Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

Dziękuję za sesję Teosia :) Choć ciemno, ale widać, że Teoś w otoczeniu dziewczynek czuje się bardzo dobrze :).

Jakie gustowne okolicznościowe ubranka mają dziewczynki :) Piękne :)  Czy kupione w sklepie internetowym ?

Teoś jest cudowny i widać jak bardzo garnie się do Piotrka :)

Elu,ubranka wyszukałyśmy z Anulą na Alegro i przyszły w błyskawicznym tempie,co bardzo nas ucieszyło.Dziewczyny teraz tak jak i Teoś już nie będą marzły :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2018 o 11:11, Jolanta08 napisał:
Dnia 13.12.2018 o 11:07, elik napisał:

Witaj :)

Czy może ta wpłata poniżej, to Twoja ?  Nie było nicku i nie wiem czy to przez zapomnienie, czy może to ktoś spoza dogo.

50,00 zł   od  Joanna Dz. ktoś chyba spoza dogo  -  12.12.

Elu ,to moja wpłata, sorki zapomniałam o nicku

 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Bogusik napisał:

Teoś jest cudowny i widać jak bardzo garnie się do Piotrka :)

Elu,ubranka wyszukałyśmy z Anulą na Alegro i przyszły w błyskawicznym tempie,co bardzo nas ucieszyło.Dziewczyny teraz tak jak i Teoś już nie będą marzły :)

Dzięki za info :) Kupiłabym Tinusi, bo moje mają ciepłe ubranka, a Tinusia nie. Na razie nie jest jesz\cze bardzo zimno i jej własna szubka wystarcza, ale przy kilkunastostopniowych mrozach będzie pewnie za mało :)

Czy mogłabym Cię Anulko prosić o link do tych kubraczków ? :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Dzięki za info :) Kupiłabym Tinusi, bo moje mają ciepłe ubranka, a Tinusia nie. Na razie nie jest jesz\cze bardzo zimno i jej własna szubka wystarcza, ale przy kilkunastostopniowych mrozach będzie pewnie za mało :)

Czy mogłabym Cię Anulko prosić o link do tych kubraczków ? :)

To ja Bogusik Elu :) Podaję link ale nie wszystkie wzory są dostępne w wybranym rozmiarze.Musisz wybrać rozmiar i ukażą się pod spodem w okienkach dostępne wzory ubranek :)

https://allegro.pl/ubranko-sweterek-dla-psa-kota-wzory-i-rozmiary-3xl-i7645703260.html?fromVariant=7643967656

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bogusik napisał:

To ja Bogusik Elu :) Podaję link ale nie wszystkie wzory są dostępne w wybranym rozmiarze.Musisz wybrać rozmiar i ukażą się pod spodem w okienkach dostępne wzory ubranek :)

https://allegro.pl/ubranko-sweterek-dla-psa-kota-wzory-i-rozmiary-3xl-i7645703260.html?fromVariant=7643967656

Pięknie dziękuję   152413101_dajekwiat.gif.69c7bee0f9573521fa8c6111a068f0b1.gif  Zaraz tam biegnę :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Nie ma za co Elu :) Zwróć jeszcze uwagę na Opcje dostawy- podane ceny i rozmiary zamieszczone jak zjedziesz niżej bo to nie ma nic wspólnego z zamieszczonymi przy głównym opisie np. 3XL

Tak, już się zorientowałam i niestety nie widzę tam rozmiaru odpowiedniego dla Tinusi :(

e07bee28467b8592f118a0311405

Wymiary Tinusi to:

A  -  40 cm

B  -  32 cm

C  -  47 cm

Na allegro rozmiar XL to   a następny rozmiar  XXXL to

A  -  42 cm                                                               52 cm

B  -  26 cm                                                               32 cm

C  -  38 cm                                                               42 cm

Jeden za mały, a następny już za duży.

