Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, Tola napisał:

Pomoc dla Teosia - 100 zł (będzie opłacona przez ZEA)

2018-12-3_103326[1].jpg

Ogromnie dziękuję Martusiu  1708057467_buziaczki3.jpg.82ba1d3eb58297a5d7ee16511b9384e6.jpg

 

Nie daję rady odczytać co jest w tej drugiej pozycji, o jakiego psa chodzi.  Czy to do zapłaty przeze mnie?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Niestety nie :( Ma deklaracje tylko na 105,00 zł a hotelik kosztuje trzy razy tyle.  Wspominałaś Aniu o fantach. Czy dasz radę przed świętami, czy dopiero po?

Elu, to muszę się sprężyć!  tyle ciepłych wpisów widziałam, chyba mnie to zmyliło... ważne ,że tyle ciepłych myśli jest przy dziadziusiu! :)  Elu ile się uda ,tyle Ci wyślę czy może tak być?  najwyżej będzie trochę przed-Świętami i trochę Po-Świętach?  coś trzeba zrobić ,żeby opłacić hotelik.... obiecałam Ci :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, anica napisał:

Elu, to muszę się sprężyć!  tyle ciepłych wpisów widziałam, chyba mnie to zmyliło... ważne ,że tyle ciepłych myśli jest przy dziadziusiu! :)  Elu ile się uda ,tyle Ci wyślę czy może tak być?  najwyżej będzie trochę przed-Świętami i trochę Po-Świętach?  coś trzeba zrobić ,żeby opłacić hotelik.... obiecałam Ci :)

Aniu serduszko :) na zapłacenie za hotel w grudniu jeszcze będzie miał - teraz ma na koncie blisko 540,00 zł.  Gorzej gdy przyjdzie zapłacić za weta.  Ale nie spiesz się Aniu z fantami, żeby były przed świętami. Wiem, że też masz multum obowiązków, a święta niech maja swoją oprawę, jaka im się należy. Najwyżej zrobimy taki króciutki   tygodniowy bazarek, żeby uzbierać choć trochu kasy na weta i zaraz po nim kolejny, już dłuższy. Nie chcę, żebyś przez obiecane fanty była padnięta we święta :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Ogromnie dziękuję Martusiu  1708057467_buziaczki3.jpg.82ba1d3eb58297a5d7ee16511b9384e6.jpg

 

Nie daję rady odczytać co jest w tej drugiej pozycji, o jakiego psa chodzi.  Czy to do zapłaty przeze mnie?

Elu - druga pozycja za karmę dla zamojskiej Misi, która jest u Murki, też będzie opłacona przez ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Teo był dzisiaj u okulisty. Był bardzo grzeczny i cierpliwie poddawał się badaniom. Na oko lewe nie widzi w ogóle, na prawe może słabo jakieś światło, nic więcej :( Teo w ogóle nie miał odruchów obronnych na pojawiające się, zbliżające w stronę oczu przedmioty. W obydwu oczach silna zaćma, w lewym soczewka zwichnięta. Widoczny jest stan pozapalny, który na pewno był długotrwały i spowodował między innymi to zwichnięcie. Ciśnienie w lewym 17, w prawym 10, czyli w normie, jaskry nie ma, ale nie wykluczone, że za jakiś czas się pojawi. Zalecone zostały krople 3 rodzaje. Mają na celu nawilżać oczy, zniwelować ewentualne pozostałości po stanie zapalnym, zmniejszyć łzawienie. Jeden rodzaj (Optixcare) otrzymałam u weta, pozostałe mam wykupić w aptece. Wet zalecił wizytę kontrolną za 2 tygodnie, aby upewnić się, że leki są dobrze dobrane, kolejne wizyty będą co około 2 miesiące. W załączeniu zlecenia oraz rozpiska z dzisiejszej wizyty. Fakturę otrzymam mailem.

