Jump to content
Dogomania

Bulinek chodząca dobroć a jednak stracił dom...


ewu

Recommended Posts

3 godziny temu, guccio napisał:

Teraz jak mam wzory sama mogę też uszyć,Po świętach będę próbować

Kiedyś na dogo jedna dziewczyna przyjmowała zamówienia na kurteczki płaszczyki, ale już dawno jej nie widzę. Może podjęłabyś się takiej produkcji. Masz szablony więc byłoby Ci łatwiej. Sama chętnie zamówiłabym nieprzemakalne kurteczki dla swoich psiaczków :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Kiedyś na dogo jedna dziewczyna przyjmowała zamówienia na kurteczki płaszczyki, ale już dawno jej nie widzę. Może podjęłabyś się takiej produkcji. Masz szablony więc byłoby Ci łatwiej. Sama chętnie zamówiłabym nieprzemakalne kurteczki dla swoich psiaczków :)

To działajmy.Mam maszynę przemysłową,dostęp go ociepliny jak do kurtek.Na ciuchach materiał można znależć.Szablony masz i jest super.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Kiedyś na dogo jedna dziewczyna przyjmowała zamówienia na kurteczki płaszczyki, ale już dawno jej nie widzę. Może podjęłabyś się takiej produkcji. Masz szablony więc byłoby Ci łatwiej. Sama chętnie zamówiłabym nieprzemakalne kurteczki dla swoich psiaczków :)

Ariuna kiedyś szyła kubraczki różnego kalibru dla psiaczków ze schronisk w bardzo dużych ilościach.u niej się zamawiało.Sama nawet wysyłałam jej materiały do Szczawna-Zdroju.Kurtki ortalionowe,polary,guziki,nici.Wychodziły z jej rąk przepiękne,funkcjonalne kubraczki,były zdjęcia wstawiane.Kilka lat temu zaniechała tej działalności.

Może będę mogła wysłać takie rzeczy nadające się na kubraczki jeżeli dojdzie szycie do skutku.Nawet by mogły być bazarki z kubraczków robione dla psiaków.To by był bardzo dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Anula napisał:

Ariuna kiedyś szyła kubraczki różnego kalibru dla psiaczków ze schronisk w bardzo dużych ilościach.u niej się zamawiało.Sama nawet wysyłałam jej materiały do Szczawna-Zdroju.Kurtki ortalionowe,polary,guziki,nici.Wychodziły z jej rąk przepiękne,funkcjonalne kubraczki,były zdjęcia wstawiane.Kilka lat temu zaniechała tej działalności.

Może będę mogła wysłać takie rzeczy nadające się na kubraczki jeżeli dojdzie szycie do skutku.Nawet by mogły być bazarki z kubraczków robione dla psiaków.To by był bardzo dobry pomysł.

Szycie do skutku dojdzie tylko niech sie ogarnę przedświątecznie.Niechby psiaki miały pożytek z moich umiejętności i możliwości.Podam na PW swój nr telefonu to dogadamy sprawę.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Anula napisał:

Ariuna kiedyś szyła kubraczki różnego kalibru dla psiaczków ze schronisk w bardzo dużych ilościach.u niej się zamawiało

Tak, właśnie ją miałam na myśli, tylko nick mi wyleciał ze głowizny :)

Miałam nadzieję namówić guccio na szycie kubraczków na bazarki :) Oczywiście mogłybyśmy dostarczać materiały.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Tak, właśnie ją miałam na myśli, tylko nick mi wyleciał ze głowizny :)

Miałam nadzieję namówić guccio na szycie kubraczków na bazarki :) Oczywiście mogłybyśmy dostarczać materiały.

Namówiłas mnie Elik.Będzie się szyło.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2018 o 15:56, guccio napisał:

Wszystko do dogadania.Proste są do szycia.

Jak ogarnę to, co mam do ogarnięcia, to pomierzę psiaczki i wyślę wymiary. Czy będziesz miała z czego zrobić płaszczyki nieprzemakalne? Oczywiście materiał wliczysz w cenę. Dobrze byłoby spody zrobić z polaru lub innej ciepłej tkaniny, a wierzch z czegoś nieprzemakalnego. Takie płaszczyki na teraz to podstawa.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, guccio napisał:

Wszystko do dogadania.Proste są do szycia.

 

10 godzin temu, elik napisał:

 

Miałam nadzieję namówić guccio na szycie kubraczków na bazarki :) Oczywiście mogłybyśmy dostarczać materiały.

 

Byłoby fajnie bo bym sama zamówiła dla swojego pulpecika :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2018 o 10:59, Bgra napisał:

Co tam u Was w pięknym Zwierzyńcu ? nie zasypało Was ? dzieciaki ubrane to można spacerować :) moje niestety to pierzynkowce,skończyły się więc długie spacery :(

Zasypało na całego.Pługi odśnieżają.Taka prawdziwa zima z lekkim mrozem.Bywa ślisko,trzeba uważać.Psiakom też łapki potrafią się rozjeżdżać.Bulinek kocha polarek,Olinka nie chce ubranka i koniec.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
4 minuty temu, guccio napisał:

Aparat doprowadzę do porządku to mogę wysłać.Na wątek nie umiem.Rodzinka powiększyła się o dwa koty białaczkowe od szczebrzeszyniaków.Buli kocha koty.

Ale super, że adoptowałaś 2 koteczki.

Pozdrowienia dla ludzko-psio-kociej ekipy.

Przepraszam, że się czepiam, ale czemu tytuł wątku nadal taki dołujący?

Przecież Bulinek już od dawna ma cudowny DS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...