Jump to content
Dogomania

Nie pozwólmy, aby ich życie skończyło się, nim się na dobre rozpocznie – psie dzieci w schronisku. Yuri zamieszkała w Piasku, Sarcia w Bytomiu:)


Tola

Recommended Posts

Witam, jeśli chodzi o Korę to jest zdrowa jutro jedziemy na szczepienie, jest bardzo szalona gryzie,wszystkich po nogach, już wybrała sobie kilka zabawek moich córek z którymi śpi, uwielbia się bawić z naszą druga sunia Lili.Musze ja pochwalić bo od kilku dni jak wychodzimy z domu na kilka minut nie piszczy tylko leży w swoim posłanku.Uwielbia spać z nami w łóżku i bardzo lubi się przytulać.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Sarcia dzisiaj przeszła drugie szczepienie, rośnie jak na drożdżach i czuje się coraz odważniejsza - aż trzeba jej ten charakterek czasami temperować ;) Jest baaardzo wesołym szczeniakiem, uwielbia wszystko i wszystkich (z wyjątkiem bardzo głośnych dźwięków jak np. zdecydowane rozwijanie taśmy, albo suszarka - takich rzeczy jeszcze si troszkę boi). Nauka komend przebiega znakomicie, mała przychodzi na zawołanie i gwizdek, siada i kładzie się poproszona o to. Uwielbia zabawy szarpakami i aportowanie :) Jest naszą kochaną psotką, ale nic w domu nie zniszczyła do tej pory, co mnie dziwi, bo nastawiałam się, że przygarnę małego diabełka, a tutaj takie pocieszki. Sara nie ma problemów z zostawaniem samej w moim pokoju, nawet na 2-3 godziny. Dołączam zdjęcie Sary, kiedy jest największym aniołkiem, czyli kiedy śpi ;)

 

Pozdrawiamy Korę i jej domek!

SARA.jpg

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Hania35 napisał:

Witam, jeśli chodzi o Korę to jest zdrowa jutro jedziemy na szczepienie, jest bardzo szalona gryzie,wszystkich po nogach, już wybrała sobie kilka zabawek moich córek z którymi śpi, uwielbia się bawić z naszą druga sunia Lili.Musze ja pochwalić bo od kilku dni jak wychodzimy z domu na kilka minut nie piszczy tylko leży w swoim posłanku.Uwielbia spać z nami w łóżku i bardzo lubi się przytulać.

 

4 godziny temu, Emiliaa napisał:

Sarcia dzisiaj przeszła drugie szczepienie, rośnie jak na drożdżach i czuje się coraz odważniejsza - aż trzeba jej ten charakterek czasami temperować ;) Jest baaardzo wesołym szczeniakiem, uwielbia wszystko i wszystkich (z wyjątkiem bardzo głośnych dźwięków jak np. zdecydowane rozwijanie taśmy, albo suszarka - takich rzeczy jeszcze si troszkę boi). Nauka komend przebiega znakomicie, mała przychodzi na zawołanie i gwizdek, siada i kładzie się poproszona o to. Uwielbia zabawy szarpakami i aportowanie :) Jest naszą kochaną psotką, ale nic w domu nie zniszczyła do tej pory, co mnie dziwi, bo nastawiałam się, że przygarnę małego diabełka, a tutaj takie pocieszki. Sara nie ma problemów z zostawaniem samej w moim pokoju, nawet na 2-3 godziny. Dołączam zdjęcie Sary, kiedy jest największym aniołkiem, czyli kiedy śpi ;)

 

Pozdrawiamy Korę i jej domek!

SARA.jpg

Z radością czytam wieści z nowych domków Korusi i Saruni. Wiedziałam, ze to psie, kochane perełki. Tak się cieszę, ze mogą mieć szczęśliwe dzieciństwo, codziennie uczyć sie nowych rzeczy i dostarczać  radosci swojej ludzkiej rodzinie. Sarunia urosła i tak słodko wygląda... Pozdrawiam obie Rodziny i życzę wesołych i szczęśliwych Świąt !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2018 o 20:42, Hania35 napisał:

Witam, jeśli chodzi o Korę to jest zdrowa jutro jedziemy na szczepienie, jest bardzo szalona gryzie,wszystkich po nogach, już wybrała sobie kilka zabawek moich córek z którymi śpi, uwielbia się bawić z naszą druga sunia Lili.Musze ja pochwalić bo od kilku dni jak wychodzimy z domu na kilka minut nie piszczy tylko leży w swoim posłanku.Uwielbia spać z nami w łóżku i bardzo lubi się przytulać.

 

6 godzin temu, Emiliaa napisał:

Sarcia dzisiaj przeszła drugie szczepienie, rośnie jak na drożdżach i czuje się coraz odważniejsza - aż trzeba jej ten charakterek czasami temperować ;) Jest baaardzo wesołym szczeniakiem, uwielbia wszystko i wszystkich (z wyjątkiem bardzo głośnych dźwięków jak np. zdecydowane rozwijanie taśmy, albo suszarka - takich rzeczy jeszcze si troszkę boi). Nauka komend przebiega znakomicie, mała przychodzi na zawołanie i gwizdek, siada i kładzie się poproszona o to. Uwielbia zabawy szarpakami i aportowanie :) Jest naszą kochaną psotką, ale nic w domu nie zniszczyła do tej pory, co mnie dziwi, bo nastawiałam się, że przygarnę małego diabełka, a tutaj takie pocieszki. Sara nie ma problemów z zostawaniem samej w moim pokoju, nawet na 2-3 godziny. Dołączam zdjęcie Sary, kiedy jest największym aniołkiem, czyli kiedy śpi ;)

 

Pozdrawiamy Korę i jej domek!

SARA.jpg

Wzruszają mnie te informacje i zdjęcia z nowych domów zamojskich maluszków, takie sa teraz zadbane, szczęśliwe, radosne  i tak właśnie powinno być!

Ja także pozdrawiam obie Rodziny i życzę samych radosnych, wspólnych chwil.

Link to comment
Share on other sites

Z Sarą rozpoczęłyśmy spacery po dworze :) Mała na początku nie bardzo chciała chodzić po dworze, ale po wizycie u fryzjera i podcięciu sierści na łapkach, do której przyczepiał się śnieg nie ma już takich problemów i z przyjemnością biega po dworze. Ładnie się zachowuje już na smyczy i z innymi psiakami. Mała bestyjka rośnie jak na drożdżach i ma baaardzo dużo energii, ale gdy jest zmęczona, a ja siedzę przy stole lub biurku, Sara kładzie mi się pod lub na nogach i sobie śpi (dołączam zdjęcie!) :) Na spacerach prawie wszyscy przechodnie komentują jaka jest piękna i urocza :) Ale nikt nie wie, że pluszowe zabawki trzeba szyć co drugi dzień, bo ktoś je rozszarpuje.... Pozdrawiamy Korę i jej domek!

 

Sara.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...