Jump to content
Dogomania

[ * ] TEO pojechał do wspaniałych Ludzi. :) Dramat - w schronie niewidomy staruszek porzucony jak śmieć :( On nie wytrzyma zimy w schronie - mróz, głód - niewidomy nie dopcha się do michy. Czy pozwolimy mu odejść w strachu, głodzie, samotności ?


elik

Recommended Posts

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Można w razie czego podpowiedzieć Pani zakup szelek do noszenia psa. Może Teoś mógłby wtedy przebierac łapkami, a Pani byłoby łatwiej utrzymac do na szelkach. Ja nosiłam tak mojego 30 kg Rokusia, a nie jestem siłaczem:

https://www.google.pl/search?q=szelki+do+noszenia+psa&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwisucTAnZXfAhVMLBoKHUaDDqcQsAR6BAgEEAE&biw=1280&bih=882

 

Bardzo dziękuję za ten link. Fantastyczne szelki i tak olbrzymi wybór. Wczoraj padłam przy oglądaniu szelek i nie tylko :)

Jeśli wizyta wypadnie pozytywnie i dojdzie do adopcji, to podrzucę Pani ten link.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Joanna1235 napisał:

Elu wysłałam 50 zł dla dziadzia jak obiecałam. Przepraszam ,że z opóźnieniem, ale mam w domu 8 psów , w tym 3 szczeniaki , więc sama rozumiesz.Również trzymak kciuki za domek.

Ogromnie dziękuję   1325906622_serce15.jpg.4440efdfa96c3ff92c14137e061073fe.jpg 

Nie ma opóźnienia :) Na razie Teoś nie wygenerował dla mnie żadnego wydatku. Co prawda już są koszty, ale będę je musiała pokryć na koniec miesiąca, jak szafirka wystawi rachunek. Muszę zrobić bazarek, ale ciągle coś mi staje na przeszkodzie, ciągle coś muszę innego zrobić. Ale mam nadzieje, że w tym tygodniu wystartuję z tym bazarkiem. Dostałam piękne fanty od Anna G-R i od anica więc będzie z czym zacząć :)

Bardzo serdecznie dziękuję za fanty.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Bogusik napisał:

Zostawiam serdeczności dla cioć iTeosia i czekam cierpliwie na wiadomości dotyczące p/a :)

Witam Cię Bogusiu  :)  Ja też czekam na wiadomość. Bardzo jestem ciekawa opinii Pani prezes.

Nie ukrywam, że bardzo chciałabym, żeby Teoś trafił do domu, ale musi to być dom szczególny, z wielką empatią i zrozumieniem potrzeb i wymogów starszego, niewidomego psiaczka.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Na konto Teosia wpłynęły poniższe kwoty:

  • 20,00 zł   od  ania75 - deklaracja XII  -  10.12.
  • 50,00 zł   od  Agnieszka znajoma elik  -  jednorazowa  -  12.12.
  • 50,00 zł   od  Joanna1235  -  12.12.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

186433122_kwiatki6.gif.a99e5b47a3584106861f00d41369b208.gif

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Jolanta08 napisał:

Przywitam się Teosiem, miłego dnia

Witaj :)

Czy może ta wpłata poniżej, to Twoja ?  Nie było nicku i nie wiem czy to przez zapomnienie, czy może to ktoś spoza dogo.

50,00 zł   od  Joanna Dz. ktoś chyba spoza dogo  -  12.12.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2018 o 02:15, Joanna1235 napisał:

Elu wysłałam 50 zł dla dziadzia jak obiecałam. Przepraszam ,że z opóźnieniem, ale mam w domu 8 psów , w tym 3 szczeniaki , więc sama rozumiesz.Również trzymak kciuki za domek.

elik to chyba ta wplata bedzie - jednak z dogo :)

7 minut temu, elik napisał:

 Nie było nicku i nie wiem czy to przez zapomnienie, czy może to ktoś spoza dogo.

50,00 zł   od  Joanna Dz. ktoś chyba spoza dogo  -  12.12.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...