IMG_20181204_161924_450x600.jpg

IMG_20181204_162000_450x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Haniu bardzo, bardzo dziękuję za wizytę u okulisty. Bardzo się martwiłam, że Teoś odczuwa ból z powodu zbyt dużego ciśnienia w gałkach ocznych. Na szczęście okulista tego nie potwierdził. Choć tyle dobrego, że go te oczka nie bolą.

Śliczny i kochany jest Teoś i jaki super pozer  :)   1139228148_serce8.gif.8ad64c72aefa44125f1c59853a704483.gif

Link to comment
Share on other sites

A jak wygląda sytuacja z ubrankiem bo to co ma jest ewidentnie za małe.Elu spytaj się Hani o ubranko polarowe po Rafiku.Nie wiem czy zostało wydane razem z Rafikiem do DS? Czy ze zwrotem Rafika z DS w Luboniu pan oddał ubranko Rafikowe.Ono jest takie i powinno idealnie pasować dla Teosia.

IMG_0493.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

A jak wygląda sytuacja z ubrankiem bo to co ma jest ewidentnie za małe.Elu spytaj się Hani o ubranko po Rafiku.Nie wiem czy zostało wydane razem z Rafikiem do DS? Czy ze zwrotem Rafika z DS w Luboniu pan oddał ubranko Rafikowe.Ono jest takie i powinno idealnie pasować dla Teosia.

Dziękuję Anulko :) Też wydaje mi się, że to ubranko, które teraz ma Teoś, jest na niego za małe.

Hania czyta wątek więc myślę, że powie co się stało z ubrankiem Rafika.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, szafirka napisał:

A tak sobie Teo zapozował :) Jest cudowny i taki kochany

teo1_450x600.jpeg

 

Toż to... inny Teoś!serduszka2.gif

a wieści od okulisty, też całkiem dobre ;)

Dnia 4.12.2018 o 10:12, elik napisał:

Aniu serduszko :) na zapłacenie za hotel w grudniu jeszcze będzie miał - teraz ma na koncie blisko 540,00 zł.  Gorzej gdy przyjdzie zapłacić za weta.  Ale nie spiesz się Aniu z fantami, żeby były przed świętami. Wiem, że też masz multum obowiązków, a święta niech maja swoją oprawę, jaka im się należy. Najwyżej zrobimy taki króciutki   tygodniowy bazarek, żeby uzbierać choć trochu kasy na weta i zaraz po nim kolejny, już dłuższy. Nie chcę, żebyś przez obiecane fanty była padnięta we święta :)

Podoba mi siem serduszka2.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie dostaliśmy ubranka po Rafim, tam w ogóle była sytuacja nieszczególna przy jego odbiorze. Mamy ubranko po Alis - jest ortalionowe z jednej strony, zapinane na rzep pod brzuchem. To jest małe, ale wydaje mi się bardziej przytulne i zasłania najważniejsze miejsca - serce, płuca i kręgosłup.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, szafirka napisał:

Nie dostaliśmy ubranka po Rafim, tam w ogóle była sytuacja nieszczególna przy jego odbiorze. Mamy ubranko po Alis - jest ortalionowe z jednej strony, zapinane na rzep pod brzuchem. To jest małe, ale wydaje mi się bardziej przytulne i zasłania najważniejsze miejsca - serce, płuca i kręgosłup.

W takim razie sprawdzę wśród swoich ubranek, bo mam ich sporo, a jeśli nie znajdę, to zamówię.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, szafirka napisał:

Nie dostaliśmy ubranka po Rafim, tam w ogóle była sytuacja nieszczególna przy jego odbiorze. Mamy ubranko po Alis - jest ortalionowe z jednej strony, zapinane na rzep pod brzuchem. To jest małe, ale wydaje mi się bardziej przytulne i zasłania najważniejsze miejsca - serce, płuca i kręgosłup.

No widzisz Haniu a Bogusik prosiła pana aby Rafik wrócił ze wszystkim co dostał od nas.Byłam przekonana,że ubranko jest u Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...