Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

25 minut temu, elik napisał:

Jeszcze potrzebne, żeby dograć wszystko tak, żeby Teosinek mógł spędzić święta wśród swojej Rodzinki.

Za chwilkę lecę z Tinusia na sterylkę  :(

 

 

No to trzymam nadal za chłopaka no i dodatkowo za Tinusię!

 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję kochane Dziewczynki, że jesteście ze mną w tych trudnych chwilach. Dopiero wróciłam z gabinetu. Czekałam z malutką ponad godzinę, bo nie chciałam jej zostawić samej. Wiem, że bardzo by się bała, a dość się nacierpi po zabiegu więc chociaż to co mogę to jej ulżę. Odeszłam dopiero jak usnęła. Prawie do końca na moich rękach. Prosiłam, żeby zawiadomili nas jak tylko będzie można ją odebrać, żeby tam wybudzona nie była sama :( Okropnie się czuję. Wszystko we mnie dygoce wewnątrz z nerwów. Przecież to nie pierwsza sterylka, a tak się denerwuję.  W dodatku pani Kasia, ta od Teosia nie odbiera telefonu, a we Wrocławiu wizyta PA idzie jak po grudzie. Myślałam, że z wizytą we Wrocławiu nie będzie żadnego problemu, a tu jak na złość :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To Teo ma jechać do Łodzi aż.Jest pomysł na transport?

Elu porozmawiaj z p.Kasią na temat kubraczka.Teo przyzwyczaił się do kubraczka i powinien go nosić w zimę,tym bardziej,że będzie prowadzany na smyczy,nie puszczany wolno.Jeżeli p.Kasia nie kupi to trzeba go wyprawić z jakimś.Ten kubraczek co nosi u Hani to chciałabym aby pozostał w hoteliku.

Też trzymam kciuki za Tinusię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aż trudno uwierzyć w Teosiowy dom ! To najwspanialszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć na Święta ! Bardzo sie cieszę !!! Za Tinusie trzymam kciuki, ale myślę, że i tak wszystko będzie dobrze. Przecież ma Ciebie Elu. Mam nadzieję, ze za kilka dni, zapomni już o tych niezbyt miłych doświadczeniach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Onaa napisał:

Widzę że Teoś dostał pod choinkę piękny prezent w postaci własnego domku :D.

Powodzenia Teosiu i zdrowia dla Tinusi.

 

12 godzin temu, uxmal napisał:

ale dobre wieści przed Świętami :) Super :)

 

4 godziny temu, Havanka napisał:

Aż trudno uwierzyć w Teosiowy dom ! To najwspanialszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć na Święta ! Bardzo sie cieszę !!! Za Tinusie trzymam kciuki, ale myślę, że i tak wszystko będzie dobrze. Przecież ma Ciebie Elu. Mam nadzieję, ze za kilka dni, zapomni już o tych niezbyt miłych doświadczeniach.

Bardzo się cieszę z tego  pięknego świątecznego prezentu dla Teosia, oby już zawsze był kochany, szczęśliwy.

Takiego prezentu życzę jak największej liczbie dogmaniackich bezdomniaków i wszystkim innym czekającym na własny dom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

To Teo ma jechać do Łodzi aż.Jest pomysł na transport?

Elu porozmawiaj z p.Kasią na temat kubraczka.Teo przyzwyczaił się do kubraczka i powinien go nosić w zimę,tym bardziej,że będzie prowadzany na smyczy,nie puszczany wolno.Jeżeli p.Kasia nie kupi to trzeba go wyprawić z jakimś.Ten kubraczek co nosi u Hani to chciałabym aby pozostał w hoteliku.

Też trzymam kciuki za Tinusię.

Tak Anulko, do Łodzi. Co do transportu to faktycznie jest to spory kawałek, ale ten dom jest wart zachodu więc podjęłam decyzję, że pokryjemy podróż po połowie. Pani Kazia powiedziała, że przyjedzie po Teosia do połowy drogi. Jeszcze nie ustaliłam z szafirkiem, ale myślę, że będzie to możliwe.

Zdaję sobie sprawę, że kubraczek jest niejako na wyposażeniu hoteliku :)  i musi w nim zostać. Pani Kasia na pewno sprawi Teosiowi nowy kubraczek. Będę z nią o tym rozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Aż trudno uwierzyć w Teosiowy dom ! To najwspanialszy prezent, jaki mógł sobie wymarzyć na Święta ! Bardzo sie cieszę !!! Za Tinusie trzymam kciuki, ale myślę, że i tak wszystko będzie dobrze. Przecież ma Ciebie Elu. Mam nadzieję, ze za kilka dni, zapomni już o tych niezbyt miłych doświadczeniach.

Niestety,  nie uda się zorganizować przeprowadzki Teosia jeszcze przed świętami :( Już zbyt mało czasu zostało, a Pani Kasia jeszcze nie skończyła przeprowadzki. Odbędzie się to prawdopodobnie w pierwszą sobotę po świętach.

Tineczka po zabiegu czuje się dobrze, ale jednak jest niezwykle spokojna. Pewnie jeszcze działa środek usypiający.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wspaniała wiadomość! :)

Tak :) Prawdę powiedziawszy byłam przygotowana na to, że Teoś spędzi w hotelu dużo czasu, o ile w ogóle uda się znaleźć dla niego odpowiedni dom. A tu tymczasem nie minął jeszcze miesiąc odkąd przyjechał do hotelu i już prawie jest w DS :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ania75 napisał:

Ale wieści, aż trudne do uwierzenia... Kciuki za przeprowadzkę i za Tinusie 

No właśnie, aż trudno uwierzyć, że stareńki, niewidomy psiaczek tylko miesiąc czekał na domek.  To sprawka św. Franciszka :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę z tego  pięknego świątecznego prezentu dla Teosia, oby już zawsze był kochany, szczęśliwy.

Takiego prezentu życzę jak największej liczbie dogmaniackich bezdomniaków i wszystkim innym czekającym na własny dom.

Piękne życzenia i przyłączam się do nich :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Najważniejsze, że ma dom. Kilka dni różnicy to nie problem przecież ma gdzie czekać i jest tam szczęśliwy (jak pewnie nigdy dotąd). 

Oczywiście :) Masz rację. Teoś pewnie nigdy nie był tak zadbany jak obecnie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Podobny obraz
                                                        Kochany kruszenku
                         Z calego serca pozdrawunkamy
                                 Cud Cud Wszelki Niechaj Sie Spelni Tobie 
 
Znalezione obrazy dla zapytania gify mikolaje
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...