Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Anula napisał:

No widzisz Haniu a Bogusik prosiła pana aby Rafik wrócił ze wszystkim co dostał od nas.Byłam przekonana,że ubranko jest u Ciebie.

 

2 godziny temu, szafirka napisał:

Nie dostaliśmy ubranka po Rafim, tam w ogóle była sytuacja nieszczególna przy jego odbiorze. Mamy ubranko po Alis - jest ortalionowe z jednej strony, zapinane na rzep pod brzuchem. To jest małe, ale wydaje mi się bardziej przytulne i zasłania najważniejsze miejsca - serce, płuca i kręgosłup.

Właśnie rozmawiałam z p.Grzegorzem i twierdzi,że ubranko było oddane z resztą rzeczy Rafika.Jest o tym przekonany,że oddał bo po co by mu ono było potrzebne.Rafikowi tylko raz przymierzył i leżało schowane,a jak przyjechał Piotrek to mu je przekazał.

Nic niestety nie jestem w stanie  więcej w tej sprawie zrobić.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Nie dostaliśmy ubranka po Rafim, tam w ogóle była sytuacja nieszczególna przy jego odbiorze. Mamy ubranko po Alis - jest ortalionowe z jednej strony, zapinane na rzep pod brzuchem. To jest małe, ale wydaje mi się bardziej przytulne i zasłania najważniejsze miejsca - serce, płuca i kręgosłup.

 

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

 

Właśnie rozmawiałam z p.Grzegorzem i twierdzi,że ubranko było oddane z resztą rzeczy Rafika.Jest o tym przekonany,że oddał bo po co by mu ono było potrzebne.Rafikowi tylko raz przymierzył i leżało schowane,a jak przyjechał Piotrek to mu je przekazał.

Nic niestety nie jestem w stanie  więcej w tej sprawie zrobić.

To już nic z tego nie rozumiem.Szkoda bo ubranko było porządne,fajne kosztowało 138,00zł znalazłam metkę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na koncie Teosia zameldowały się poniższe wpłaty

  • 20,00 zł od  Nesiowata 
  • 30,00 zł od  Poker 

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

186433122_kwiatki6.gif.a99e5b47a3584106861f00d41369b208.gif

Wpłata od Nesioowata wpłynęła dzisiaj, ale jest to już 2 wpłata. Pierwszą odesłałam z uwagi na niejasne określenie tytułu wpłaty - na bazarek dla szczeniaczków. Ponieważ ja żadnego bazarku dla szczeniaczków nie organizowałam, po uzgodnieniu z Nesiowatą, która nie przyznała się do tej wpłaty, odesłałam, kwotę nadawcy.

Jak się okazało z powodu jakiegoś błędu systemu bankowego (chyba) była to wpłata Nesiowatej, ale Jej wpłata była zatytułowana - dla bezdomnego psiaka. Po odesłaniu poprzedniej wpłaty, dzisiaj ponownie wpłynęła wpłata 20,00 zł od Nesiowata, ale już z prawidłowym tytułem.

Dlatego wpłata Nesiowatej jest zaksięgowana z dniem 29.11.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Może się jeszcze wyjaśni :)

Może?  ludzie teraz tak są zaganiani! ja ostatnio tak się właśnie zarzekałam, zarzekałam!  a klucze leżały spokojnie w torebce!glupek.gif  .. nie było by w tym nic dziwnego, gdyby to nie były klucze kolegi, pojechałam tylko wyprowadzić psa, byłam tak pewna ,że je oddałam... i to pewna przez dwa dni :(   to tempo ,życia jest naprawdę męczące! ... tylko jak tu zwolnić???   może poprosić ,żeby pan jeszcze raz przejrzał schowki?  bo nie można znaleźć a ubranko bardzo potrzebne :)

Eliczku ,jesteś chyba najlepszą księgową na świecieokok.gif

Link to comment
Share on other sites

Odszukałam moją korespondencję z Hanią z czasu odbioru Rafika i jest w niej potwierdzenie,że oprócz innych rzeczy ubranko też było.Hania ma jeszcze szukać u siebie, bo pewnie się gdzieś zawieruszyło.Raczej nie przypominam sobie aby było wydane do ds. z jakimś  naszym psiakiem,ale z tą pamięcią jest dokładnie tak,jak pisze anica :(

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, anica napisał:

