Jump to content
Dogomania

NANA/Dropiata już też we wspaniałym DS !! sunia u mnie w DT .Czarna u koleżanki. BALBINKA W DS .


Poker

Recommended Posts

Zaglądam , serdeczności zostawiamokok.gif takie wsparcie medyczne jak ma widzę, sunia to tylko mocno zaciskać ,żeby jak najszybciej, się "oczyściła" i już można było się cieszyć spokojnie jej szczęściem!  coś widzę ,że to kolejna sunieczka z "tych wyjątkowych" łapie każde serducho ,które się do niej zbliży :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Byłam z Nanusią na USG. Miała gorączkę  39,7 st.

Nadal ma zaleganie w macicy. Dostała antybiotyk na kolejne 2  tygodnie !!

Malutka bardzo się bała ,ale była dzielna. W samochodzie też dygotała ze strachu. Dobrze ,że ma do nas zaufanie i daje się przytulać.

Jest tak kochaną sunią ,że brak słów.

Lajki mi się skończyły! ale coś widać ,że nie tylko małżonka sunia ,chwyciła za serduszkozakochany.gif

Zdrowiej maleńka jak najszybciej :)

Link to comment
Share on other sites

Jaka piękna ta w kropeczki . Jak bym nie iała swoich czterech to bym od razu brała. Niewidomy piesek to nie jest problem mam yorka 15 rok zacząła i jest ślepa ma bielmo na oczach ale radzi sobie b. dobrze nawet jak sie nie wie ze ślepa to ludzie myśla ze widzi. Tylko jak się podje jej jedzenie to szuka nisem bo nie widzi i wtedy mozna zauważyć tak ze ślepy czy Głuchy piesek to niezbyt problematyczny a i ślepego i głuchego .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

jak Nana się czuje ?

Niczego chorobowego nie widać po niej. Apetyt niezły, humorek też.

Nadal bardzo się boi obcych ,ale nakłaniam ją do kontaktów . Dziś odwiedziła nas 5. wnucząt i prawnuś , więc miała wyzwanie. Ciut warczała na 4. letnią wnusię ,ale potem było w porządku.

Do nas to psi anioł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.12.2018 o 09:50, elik napisał:

O ho, ho, ho! Gratuluję pięknej gromadki wnuczą, a nawet prawnuczka :)    929166574_kciukiok8.jpg.90bab889d8bb39b9ac32d529cc672b66.jpg

Dziękuję za gratulacje. wnucząt to ja mam siódemeczkę.

Dnia 1.12.2018 o 10:51, malagos napisał:

Super masz gromadkę rodzinną, Pokerku :) Ze tak powiem - jest na kim testować zachowanie psiaka do dzieci :)

To prawda.

Nana była tak zalękniona ,że nawet nie potrafiła pokazać wszystkich strachów jakie w niej siedzą.

Dopiero teraz zaczynają z niej wyłazić , no i nowe zachowania.

Dziś na spacerze w parku biegali zaoczni studenci AWF, z 10 osób. Nan mało nie rozpadła się na strzępy tak mocno dygotała. Zaczęła wywijać korkociągi w powietrzu. Dobrze ,że ma szelki i obrożę. Nowych osób nas odwiedzających też bardzo się boi ,z z drugiej strony jest zainteresowana.

Wczoraj pierwszy raz zaszczekała w duecie z Loczką.

Dziś po raz pierwszy warknęła na pańcia , gdy leżała na legowisku ze smaczkiem ,a on podszedł do niej i chciał ją pogłaskać. Chyba się bała ,że zabierze smaka.

Pani z naszego osiedla, która adoptowała Jogusia z dogo zakochała się w Nanie. Miała maślane oczy na jej widok.  Oby się zdecydowała na adopcję Nany..Miałaby u niej jak w raju.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Pani z naszego osiedla, która adoptowała Jogusia z dogo zakochała się w Nanie. Miała maślane oczy na jej widok.  Oby się zdecydowała na adopcję Nany..Miałaby u niej jak w raju.

Byłoby to wspaniałe rozwiązanie :) 

Link to comment
Share on other sites

Spotkałam dziś panią i niestety rozsądek musiał wziąć górę nad sercem. Pani często wyjeżdża i wtedy opiekę nad Rokusiem przejmuje ok. 80 . letni tato. Z Jednym psem daje radę iść na spacer. Z dwójką nie da rady. Wielka szkoda.

Nana zaczyna biegać po domu  jak szalona. Dosłownie urządza sama z sobą wyścigi. Chyba lepiej się czuje i psychicznie i fizycznie.

