Jump to content
Dogomania

Bulinek chodząca dobroć a jednak stracił dom...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, ewu napisał:

Śliczne są:)

Przelew w drodze:)

 

Z tego co widzę to bedą też bardzo praktyczne.Czy któreś zdjęcie nadaje się do ogłoszeń?Bulinek jak widzi telefon w ręce to dostaje kręćka.Ciężko mu fotkę zrobić.Zresztą żadna fota nie oddaje jego uroku.Jest bardzo sympatyczny,spragniony głaskania,uwagi.Po około miesiącu dostosował się do naszego rytmu dnia.Wie kiedy spacer,przestał robić niespodzianki kibelkowe w domu.Z Olinką(sunią)wielka przyjażń.Z kotką też ale na dystans trochę bo kicia nie chce się z nim bawić.Idealny pies dla kawoszy porannych,ja do kuchni prosto ze spania i Bulinek też.Ale jak widzi,ze kawusię robię to wraca spać dalej. I tak do momentu aż nie zacznę się przebierać.Przytulanka łóżkowe jak kładę się spać obowiązkowe.Nie odpuści.Dużo do pisania na temat zachowań na dworze.W domu na ten moment super.Reszta do wypracowania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Ewu w sprawie Bulinka.Chcę zatrzymać Bulinka na stałe czyli adoptować psiaka.Długo uspakajał się po zmianie domu.Nie mogę znowu fundować mu stresu.Naczytałam się o biednym Labim i nie chcę mieć na sumieniu Bulinka.Wspomogę inne wasze psiaki na ile będę mogła, ich los nie jest mi obojętny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, guccio napisał:

Właśnie rozmawiałam z Ewu w sprawie Bulinka.Chcę zatrzymać Bulinka na stałe czyli adoptować psiaka.Długo uspakajał się po zmianie domu.Nie mogę znowu fundować mu stresu.Naczytałam się o biednym Labim i nie chcę mieć na sumieniu Bulinka.Wspomogę inne wasze psiaki na ile będę mogła, ich los nie jest mi obojętny.

 

 

 

 

Alu kochana nie wiem jak dziękować.

To najwspanialsza wiadomość jaką mogłam dzisiaj dostać:):):)

Bulinek ma wspaniały, kochający, cudowny dom:):):)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Właśnie rozmawiałam z Ewu w sprawie Bulinka.Chcę zatrzymać Bulinka na stałe czyli adoptować psiaka.Długo uspakajał się po zmianie domu.Nie mogę znowu fundować mu stresu.Naczytałam się o biednym Labim i nie chcę mieć na sumieniu Bulinka.Wspomogę inne wasze psiaki na ile będę mogła, ich los nie jest mi obojętny.

Guccio masz wielkie serduszko! Gratuluję decyzji. Na pewno oboje, a właściwie we troje będziecie bardzo szczęśliwi.

Psiaki będą się lepiej czuły mając towarzystwo pobratymca, a Ty będziesz miała więcej futerka do głaskania :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Guccio masz wielkie serduszko! Gratuluję decyzji. Na pewno oboje, a właściwie we troje będziecie bardzo szczęśliwi.

Psiaki będą się lepiej czuły mając towarzystwo pobratymca, a Ty będziesz miała więcej futerka do głaskania :)

Znbów by poszedł do adopcji i wrócił?A nam Bulinka charakter nie przeszkadza.Taki mały żywiołek przy okazywaniu miłości.ale przy Olince wycisza się,bierze z niej przykład.Niech sobie razem psiaki żyją.Mam jeszcze pytanie.Na Teosia  te 2 dyszki gdzie wysłać>Jutro pójdzie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, guccio napisał:

Znbów by poszedł do adopcji i wrócił?A nam Bulinka charakter nie przeszkadza.Taki mały żywiołek przy okazywaniu miłości.ale przy Olince wycisza się,bierze z niej przykład.Niech sobie razem psiaki żyją.Mam jeszcze pytanie.Na Teosia  te 2 dyszki gdzie wysłać>Jutro pójdzie.

