Jump to content
Dogomania

Malutkie psie dzieci. Takie zwykłe :( Nutka zostaje z nami :)


auraa

Recommended Posts

22 godziny temu, agat21 napisał:

Mnie przed kompletnym załamaniem po śmierci suni uratował "tymczas", który jest z nami do dziś :) Po prostu nie można było się rozpadać na kawałki, bo był drugi pies do zaopiekowania. 

Jaką karmę dla maluszków i gdzie by trzeba było wysłać? 

W sprawie karmy,prosze zadzwon do Joli. Ustalicie szczegoly.

664 821 160

Link to comment
Share on other sites

Mała cały czas robi kupy z krwią.jednocześnie ma apetyt i chce się bawić. Szczekaniem zaczepia moje psy do zabawy ale 13 latki omijają ja z daleka. Martwię się o pozostałe maluchy czy one też nie mają problemów z jelitami.

Daje jej chrupki naliczone w wodzie z siemieniem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, seramarias napisał:

O matko :( Niestety, pytałam ja, pytała siostra i nikt nie chce maluszka. Poproszę nr. konta to chociaż tak wesprę maleństwa.

Dzięki. Nie wiem czy chcesz wesprzeć maluchy na konto Znajdek czy małą u mnie

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, auraa napisał:

 

Dzięki. Nie wiem czy chcesz wesprzeć maluchy na konto Znajdek czy małą u mnie

Co by było sprawiedliwie myślałam o wszystkich psiaczkach, również suni u Ciebie. No chyba że wolisz np . karmę,  to nie ma problemu mogę zamówić, tyko musisz podać jaką byś chciała. 

Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam z małą u weta. Dostała antybiotyk, leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zbieram kał z trzech dni i zobaczymy co będzie. Dzisiejsza wizyta 40zł . Jutro też idziemy a badanie kału będzie kosztowało 45zł.

Mała dziś już lepiej ale za to zaczęła sikać po za podkładem:(

Link to comment
Share on other sites

Mała już zdecydowanie lepiej. Kupa dziś była tylko jedna ale za to siusia gdzie popadnie. Za wcześnie ją pochwaliłam :( Jest bardzo śmieszna. Ona nie ma czasu na chodzenie. Ma tyle spraw do załatwienia, więc biega. Porusza się jak male dziecko kręcące pupą. W dalszym ciągu awanturuje się o wszystko i oczywiście chodzi za mną krok w krok. Mąż się śmieje, ze kolejnego psa przykleiłam do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...