Może?  ludzie teraz tak są zaganiani! ja ostatnio tak się właśnie zarzekałam, zarzekałam!  a klucze leżały spokojnie w torebce!glupek.gif  .. nie było by w tym nic dziwnego, gdyby to nie były klucze kolegi, pojechałam tylko wyprowadzić psa, byłam tak pewna ,że je oddałam... i to pewna przez dwa dni :(   to tempo ,życia jest naprawdę męczące! ... tylko jak tu zwolnić???   może poprosić ,żeby pan jeszcze raz przejrzał schowki?  bo nie można znaleźć a ubranko bardzo potrzebne :)

Eliczku ,jesteś chyba najlepszą księgową na świecieokok.gif

Aniu, nie tylko Tobie zdarzają się takie zapomnienia :)  Ja mam ich także co nieco na sumieniu :) A też nieraz byłam niemal 100 procent pewna, że jest tak jak myślę. Niestety, faktycznie było inaczej. No cóż, tyle spraw na głowie, że człek zapomina o pewnych sprawach. Pamięć podręczna się wyczerpuje :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bogusik napisał:

Hania ma jeszcze szukać u siebie, bo pewnie się gdzieś zawieruszyło.

Też tak myślę. Ja mam tylko 2 swoje i 1 na tymczasie,, a też zdarza mi się nie pamiętać gdzie coś z ich rzeczy schowałam.

Link to comment
Share on other sites

Dziadziuś był dzisiaj u weta na szczepieniu. W załączeniu faktura za weta, za krople kupione w aptece, wyniki badań krwi. Czekam jeszcze na fakturę od okulisty, zapłacę ją i wszystkie kwoty doliczę na fakturze za hotel na koniec miesiąca. Doliczę też transport Nowa Sól - Zielona Góra - Nowa Sól 40 zł. Odejmę 100 zł, które otrzymałam od fundacji ZEA.

Doszła karma przed chwilą.

 

IMG_20181206_124724_800x600.jpg

IMG_20181206_125128_800x600.jpg

IMG_20181206_125323_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, szafirka napisał:

No i oszukałam Was, za co bardzo przepraszam Anulę i Bogusik i p. Grzegorza przy okazji. Sweterek leżał sobie na półce obok wszystkich psich rzeczy Anuli i Bogusik, tylko że zawinięty w woreczku. Teo ma już sweterek na sobie

teo3_450x600.jpeg

 

Najważniejsze,że kubraczek się odnalazł i jak widać,pasuje na Teosia :)

Link to comment
Share on other sites

No i fajnie.Teo teraz nie będzie marzł w zimę.Niech kochana kruszynka chodzi sobie w ubranku.Nie pamiętam czy tam są z tyłu gumki na łapki,proszę nie zakładać bo przy chodzeniu mogą podrażnić pachwiny.Jeżeli pętelka jest na ogon to także nie bo ogon u zwierzaków jest bardzo czuły.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, szafirka napisał:

No i oszukałam Was, za co bardzo przepraszam Anulę i Bogusik i p. Grzegorza przy okazji. Sweterek leżał sobie na półce obok wszystkich psich rzeczy Anuli i Bogusik, tylko że zawinięty w woreczku. Teo ma już sweterek na sobie

teo4_450x600.jpeg

Dzięki Anula, dzięki Bogunia   1699609266_buziaczki6.jpg.8c2685c6d0bc271b50ab9df2fb8a664a.jpg    Widać, że sweterek jest ciepły i Teoś w nim nie zmarznie :) Cały grzbiet, łącznie z chudą  doopinką jest otulony :)

Bardzo Wam dziękuję, że tak troszczycie się o dziadeczka   serduszko.gif.5f08ed00a4eb3a358bc840d02ca16b98.gif

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

No i oszukałam Was, za co bardzo przepraszam Anulę i Bogusik i p. Grzegorza przy okazji. Sweterek leżał sobie na półce obok wszystkich psich rzeczy Anuli i Bogusik, tylko że zawinięty w woreczku. Teo ma już sweterek na sobie

teo3_450x600.jpeg

teo4_450x600.jpeg

teo5_450x600.jpeg

teo6_450x600.jpeg

Bardzo twarzowy:):):)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, uxmal napisał:

poproszę o nr konta. Chciałabym przejść z deklaracji stałył  Abi na Teosia

Witam Cię serdecznie i ogromnie dziękuję  307675965_kwiatkile1ra.gif.c07db0f582251c5eb5c3cfa2ba1433bc.gif 

Teoś pięknieje nam z dnia na dzień i kradnie serduszka dogomaniaczek   753959648_dzikuj.png.39eacb3b1fdf0984bcac58ad846eb601.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...