Najważniejsze, że poznałaś jego charakter i odpowiada Ci :)  Najwyżej jak wróci z adopcji, to i tak do Ciebie  248889570_oczko2.jpg.215220996b5c3ca80dffd8e5033b096e.jpg

Do Teosia może uśmiechnęło się szczęście i pójdzie do domku, ale to na razie nic pewnego. Nawet jeśli pójdzie, to za pobyt w hoteliku trzeba będzie zapłacić więc bardzo serdecznie Ci dziękuję.  509591964_buziaczki7.jpg.276c8ab11da793ed34e3b794a103c189.jpg

Nie przesłałam Ci numeru konta Teosia?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Najważniejsze, że poznałaś jego charakter i odpowiada Ci :)  Najwyżej jak wróci z adopcji, to i tak do Ciebie  248889570_oczko2.jpg.215220996b5c3ca80dffd8e5033b096e.jpg

Do Teosia może uśmiechnęło się szczęście i pójdzie do domku, ale to na razie nic pewnego. Nawet jeśli pójdzie, to za pobyt w hoteliku trzeba będzie zapłacić więc bardzo serdecznie Ci dziękuję.  509591964_buziaczki7.jpg.276c8ab11da793ed34e3b794a103c189.jpg

Nie przesłałam Ci numeru konta Teosia?

nie mam konta Teosia.Czy jest jakiś pożytek z bombeczek?Pozdrawiamy.Czyli Rodzinka powiększona o Bulinka.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, guccio napisał:

Dzisiaj dotarły,są super.Temu ortalionowemu muszę przedłużyć pasek do rzepa bo ma chłopak klatę i nie obejmują.Ale to dla mnie drobiazg.Pozdrawiam.

Dzięki za potwierdzenie.Ja nie pamiętam ale jakiejś suni też przedłużałam pasek bo była grubiutka.Do końcówki paska doszyłam pętelkę z gumki a z boku przyszyłam guzik.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dzięki za potwierdzenie.Ja nie pamiętam ale jakiejś suni też przedłużałam pasek bo była grubiutka.Do końcówki paska doszyłam pętelkę z gumki a z boku przyszyłam guzik.

Dzięki za podpowiedż.Teraz jak mam wzory sama mogę też uszyć,Po świętach będę próbować..Jeszcze raz dziękuję.Bulinek to wyjątkowy piecuch..Cieplutko mu będzie.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, guccio napisał:

Bulinek zostaje.Była i jest adoptowana Olinka,brakowało Bulinka.Wspaniała parka z nich.Do podjęcia decyzji przyczynił się przypadek Labka od Ewu.Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Super, bardzo się cieszę.

Muszę przyznać, że po cichutku liczyłam na taki finał

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Gabi79 napisał:

Super, bardzo się cieszę.

Muszę przyznać, że po cichutku liczyłam na taki finał

Z Bulinka fajny chłopak.I te jego ufne oczęta.Wszystko co się działo to wynik stresu.Z kaszlem przywieziony i z flegaminą.przy kaszlu wystarczyło pogadać,podrapac pod gardziołkiem,wygłaskać,przechodziło.Po psie z wielkim ADHD ani śladu.Wielka miłość z moją sunią.Koteczka też Bulinka zaakceptowała.I tak sobie powiększyliśmy rodzinkę.Serdecznie pozdrawiamy.Pozostajemy dalej na dogo.Wszystkim psiolubom-owocnej pracy!

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, guccio napisał:

Z Bulinka fajny chłopak.I te jego ufne oczęta.Wszystko co się działo to wynik stresu.Z kaszlem przywieziony i z flegaminą.przy kaszlu wystarczyło pogadać,podrapac pod gardziołkiem,wygłaskać,przechodziło.Po psie z wielkim ADHD ani śladu.Wielka miłość z moją sunią.Koteczka też Bulinka zaakceptowała.I tak sobie powiększyliśmy rodzinkę.Serdecznie pozdrawiamy.Pozostajemy dalej na dogo.Wszystkim psiolubom-owocnej pracy!

Jakoś nie chce mi się wierzyć w ADHD w przypadku Bulinka.

On w tamtym domu się po prostu źle czuł, w dodatku był męczony przez dziecko.

Teraz ma to, co najważniejsze, spokój, wspaniałych ludzi, pisią i kocią siostrzyczkę.

Guccio, wszystkiego dobrego dla Was!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...