Jump to content
Dogomania

Bulinek chodząca dobroć a jednak stracił dom...


ewu

Recommended Posts

9 minut temu, guccio napisał:

 Mrozy niezłe były.Olinka sierściuch ale Bulinek potrzebuje ubranka.Jak kupować?U Chińczyka u nas są.

Zmierz mu cały korpusik na pleckach - do ogonka. I szerokość  mierząc zaraz za przednimi łapkami i podaj tutaj :)

Anulka miała na bazarku ubranka. Może coś się u niej dopasuje i dwa psiaki skorzystają przy okazji :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Zmierz mu cały korpusik na pleckach - do ogonka. I szerokość  mierząc zaraz za przednimi łapkami i podaj tutaj :)

Anulka miała na bazarku ubranka. Może coś się u niej dopasuje i dwa psiaki skorzystają przy okazji :)

korpusik-36-38 po grzbiecie, za łapkami 52 obwód..Bulinek to taki solidny,krępy piesek.

Link to comment
Share on other sites

U Anulki z bazarku zostało takie cosik:

23.Nowe ubranko ciepłe z polaru(jedynie przymierzone przez chwilę).JAZZY.Zapinanie na zamek na grzbiecie,w psie ściągane na gumkę,wsadzane tylko dwie przednie łapy.Porządny polar i obszycie.dług.całkowita-43cm(w tym golfik-5cm);szer.28cmx2.Podatny polar a więc może być szersze.

CW - 15,00zł

IMG_1254.JPG.b15a5dabc0d8fb760deca974b455583b.JPG

 

27.Nowe w opakowaniu ubranko TRIXE.Rozm.35.Kolor czarny,obszyte popielem. Mierzone od szyi do ogona-35cm bez zawinięcia,które ma 5cm. Wierzch ortalion,spód tkanina kocowa(beż)

Tak są mierzone wszystkie ubranka.

CW - 14,00zł

IMG_1267.JPG

 

 

Wydaje mi się,że wg podanych wymiarów powinny być ok :)

Pierwsze fajne bo i brzuszek schowany. 

Drugie fajne na deszczyk bo nie przemoknie.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, guccio napisał:

Nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać i jak kupić.Wziełabym oba.Moja Olinka też by miała.Nie cierpi jak coś na nią pada.Zaraz do domu ciągnie.

To są chyba fanty z bazarku, ale nie wiem czyjego. Może Bogusik i Anuli?

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, guccio napisał:

Nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać i jak kupić.Wziełabym oba.Moja Olinka też by miała.Nie cierpi jak coś na nią pada.Zaraz do domu ciągnie.

 

1 godzinę temu, ewu napisał:

Fajne te ubranka. A jest gdzieś link do tego bazarku?

Jeżeli jesteście zainteresowane ubrankami to proponuję za dwa 30,00zł +przesyłka list.Cena jest naprawdę niska.Ubranka są nowe.Zawsze takie kupowałam ze względu na to aby nie męczyć psa tylko szybciutko ubrać.To czarne też opasuje brzuszek a więc pies ma też ciepło,paski na rzep opasują bardzo dobrze psa i są regulowane zależnie od postury.

Bazarek jest zakończony,to jest link do bazarku.

http://www.dogomania.com/forum/topic/348409-zakończonymalutki-bazarek-z-ciuszkami-dla-dzieci-i-z-markowymi-akcesoriami-dla-psiaków171118-241118/

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Anula napisał:

 

Jeżeli jesteście zainteresowane ubrankami to proponuję za dwa 30,00zł +przesyłka list.Cena jest naprawdę niska.Ubranka są nowe.Zawsze takie kupowałam ze względu na to aby nie męczyć psa tylko szybciutko ubrać.To czarne też opasuje brzuszek a więc pies ma też ciepło,paski na rzep opasują bardzo dobrze psa i są regulowane zależnie od postury.

Bazarek jest zakończony,to jest link do bazarku.

http://www.dogomania.com/forum/topic/348409-zakończonymalutki-bazarek-z-ciuszkami-dla-dzieci-i-z-markowymi-akcesoriami-dla-psiaków171118-241118/

 

12 godzin temu, guccio napisał:

Nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać i jak kupić.Wziełabym oba.Moja Olinka też by miała.Nie cierpi jak coś na nią pada.Zaraz do domu ciągnie.

 

Jeśli zdecydujesz się na oba zapłacę za jedno i połowę za wysyłkę i to będzie prezent ode mnie dla Bulimka :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

 

 

Jeśli zdecydujesz się na oba zapłacę za jedno i połowę za wysyłkę i to będzie prezent ode mnie dla Bulimka :)

 

9 godzin temu, ewu napisał:

To ja drugą i mamy dwa:)

To poproszę o adres do wysyłki na pw a ja podeślę do b-b i ewu dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, guccio napisał:

Nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać i jak kupić.Wziełabym oba.Moja Olinka też by miała.Nie cierpi jak coś na nią pada.Zaraz do domu ciągnie.

Guccio proszę podeślij swój adres Anulce :)

28 minut temu, Anula napisał:

 

To poproszę o adres do wysyłki na pw a ja podeślę do b-b i ewu dane do przelewu.

Wieczorem Anulko wpłacę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...