Co prawda dziś na spacerze czegoś się wystraszyła i znowu dygotała. Ona jest bardzo delikatna, przesłodka i kochana. Nadal się czołga do nas. Staram się wtedy nie głaskać jej , nie słodzić tylko proszę ,żeby wstała i dopiero wtedy miziam ją.

Balbinka była u weta. Dostała tabletkę na odrobaczenie i został umówiony termin sterylki na najbliższy poniedziałek. Okazało się ,że sunia ma przepuklinę na brzuszku ,więc za jednym podejściem będzie zaszyta.

Koleżanka mówi ,że  Balbisia jest bardzo fajna.Posłuszna, przylepka, do kotów bardzo dobrze, na spacerach też.

Po sterylce ,a właściwie już można robić ogłoszenia. Poproszę koleżankę o więcej zdjęć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Spotkałam dziś panią i niestety rozsądek musiał wziąć górę nad sercem. Pani często wyjeżdża i wtedy opiekę nad Rokusiem przejmuje ok. 80 . letni tato. Z Jednym psem daje radę iść na spacer. Z dwójką nie da rady. Wielka szkoda.

Są sytuacje, gdy rozum musi być górą. Sunia jest przesłodka i na pewno długo nie będzie szukać domu

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Ewa Marta napisał:

No właśnie, ten przeklęty rozum czasami musi wziąć górę:( Tak jak u mnie.

Ja myślę, że dobrze jest, gdy bierze, bo to ratuje od przeliczenia się z możliwościami :)

Miej serce i patrz w serce, ale i mierz siły na zamiary :)  Przysłowia są mądrością narodów :)

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Widać ,że Nana została kiedyś skrzywdzona!  fajnie ,że tak szybko sunia się socjalizuje, faktycznie "psi ideał"  ok2.gif

13 godzin temu, elik napisał:

Ja myślę, że dobrze jest, gdy bierze, bo to ratuje od przeliczenia się z możliwościami :)

Miej serce i patrz w serce, ale i mierz siły na zamiary :)  Przysłowia są mądrością narodów :)

Dwiema rencami siem podpisuję, pod tymok2.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2018 o 21:41, elik napisał:

Ja myślę, że dobrze jest, gdy bierze, bo to ratuje od przeliczenia się z możliwościami :)

Miej serce i patrz w serce, ale i mierz siły na zamiary :)  Przysłowia są mądrością narodów :)

 

Dnia 7.12.2018 o 11:31, anica napisał:

Dwiema rencami siem podpisuję, pod tymok2.gif

ja czterema kończynami bym się podpisała...... ale w moim przypadku rozum nie zadziałał... ;)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś odwiedziła nas koleżanka i zakochała się w Nanie. O dziwo sunia podeszła do niej i dała się pogłaskać.

Mam jednak przeczucie ,że z różnych powodów , w tym obiektywnych, nie dojdzie do adopcji.

Nana ma jakby cofkę. Nie wiem czy się czegoś wystraszyła na ogródku, ale nie chce wychodzić na sioo. Jak ją wołam  i zachęcam , to siusia pod siebie.

Poza tym jest dobrze. Ładnie je, szuka z nami kontaktu , mizia się.

Jeszcze przez 4 dni ma dostawać antybiotyk. Sterylke będę umawiać po Nowym Roku.

Balbinka jest psim ideałem. Nie jest szczekliwa, przytulanka z niej, z kotami super. Do ludzi ufna. pięknie jechała samochodem, w sumie ok. 150 km i  w gościach spałaszowała wołowinę.

Jutro się okaże czy nie zaczęła cieczkować.( oby nie).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Może zimno, mokro?!  w domciu ma ciepło i jest jej dobrze :)  gdyby tak... posunąć się dalej w domysłach /tak było z moją Jasią / nie chciała wychodzić na dwór... jakby się bała , że już tam zostanie?   .... że nie wróci do domciu? działo się tak zazwyczaj ,późną jesienią , zimą... takie sobie ,sami snuliśmy teorie, smutne teorie.

... zaciskam za Balbinkę, oby nie zacieczkowałaspoko.gif

15 godzin temu, mari23 napisał:

 

ja czterema kończynami bym się podpisała...... ale w moim przypadku rozum nie zadziałał... ;)

I za to Ciebie, tak koffffamy Mariizakochany.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Dziś odwiedziła nas koleżanka i zakochała się w Nanie. O dziwo sunia podeszła do niej i dała się pogłaskać.

Mam jednak przeczucie ,że z różnych powodów , w tym obiektywnych, nie dojdzie do adopcji.

Może tym razem przeczucie Cię zawiedzie :) Czasem tak się zdarza :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...