Jump to content
Dogomania

Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)


auraa

Recommended Posts

31 minut temu, auraa napisał:

Mała już zdecydowanie lepiej. Kupa dziś była tylko jedna ale za to siusia gdzie popadnie. Za wcześnie ją pochwaliłam :( Jest bardzo śmieszna. Ona nie ma czasu na chodzenie. Ma tyle spraw do załatwienia, więc biega. Porusza się jak male dziecko kręcące pupą. W dalszym ciągu awanturuje się o wszystko i oczywiście chodzi za mną krok w krok. Mąż się śmieje, ze kolejnego psa przykleiłam do siebie.

Ha,ha ! Może już nie odkleisz?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dobry wieczór. Mała  już zdecydowanie lepiej. Krwi nie ma . Ona powinna otrzymać  imię Symfonia bo Nutka to zdecydowanie za mało. Mała krzyczy cały czas ; Kiedy odchodzę, kiedy przychodzę, kiedy chce jeść, kiedy się nudzi i kiedy się bawi. Gdy wychodzimy musimy zamykać ją w klatce, wtedy tak piszczy że słychać ją chyba na ulicy. Kiedy wracamy pisk jest tak głośny, że moje psy uciekają z podkulonymi resztkami ogonów. Jednocześnie bardzo mnie rozbraja swoją radością, ciekawością świata i tym co mają tylko szczeniaki i małe dzieci. To jest sunia jednego pana w tym wypadku to jest moja sunia . Taki mały urwis, który potrzebuje ciepła i opieki. 

W sobotę powinny być wyniki badania kału, zobaczymy co tam wyjdzie...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2018 o 21:42, auraa napisał:

Oj tak! Od czwartku do poniedziałku przytyła 30dkg.

O jejku, to będzie wilczur, albo wyżeł, albo labrador! Mówię Ci, hodujesz olbrzyma!!

Czyli, jak mówią u nas na wsi, pies "z tych dużych ras", he, he :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, auraa napisał:

dobry wieczór. Mała  już zdecydowanie lepiej. Krwi nie ma . Ona powinna otrzymać  imię Symfonia bo Nutka to zdecydowanie za mało. Mała krzyczy cały czas ; Kiedy odchodzę, kiedy przychodzę, kiedy chce jeść, kiedy się nudzi i kiedy się bawi. Gdy wychodzimy musimy zamykać ją w klatce, wtedy tak piszczy że słychać ją chyba na ulicy. Kiedy wracamy pisk jest tak głośny, że moje psy uciekają z podkulonymi resztkami ogonów. Jednocześnie bardzo mnie rozbraja swoją radością, ciekawością świata i tym co mają tylko szczeniaki i małe dzieci. To jest sunia jednego pana w tym wypadku to jest moja sunia . Taki mały urwis, który potrzebuje ciepła i opieki. 

W sobotę powinny być wyniki badania kału, zobaczymy co tam wyjdzie...

mam nadzieje,ze w nocy chociaz jest cicho?

oj,bedzie trudno o dom jak sie Nutka w garsc nie wezmie ;)

,,okropiczny" rozrabiak:)

Link to comment
Share on other sites

Mała dziś zaczęła wydalać robaki :( Przeraziłam się gdy to zobaczyłam. Ileż tego świństwa siedziało w tym maleństwie! Na szczęście czuje się dobrze. Dziwne, ze robale wyszły z niej tak późno. Ona była odrobaczona półtora tygodnia temu. Jutro odbiorę wyniki badania kału. Zobaczymy co w niej jeszcze siedzi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...