Jump to content
Dogomania

NANA/Dropiata już też we wspaniałym DS !! sunia u mnie w DT .Czarna u koleżanki. BALBINKA W DS .


Poker

Recommended Posts

Odrobaczana nie było. Koo dobra bez robali. Polałam jej na jedzonko 2 łyżki wywaru z białej kiełbasy i sporo zjadła. Smaczki i szyneczkę je chętnie , a jakże.

Dziś w parku ogonek uniósł się lekko do góry.

Nana ciągle płaszczy się przed nami, czołga się , jeszcze popuszcza mocz chociaż  już trochę mniej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Odrobaczana nie było. Koo dobra bez robali. Polałam jej na jedzonko 2 łyżki wywaru z białej kiełbasy i sporo zjadła. Smaczki i szyneczkę je chętnie , a jakże.

Dziś w parku ogonek uniósł się lekko do góry.

Nana ciągle płaszczy się przed nami, czołga się , jeszcze popuszcza mocz chociaż  już trochę mniej.

Wybredna panienka:)

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Nana nie była w ogóle odrobaczana to uważam,że trzeba to zrobić niezwłocznie.To,że w koopkach nic się nie" wierci" nie oznacza,że ich nie ma.Ma kontakt z innymi futrzastymi rezydentami,a to może być i dla nich niebezpiecznym zagrożeniem przeniesienia niepożądanych intruzów.

Fajna i bardzo ładna sunia o nietypowym umaszczeniu.Myślę,że jak ruszą ogłoszenia, to nie będzie długo czekać na domek.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za radę.

Dziś ładnie zjadła.

Robiłam jej zastrzyk,mąż w tym czasie ja smyrał ,ale biedulka i tak się posiusiała. Musiałam wyprać ogon i bryczesy, bo ona leży na brzuszku i siusia pod siebie. Aż serce pęka.

Nana pozdrawia z kanapy.

565841170_Nana(4).JPG.c2ea96ff5ca1ddddc395ac5b299f9198.JPG

Moje piękne oczy, komu je dam ?

1412555686_Nana(5).JPG.f2e897a26d7f12be0a40d13e1a1794a8.JPG

Lubię  pokazywać  brzuszek

1339625489_Nana(7).JPG.32eafa32d0b5a6b634b0bf2d80588a27.JPG

1983882060_Nana(9).JPG.beaf665bfa3c063b5a2a1486d784a9a5.JPG

Kicia mi nie przeszkadza

556599838_Nana(10).JPG.734114fa0b7359e5a016a4ed6185dc24.JPG

  • Like 5
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Zawsze, ale to zawsze rozczulają mnie zdjęcia tych do niedawna siedzących w schronie psiaków wylegujących się obecnie na kanapach:)

Mi też oczy jakąś dziwną mgłą zachodzą, gdy oglądam takie metamorfozy :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Zawsze, ale to zawsze rozczulają mnie zdjęcia tych do niedawna siedzących w schronie psiaków wylegujących się obecnie na kanapach:) 

Obie sunie czarujące, ale moje serce skradła bardziej Nana:)

 

6 godzin temu, elik napisał:

Mi też oczy jakąś dziwną mgłą zachodzą, gdy oglądam takie metamorfozy :)

Dołączam do grona wzruszonych widokiem zadomowionych suniek - abyśmy jak najczęściej mogły oglądać takie zdjęcia, bezsprzecznie jeden z piękniejszych widoków na tym świecie!

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Idziemy dziś na kontrolne USG. Nana oczyszczała się , ale nie wiem czy dostatecznie.

Sunia jest bardzo kochana i muszę odszczekać posądzenie jej o dzikość. Ona faktycznie była zestresowana swoją sytuacją do granic możliwości. Dodatkowo mogła się źle czuć z powodu zaczynającego się poronienia.

Nana pozbawia się niektórych lęków za to pojawiają się nowe.Ale dajemy radę. Najważniejsze jest to ,że jest bardzo łagodna.

Wczoraj była u mnie koleżanka. Sunia oczywiście cały czas dygotała , ale nie uciekała.

Przed wnukiem też nie uciekała.

A Loczką i Kicią żyją za pan brat.

Na szczęście zaczęła lepiej jeść.

Oczywiście mój kochliwy mąż został rażony strzałą Amora i to bardzo dużą.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Idziemy dziś na kontrolne USG. Nana oczyszczała się , ale nie wiem czy dostatecznie.

Sunia jest bardzo kochana i muszę odszczekać posądzenie jej o dzikość. Ona faktycznie była zestresowana swoją sytuacją do granic możliwości. Dodatkowo mogła się źle czuć z powodu zaczynającego się poronienia.

Nana pozbawia się niektórych lęków za to pojawiają się nowe.Ale dajemy radę. Najważniejsze jest to ,że jest bardzo łagodna.

Wczoraj była u mnie koleżanka. Sunia oczywiście cały czas dygotała , ale nie uciekała.

Przed wnukiem też nie uciekała.

A Loczką i Kicią żyją za pan brat.

Na szczęście zaczęła lepiej jeść.

Oczywiście mój kochliwy mąż został rażony strzałą Amora i to bardzo dużą.

Po prostu ,sunia idealna!  jeszcze trochę i jak poczuje się bezpieczna, rozkwitnie w pełni!.. chociaż powiem szczerze, że już teraz nic jej nie brakuje!  ...tylko brać i kochaćloveyy3.gif

... Oj! konkurencja jak nic ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2018 o 11:50, Ewa Marta napisał:

Zawsze, ale to zawsze rozczulają mnie zdjęcia tych do niedawna siedzących w schronie psiaków wylegujących się obecnie na kanapach:) 

Obie sunie czarujące, ale moje serce skradła bardziej Nana:)

 ja też się rozczuliłam czytając i patrząc na zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.11.2018 o 11:50, Ewa Marta napisał:

Zawsze, ale to zawsze rozczulają mnie zdjęcia tych do niedawna siedzących w schronie psiaków wylegujących się obecnie na kanapach:) 

Obie sunie czarujące, ale moje serce skradła bardziej Nana:)

 

Dnia 28.11.2018 o 14:26, elik napisał:

Mi też oczy jakąś dziwną mgłą zachodzą, gdy oglądam takie metamorfozy :)

 

Dnia 28.11.2018 o 21:28, Tola napisał:

 

Dołączam do grona wzruszonych widokiem zadomowionych suniek - abyśmy jak najczęściej mogły oglądać takie zdjęcia, bezsprzecznie jeden z piękniejszych widoków na tym świecie!

Takie metamorfozy dodają skrzydeł.

 

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Nanusią na USG. Miała gorączkę  39,7 st.

Nadal ma zaleganie w macicy. Dostała antybiotyk na kolejne 2  tygodnie !!

Malutka bardzo się bała ,ale była dzielna. W samochodzie też dygotała ze strachu. Dobrze ,że ma do nas zaufanie i daje się przytulać.

Jest tak kochaną sunią ,że brak słów.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...