Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

Dostałam 12 puszek Gastro Intestinal  czy wysłać fo Hani? Może to się przyda dla Teo?

Pytałam w schronisku  o jego los nie ma pewności ale raczej dobrego domu nie miał. Wstrzymajcie się z ogłaszaniem Teo jako znalezionego.

W poniedziałek sprawdzą dokumenty. Nie każdy właściciel zasługuje na powrót psa do domu...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Dostałam 12 puszek Gastro Intestinal  czy wysłać fo Hani? Może to się przyda dla Teo?

Pytałam w schronisku  o jego los nie ma pewności ale raczej dobrego domu nie miał. Wstrzymajcie się z ogłaszaniem Teo jako znalezionego.

W poniedziałek sprawdzą dokumenty. Nie każdy właściciel zasługuje na powrót psa do domu...

Jeśli Tobie się nie przydadzą, to będę wdzięczna za przesłanie ich dla Teo - oczywiście zwrócę koszt wysyłki.

Oczywiście Basiu. Ja też uważam, że jeśli Teo nie miał dobrego właściciela, to nie ma co liczyć, że dostanie go z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Jeśli Tobie się nie przydadzą, to będę wdzięczna za przesłanie ich dla Teo - oczywiście zwrócę koszt wysyłki.

Oczywiście Basiu. Ja też uważam, że jeśli Teo nie miał dobrego właściciela, to nie ma co liczyć, że dostanie go z powrotem.

Poczekajmy z szukaniem.  Wyślę dziaduniowi puszeczki:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teo jeszcze nie ma kontaktu z innymi pieskami, ale słyszy je i jest zaciekawiony odgłosami. Jego głównym zajęciem w ciągu dnia jest spanie, oprócz tego chodzi sobie, obwąchuje, nasłuchuje, jak jesteśmy z nim, to chętnie poddaje się wszelkim głaskom i mizianiom. Na dworze idzie już pewniej, po węchu zaczyna chyba rozpoznawać swój teren. Obecnie wychodzi na malutki wybieg, by dać mu jak najwięcej poczucia bezpieczeństwa. Dostaje sporo jedzonka, więc w nocy zdarza mu się zrobić kupę, ale siku i kolejne kupy robi zdecydowanie na dworze - mądry i kulturalny psiuniu.

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, szafirka napisał:

Teo jeszcze nie ma kontaktu z innymi pieskami, ale słyszy je i jest zaciekawiony odgłosami. Jego głównym zajęciem w ciągu dnia jest spanie, oprócz tego chodzi sobie, obwąchuje, nasłuchuje, jak jesteśmy z nim, to chętnie poddaje się wszelkim głaskom i mizianiom. Na dworze idzie już pewniej, po węchu zaczyna chyba rozpoznawać swój teren. Obecnie wychodzi na malutki wybieg, by dać mu jak najwięcej poczucia bezpieczeństwa. Dostaje sporo jedzonka, więc w nocy zdarza mu się zrobić kupę, ale siku i kolejne kupy robi zdecydowanie na dworze - mądry i kulturalny psiuniu.

Dzięki za info Haniu. Brakowało mi tych informacji. Cieszę się, ze Teoś świetnie radzi sobie w nowym miejscu. Może wkrótce pozna jakiegoś fajnego, psiego kumpla i będzie mu raźniej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Teo jeszcze nie ma kontaktu z innymi pieskami, ale słyszy je i jest zaciekawiony odgłosami. Jego głównym zajęciem w ciągu dnia jest spanie, oprócz tego chodzi sobie, obwąchuje, nasłuchuje, jak jesteśmy z nim, to chętnie poddaje się wszelkim głaskom i mizianiom. Na dworze idzie już pewniej, po węchu zaczyna chyba rozpoznawać swój teren. Obecnie wychodzi na malutki wybieg, by dać mu jak najwięcej poczucia bezpieczeństwa. Dostaje sporo jedzonka, więc w nocy zdarza mu się zrobić kupę, ale siku i kolejne kupy robi zdecydowanie na dworze - mądry i kulturalny psiuniu.

Bardzo pocieszające wiadomości. To dobrze, że jest zainteresowany otoczeniem. Bardzo dobrze, że dajecie mu szansę na spokojne zapoznanie się z terenem. To nie zaburzy  jego poczucia bezpieczeństwa. Ciekawa jestem, jak po upływie kwarantanny przyjmą go inne psiaczki.

52 minuty temu, Havanka napisał:

Dzięki za info Haniu. Brakowało mi tych informacji. Cieszę się, ze Teoś świetnie radzi sobie w nowym miejscu. Może wkrótce pozna jakiegoś fajnego, psiego kumpla i będzie mu raźniej.

Też myślę, że gdyby zaprzyjaźnił się z nim jakiś psiaczek, Teosiowi byłoby raźniej. Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Cudownie jest czytać takie wiadomości:)

Tak :) Ogromnie cieszy mnie wiadomość, że Teosiowi oprócz ślepoty raczej nic nie doskwiera :)  Obawiałam się, że wyniki nie będą dobre, a tu taka dobra wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Tak, to prawda. Wzroku Teosiowi nie zwrócimy, ani lat nie ujmiemy, ale możemy sprawić, ze odtąd jego życie będzie łatwiejsze; bez głodu, zimna i poniewierki.

Tak, to wspólnymi siłami musimy mu zapewnić.  

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Elu, udało mi się sprzedać fant, który dostałam od Pani,  opiekunki Abi za 100 zł. Poproszę o numer konta to wspomogę Tobiego.

Ogromniście dziękuję Mikuniu, serdecznie dziękuję   50016808_dziekujserdecznie.png.03845ce4fe037de5c3969e14868b7bad.png

Teoś jest biedniusi, a czekają go spore wydatki na weta, karmę i bytowanie. Twoja pomoc bardzo mu się przyda.

Link to comment
Share on other sites

W grudniu na konto Teosia wpłynęły poniższe wpłaty:

  •   80,00 zł  -  elik   1.12.   deklaracja XI-XII

  •   40,00 zł  -  jaguska   3.12.  deklaracja XI-XII

  • 200,00 zł  -  Jolanta08   3.12  ze Skarpety Talcott

Bardzo serdecznie dziękuję :)

373444884_kwiatki12.gif.faa31fbd2e89067b8c65509bbf172ad9.gif

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Tak :) Ogromnie cieszy mnie wiadomość, że Teosiowi oprócz ślepoty raczej nic nie doskwiera :)  Obawiałam się, że wyniki nie będą dobre, a tu taka dobra wiadomość :)

No szczęściarz mimo wszystko.Dobrzy ludzie wkoło niego.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...