Jump to content
Dogomania

Bulinek chodząca dobroć a jednak stracił dom...


ewu

Recommended Posts

37 minut temu, guccio napisał:

Dzisiaj z brzuszkiem Bulinka coś nie tak.W domu dwa razy rzadko,na spacerze przymiarki i nic.Niedawny spacer-rozwolnienie pod ciśnieniem.podałam nifuroksazyd.I jedzonka nie dałam.Poobserwuję jeszcze.Zmiany diety nie było jakiejś radykalnej.

Nie zjadł czegoś na spacerku?   Dieta na pewno nie zaszkodzi, ale może to za mało?

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, guccio napisał:

Dzisiaj z brzuszkiem Bulinka coś nie tak.W domu dwa razy rzadko,na spacerze przymiarki i nic.Niedawny spacer-rozwolnienie pod ciśnieniem.podałam nifuroksazyd.I jedzonka nie dałam.Poobserwuję jeszcze.Zmiany diety nie było jakiejś radykalnej.

Ojej zmartwiłam się:(

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, dwbem napisał:

Moja suczka też nagle dostała rozwolnienia i już drugi dzień nie przechodzi. Też daję nifuroksazyd, podobno panuje jakaś wirusówka. Mam nadzieję, że szybko przejdzie bo moje pozostale dwa psy nie chorują.

Moja sunia tez ok a Bulinek 4 razy dzisiaj po schodach mnie przegonił i nic,Też trochę żle.Zaczynam się martwić.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Guccio co u Bulinka ?

Po wczorajszym bieganiu parokrotnym na spacerki w nocy w domu sobie kibelek zrobił.Ku ...była ok.Cały dzień dzisiaj nic a nałaziłam się za każdym razem.Może poprzemieniało mu się z porami przez tę niedyspozycję?Mam ten komfort,że w razie czego zaprzyjażniony weterynarz jest pod telefonem lub może  dojechać.I tani.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, guccio napisał:

Po wczorajszym bieganiu parokrotnym na spacerki w nocy w domu sobie kibelek zrobił.Ku ...była ok.Cały dzień dzisiaj nic a nałaziłam się za każdym razem.Może poprzemieniało mu się z porami przez tę niedyspozycję?Mam ten komfort,że w razie czego zaprzyjażniony weterynarz jest pod telefonem lub może  dojechać.I tani.

Uffff .  Dobrze, że to tylko chwilowa niedyspozycja. Bulinku nie strasz więcej Cioci guccio!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2018 o 19:59, guccio napisał:

Po wczorajszym bieganiu parokrotnym na spacerki w nocy w domu sobie kibelek zrobił.Ku ...była ok.Cały dzień dzisiaj nic a nałaziłam się za każdym razem.Może poprzemieniało mu się z porami przez tę niedyspozycję?Mam ten komfort,że w razie czego zaprzyjażniony weterynarz jest pod telefonem lub może  dojechać.I tani.

To tak jak u Czesinka,tylko jego ze stadka pogoniło ;) na szczęście jest ok :) Cześ namiętnie rozgryza piłeczki i co jakiś czas można zaleźć kawalątek w pampersie,to mógł być powód.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bgra napisał:

To tak jak u Czesinka,tylko jego ze stadka pogoniło ;) na szczęście jest ok :) Cześ namiętnie rozgryza piłeczki i co jakiś czas można zaleźć kawalątek w pampersie,to mógł być powód.

Biedny Czesinek   :(   Może to będzie nauczką, ale też możliwe, że jednego z drugim nie powiąże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...