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe wiadomości od Pani Katarzyny, która zgłosiła chęć adoptowania Teosia. Pani zadzwoniła do mnie podczas spaceru re swoją suczką adoptowaną ze schroniska. Pani jest po rozmowie z Panią, która będzie na wizycie PA. Wizytę ustaliły Panie na przyszły wtorek. W trakcie rozmowy Pani Katarzyna powiedziała, że na po świętach planuje przeprowadzkę do swojej mamy (mieszkanie, w którym obecnie mieszka zostawia synowi). Mama mieszka na piątym piętrze, ale w bloku, gdzie jest winda :) Gdy to usłyszałam, zaproponowałam, żeby Pani Katarzyna zadzwoniła do Pani wizytatorki i zaproponowała zmianę terminu wizyty PA na po przeprowadzce, żeby wizyta odbyła się tam, gdzie Teoś będzie mieszkał. Pani Katarzyna wyraziła na to zgodę.

Myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie, gdy Pani wizytująca zobaczy jak Teoś będzie mieszkał i będzie mogła ewentualnie udzielić porad uwzględniających warunki w jakich Teoś zamieszkałby.

Myślę, że mieszkanie na wyższym piętrze, ale za to w bloku z windą stwarza lepsze perspektywy. Jak myślicie ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

 

Myślę, że mieszkanie na wyższym piętrze, ale za to w bloku z windą stwarza lepsze perspektywy. Jak myślicie ?

Mimo wszystko myślę,że najlepsze by było mieszkanie ale na parterze lub oczywiście dom z ogrodem.Trochę martwi mnie to 5 piętro mimo windy,która też niestety ale się psuje, bądź akurat zabraknie prądu.Czy Teoś sam zechce schodzić po schodach?A jeżeli nie,czy pani poradzi sobie ze znoszeniem Teoasia z tak wysokiego piętra? Czy Teoś bez oporu zaakceptuje to  niekomfortowe znoszenie "pod pachą"? To takie moje obawy,które zadałabym sobie,gdyby psiak był pod moją opieką.Warto na pewno o tym porozmawiać z wizytatorką i oczywiście z panią chcącą adoptować Teosia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Blok z windą daje już większe szanse Teosiowi na zamieszkanie z Panią :)

Też tak myślę. Jeżeli jest w  mieszkaniu balkon , to trzeba sprawdzić jaki ,żeby niewidomy piesio nie wypadł co już się zdarzyło na dogo.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Też tak myślę. Jeżeli jest w  mieszkaniu balkon , to trzeba sprawdzić jaki ,żeby niewidomy piesio nie wypadł co już się zdarzyło na dogo.

Straszne :(  Jak można było nie zabezpieczyć balkonu, tak, żeby psiak nie wypadł. Biedactwo :(

Oczywiście poproszę Panią wizytatorkę, żeby zwróciła uwagę na balkon i w razie potrzeby powiedziała o konieczności zabezpieczenia. Poproszę, żeby w razie, gdy adopcja dojdzie do skutku, wkrótce po adopcji poszła sprawdzić czy zastosowano się do Jej wskazówek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Tak, już się zorientowałam i niestety nie widzę tam rozmiaru odpowiedniego dla Tinusi :(

e07bee28467b8592f118a0311405

Wymiary Tinusi to:

A  -  40 cm

B  -  32 cm

C  -  47 cm

Na allegro rozmiar XL to   a następny rozmiar  XXXL to

A  -  42 cm                                                               52 cm

B  -  26 cm                                                               32 cm

C  -  38 cm                                                               42 cm

Jeden za mały, a następny już za duży.

A ja sądzę,że to będzie dobre.Cena też przystępna.Centymetr czy dwa nie ma takiego znaczenia.Myśmy też kupiły większe bo Sara dług.ma 48cm a Maja 46cm a wzięłyśmy dług.52cm.Nawet lepiej jak jest większe bo pies nie czuje się skrępowany.Też patrzyłyśmy na kolor aby odbijał się od sierści,nie zlewał się.

https://allegro.pl/sweter-ubranie-ubranko-golf-dla-psa-41-cm-i7595284008.html

albo to.

https://allegro.pl/sweter-paski-ubranie-ubranko-dla-malego-psa-40-cm-i7722797088.html?fromVariant=7722842576

