Jump to content
Dogomania

Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)


auraa

Recommended Posts

Nutka rozrabia jak pijany zając! Prowokuje moje psy . Zaczepia je, podszczypuje i cały czas szczeka. Przy tym wszystkim jest bardzo śmieszna. Widać, że została zabrana w porę i jeszcze nikt jej nie zrobił krzywdy. Ma takie poczucie bezpieczeństwa :) wczoraj usiłowałam jej zrobić jakieś zdjęcia ale jest tak ciemno, że mój telefon za długo się ustawia a ona jest w ciągłym ruchu  że nic nie wychodzi. Dziś zaniosłam kolejny kał do badania. Zobaczymy czy już jest w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎23‎.‎12‎.‎2018 o 18:44, Mazowszanka13 napisał:

Słyszałam od Krysi o kolejnej suczce. Worek bez dna :(

Ale jakoś pomożemy. Mogę jakieś zdjęcia fantów porobić.

jutro jadę do Ani żeby zrobić małej kilka zdjęć i ją doszczepić na wirusówki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2018 o 17:50, auraa napisał:

Badanie kału w porządku, Nutka jest czysta:)

Nadziejko, Twoje fanty umieszczę w kolejnym bazarku> Mamy kolejną bidę porzuconą na śniegu. Ona też będzie potrzebowała wsparcia.

calem sercem poztaram wesprzec

 moze bedzie lepiej w styczniu z pieniazkami

 moze bedzie za co zyc

 sciskam za bidunie ogromnie

 o matko ....

Link to comment
Share on other sites

Tamte były zabezpieczone. Nie kontaktowałam się z fundacją ale chyba ok.

Dziś byłam zobaczyć tą znalezioną na wsi sunię. Byłyśmy z Anią z mała u weta i ją zaszczepiłyśmy. Zapłaciłam 85zł. Jutro założę jej watek. Mała jest super ale nie chce współpracować przy robieniu zdjęć.

Z Nutki wychodzi wielki straszak.  Szczeka pies u sąsiada- mała zwiewa. Skrzeczy sroka- mała ucieka. Jedzie samochód-to samo! Zaczynamy trening poznawania świata!.

Link to comment
Share on other sites

Mała coraz chętniej biega po podwórku. Dziś zaczepiała Kenza( labladora mojej siostry). Niestety Kenzo też się starzeje. Jeszcze dwa lata temu byłby zachwycony szaleństwami szczeniaka. Dziś po prostu stał i patrzył jak mała biega wokół niego.

Nutka jest taką iskiereczką, która wprowadza duuuużo zamieszania w naszym domu:)

Kończy się rok a ja ze smutkiem myślę , o przemijaniu czasu..Jestem coraz starsza, moje psy i koty też i ile czasu nam zostało? Patrzę na moją mamę .Wczoraj obudziłam ją ze snu i mnie nie poznawała. Wiem, że prawie 100-letnia kobieta ma do tego prawo. Coraz częściej mylą jej się filmy i sny z rzeczywistością. Jest to jednak bardzo przykre...

Ktoś mądry powiedział, że wiek przynosi straty. Odchodzą rodzice, z domu wyprowadzają się dzieci, tracimy zdrowie, znajomych i to jest niestety prawda. 

Ktoś inny powiedział, że starośc ma też zalety. Tracimy wzrok i nie widzimy swoich zmarszczek :) Mój wzrok niestety nie pozwala mi siedzieć przed komputerem. Prowadzenie ostatniego bazarku skończyło się ogromnym wylewem w oku. Muszę jednak założyć wątek malutkiej Coli.

Poproszę o jakieś weselsze refleksje w tym ostatnim dniu starego roku.

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 
                  Spokojnosci  Cudownosci Pelnego
                     Roczku Nowego
   
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
       Zdrowenka Ogromnego
            Zdrowenka Wszelkiego Wam Ciociu
 
 Moja ukochana najdrozsa na ziemi Mamcia odeszla jak mialam 27 lat
 straszne bylo czasami zycvie nasze
 bywalo tak ze razem z naszymi wieloma zwierzunkami
 musialysmy uciekac po nocy
 gdzie sie tylko dalo ...Zawsze razem
 zawsze razem i nigdy nie wyobrazalam ze tej moje ukochanej kiedys zabraknie
jak juz zaczelo sie ukladac powili nasze zycie
 to wtedy znow los okrutny ..nie moglam pojac
  ze tak szybko
 ze  tyle cierpienia ...
 zostaje wszytko w sercu duszy zostaje na zawsze
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Po wielu zmaganiach serca z rozumem, uroczyście ogłaszam, że Nutka zostaje z nami. Zastanawialiśmy się bardzo długo co robić? Zero sensownych telefonów. Sunia rośnie i się przyzwyczaja do nas a my do niej..... 

Nutka nie mogła iść do mieszkania w bloku bo jest bardzo głośna. W grę wchodził tylko dom z ogrodem. Jednocześnie mała jest bardzo lękliwa. Mimo że na co dzień ma kontakt z trzema psami i trzema sąsiedzkimi,  na spacerach każdy spotkany pies budzi w niej lęk pomieszany z maksymalnym pobudzeniem. Mała szczeka, piszczy, skomle,  wyrywa się i nawet nie wiem czy chce biec do psa czy uciec przed siebie. Wczoraj na spacerze dostała ataku paniki, bo nie podobał jej się dom obok którego pierwszy raz przechodziłyśmy. Byłyśmy same, w pobliżu nikt nie przechodził ani nie przejeżdżał. Dom jest w trakcie budowy ale już prawie ukończony i nie wyglądał strasznie. Musiałam ja wziąć na ręce i przenieść.

Martwi mnie to że jest nieprzewidywalna w zachowaniu. Kiedy ktoś z drugiego domu wychodzi na podwórze mała zupełnie na nich nie reaguje by nagle zacząc ujadać i biec do nogi. Boi się dzieci:(  Mamy trochę kłopotów i dużo pracy:(     Może jakieś rady?

Mimo wszystko to bardzo mądra i radosna sunia. Wprowadziła dużo zycia i radości do naszego domu. Śmieję się, ze mieliśmy tyle ślicznych psów w naszym domu a wybraliśmy burego kundelka !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, auraa napisał:

 

Mimo wszystko to bardzo mądra i radosna sunia. Wprowadziła dużo zycia i radości do naszego domu. Śmieję się, ze mieliśmy tyle ślicznych psów w naszym domu a wybraliśmy burego kundelka !

Bo takie są najpiękniejsze!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki :))))

Nutka jest kochana. Radosna, pełna energii i zachowuje się jak rozbrykany 12-latek.:) Zaczepia moje staruszki a  ma przy tym minę niewiniątka.

Martwi mnie to, że szczeka i łapie za nogawki członków rodziny z drugiego domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...