-obrazek-0312

Ciociu, ty czekalas dwa lata, ja natomiast trzy i dalej nie wejdzie na lozko. Glaski juz przyjmuje ale na swoich warunkach. Podrapie mnie tez przy okazji. Kto jeszcze dolozy sie do sterylizacji, pieniazki potrzebne !

27 minut temu, teresaa118 napisał:

Ciociu, ty czekalas dwa lata, ja natomiast trzy i dalej nie wejdzie na lozko. Glaski juz przyjmuje ale na swoich warunkach. Podrapie mnie tez przy okazji. Kto jeszcze dolozy sie do sterylizacji, pieniazki potrzebne !

Ogólnie jest bardzo grzeczny. Jednak najbardziej lubi jak jesteśmy sami w domu. Jeśli np. przyjedzie córka na weekend co dwa tygodnie lub trzy to nie jest zadowolony. Akceptuje już lecz na dystans.