Link to comment
Share on other sites

To że kroi się domek dla Teosia daje nadzieję że i Franiu znjadzie dom wspaniale że są ludzie którzy chcą adoptować takie staruszki

pomagam szukać domu takiemu ślepaczkowi oto Franiu po wypadku

jakby ktoś słyszał że ktoś szuka dziadusia pamiętajcie o Franiu proszę marne miał życie łańcuchowe 

Obraz może zawiera�: pies, na zewn�trz i przyroda

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Tianku napisał:

To że kroi się domek dla Teosia daje nadzieję że i Franiu znjadzie dom wspaniale że są ludzie którzy chcą adoptować takie staruszki

pomagam szukać domu takiemu ślepaczkowi oto Franiu po wypadku

jakby ktoś słyszał że ktoś szuka dziadusia pamiętajcie o Franiu proszę marne miał życie łańcuchowe 

Obraz może zawiera�: pies, na zewn�trz i przyroda

Całe dogo... to jedna wielka Nadzieja!!serduszka2.gif  słodki jest Franiu, taki misiu :)

Jeśli chodzi o bloki z windą , sama mieszkam w takim! i nie pamiętam , kiedy była ostatnio jakaś awaria?  częste konserwacje ,skutecznie temu zapobiegają!  przynajmniej u nas tak jest, jeśli pani przeprowadza się do mamy, to raczej mama wie jak u nich wygląda ,częstotliwść awarii?  ale dobrze jest zwrócić uwagę ,że taki problem może wystąpić :)

Link to comment
Share on other sites

 

Podobny obraz

Matuszeczku Dramciuniu sciskam ogromnie za wszytko

Ciocie eilkowa

 ja kupowallam w fajnym sklepie ubraneczko z podpineczka dlugosci ponad 70 cm

 mieciutenkie

 placilam 82 zl

 drugie kupilam teraz niedawno z golfikiem zawijanem  bawelenka cieplutenka

 naprawde cieple za 60 zl tez dlugosci ponad 70 cm

napewno sa tez  tansze w  wielu sklepikach

Ciocia Tianku

 o mamuniu jaki cudny krusztyneczek

 gdzie ma watus biedunio? Franiso

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Anula napisał:

A ja sądzę,że to będzie dobre.Cena też przystępna.Centymetr czy dwa nie ma takiego znaczenia.Myśmy też kupiły większe bo Sara dług.ma 48cm a Maja 46cm a wzięłyśmy dług.52cm.Nawet lepiej jak jest większe bo pies nie czuje się skrępowany.Też patrzyłyśmy na kolor aby odbijał się od sierści,nie zlewał się.

https://allegro.pl/sweter-ubranie-ubranko-golf-dla-psa-41-cm-i7595284008.html

albo to.

https://allegro.pl/sweter-paski-ubranie-ubranko-dla-malego-psa-40-cm-i7722797088.html?fromVariant=7722842576

Anulko, bardzo serdecznie dziękuję Wam za Wasze podpowiedzi   kwietki.jpg.05a0aa51c28fd081a368116cb6335e5d.jpg

Kubraczki są śliczne i skorzystam z Waszych podpowiedzi, tylko nieco później. Teraz wszystkie moje myśli i czas chcę poświęcić Zuzi, która ma bardzo złe wyniki z analizy krwi i są potrzebne spore środki finansowe na jej dalsze badania i ewentualne leczenie.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tianku napisał:

To że kroi się domek dla Teosia daje nadzieję że i Franiu znjadzie dom wspaniale że są ludzie którzy chcą adoptować takie staruszki

pomagam szukać domu takiemu ślepaczkowi oto Franiu po wypadku

jakby ktoś słyszał że ktoś szuka dziadusia pamiętajcie o Franiu proszę marne miał życie łańcuchowe 

Obraz może zawiera�: pies, na zewn�trz i przyroda

Biedniutki ten Franuś bardzo biedniutki :(  Życzę mu dobrego domku u kochających opiekunów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...