Jump to content
Dogomania

Nie pozwólmy, aby ich życie skończyło się, nim się na dobre rozpocznie – psie dzieci w schronisku. Yuri zamieszkała w Piasku, Sarcia w Bytomiu:)


Tola

Recommended Posts

14 minut temu, Hania35 napisał:

Witam,malutka już poznała wszystkich domowników, jesteśmy w niej zakochani, narazie nie mamy żadnych problemów.imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02

imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf0213772957_20181207_193149.jpg

Witamy nową Pania Yuri !!! Bardzo dziękujemy za wieści. Na zdjeciu nie widać rozpaczy, ale zainteresowanie i ciekawość. Mam nadzieję, ze mimo tylu zmian, Yuri będzie dziś dobrze spała. No i prosimy zaglądać do nas z wieściami.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Hania35 napisał:

Malutka w nocy była niespokojna spalysmy tylko godzinkę bo piszczala i szczekala, gryzla mnie po rękach i nosie.Dzisiaj już nie piszczy, jest spokojna i duuuuzo rozrabia. Zmieniliśmy jej imie i teraz nazywa sie Kora.Pozdrawiamy z malutką.

Biedna Yuri. Zapewne tęskniła za Sarą i znanym jej miejscem. Myślę, ze z każdym dniem będzie lepiej znosiła rozłąkę i wkrótce zapomni. Najważniejsze, ze ma wspaniałą, nowa rodzinę i że będzie kochana ! Pozdrawiamy Korę i jej nowy DOM !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Hania35 napisał:

Malutka w nocy była niespokojna spalysmy tylko godzinkę bo piszczala i szczekala, gryzla mnie po rękach i nosie.Dzisiaj już nie piszczy, jest spokojna i duuuuzo rozrabia. Zmieniliśmy jej imie i teraz nazywa sie Kora.Pozdrawiamy z malutką.

Dziękujemy pięknie  za informacje:)

Mam nadzieję, ze dzisiejsza noc będzie spokojniejsza i maleńka Kora coraz mniej będzie tęskniła za siostrą.

Pozdrawiam cieplutko nowe Rodziny suniek:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Muszę przyznać się, że jak dziś przyjechała Zuzia i druga szczeniorka, to powiedziałam, że Sarcia i Yuri (Kora) są szczeniakami idealnymi. To kochane i grzeczne maluszki. Miały tylko siebie, więc były związane mocno ze sobą, ale szczeniaczki mają to do siebie, że szybko dostosowują się do nowych domów i warunków.

Powodzenia dziewczynki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Hania35 napisał:

Kora przespala cała noc spokojnie, ze starsza sunia Lili już się bawią, gonią po całym mieszkaniu.Uwielbia się przytulać i dużo czasu spędza z moimi córkami.

Świetne wiadomości, dobrze, ze tak szybko zaklimatyzowała się, z dnia na dzień na pewno będzie coraz lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Hania35 napisał:

Kora przespala cała noc spokojnie, ze starsza sunia Lili już się bawią, gonią po całym mieszkaniu.Uwielbia się przytulać i dużo czasu spędza z moimi córkami.

Takie wiadomości to miód na serce i tak jak Tola wierzę, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej a my będziemy się radować takimi wieściami bo takowych nigdy dosyć. Przesyłam głaski dla suniek i pozdrowienia dla Rodzinki.

Co słychać u siostrzyczki Kory, Sarusi ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Hania35 napisał:

Kora jest wspaniała, upatrzyla sobie moja starszą córkę i chodzi za nia krok w krok, śpi z nią w pokoju dziewczynek. Pieski ja zaakceptowały i traktują  jak swoją.Skradla serca wszystkich domowników.

Malutka skradła serca wszystkich, którzy ją poznali;)

Ciesze się, ze Kora tak pięknie odnalazla się w Waszej rodzinie:)

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Hania35 napisał:

Kora jest wspaniała, upatrzyla sobie moja starszą córkę i chodzi za nia krok w krok, śpi z nią w pokoju dziewczynek. Pieski ja zaakceptowały i traktują  jak swoją.Skradla serca wszystkich domowników.

Super ,że mała Kora tak szybko się zadomowiła a rezydentki ją zaakceptowały. Nie ma to jak dobre wiadomości z rana ,głaski dla psiej ferajny i pozdrowienia dla całej Rodzinki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...