Jump to content
Dogomania

Wątek zamknięty.Dwa szczeniaczki,pomocy!Musimy im pomóc,idzie zima!


Anula

Recommended Posts

Tola poprosiła nas o pomoc dla dwóch szczeniaczków,które przebywają w Schronisku w Zamościu.Jak zwykle trudno było nam odmówić bo nie dadzą sobie rady tam,bo dużymi krokami nadchodzi zima i jeszcze można pisać bo.......Dużo by tego było bo.......

Szczeniaczki są zarezerwowane,Hotelik u Hani zarezerwowany,transport planowany na 17.11.18.Ufff! Udało się!

Potrzebujemy jak zwykle pomocy w utrzymaniu psiaków w Hoteliku.Czy ktoś jest w stanie pomóc? Każda deklaracja stała,jednorazowa to dołożona cegiełka do pomocy psiakom a tym samym satysfakcja,że pomogłam/pomogłem uratować te dwa życia.

Koszt Hoteliku za jednego sierotkę to 250,00zł+karma i koszty weterynaryjne.

Oto maluszki:

IMGP6599.JPG

IMGP6598.JPG

IMGP6600.JPG

IMGP6559.JPG

IMGP6565.JPG

IMGP6561.JPG

Nie odwracajmy głowy,pomóżmy im,nie prosiły się na świat,to bezmyślny człowiek zgotował im taki los,że przyszły na świat,niechciane,niekochane i  przebywają teraz w Schronisku.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

cudne maluszki. Koszt za oba smrodki to 250 czy razy 2 ?

Dzięki Poker za zwrócenie uwagi,za jednego psiaka.Już poprawiłam.Zrobiłam na szybkiego wątek sierotkom bo zaraz zabieram się za maluczki bazarek z ciuszkami dla dzieciaczków i akcesoriami dla psiaków.Inaczej to zginiemy w długach.

Link to comment
Share on other sites

Anula, Bogusik -  po raz kolejny dziękuję, ze po informacji o szczeniakach w schronie bez wahania zgodziłyście się im pomóc. 

Mam nadzieję, ze maluchy odwdzięczą się  wspaniałymi charakterami i szybko znajdą cudne domy, bo urodę już mają.

Dziękuję

k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,13_Au_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elficzkowa napisał:

Jakie cudne maluchy. Poproszę o numer konta. Wpłacę jednorazowo 20 zł.

Już nie wiem jak mam dziękować.Może tym,że pokażemy maluszki w swoich DS-ach.

Zaraz podeślę konto.Jesteś pierwszą osobą,która zaoferowała pomoc.Dziękuję.

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Anulka, ja też poproszę o numerek. Dziękuję, ze dzięki Tobie mają szansę...

Nio,telefon się grzał między Tola,Bogusik i mną.Havanka a mogę poprosić nieśmiało o zrobienie bazarku kilometrowego?.Transport jest dla nas priorytetem bo to koszt.Katowice-Nowa Sól i powrót.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Rozmawiałam z Hanią - Piotr jak najbardziej przyjedzie po psiaki, jesteśmy w kontakcie.

Psy wyjadą z Zamościa około 8.00

Hania ma zamówić też karmę dla szczeniaków na konto fundacji.

Ale suchą karmę? Tak?To w takim razie my musimy zamówić Animondę Junior bo teraz wychudzona Holi ją wsuwa i nie wiemy czy coś zostało.

Tola bardzo dziękujemy za pomoc Fundacji ZEA.Jest to ogromna pomoc.

Zmykam,tworzę bazarek dla maluchów bo zginiemy finansowo.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Anula napisał:

Ale suchą karmę? Tak?To w takim razie my musimy zamówić Animondę Junior bo teraz wychudzona Holi ją wsuwa i nie wiemy czy coś zostało.

Tola bardzo dziękujemy za pomoc Fundacji ZEA.Jest to ogromna pomoc.

Zmykam,tworzę bazarek dla maluchów bo zginiemy finansowo.

Chyba suchą dla szczeniorków, tak zrozumiałam.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bogusik napisał:

Otrzymałam sms od Toli,że wczoraj zgłosił się właściciel i zabrał szczeniaczki,ponoć uciekły z posesji...Pewnie jakaś pseudo :(

Wątek do zamknięcia.

Kiedy Tola mi to powiedziała, od razu też pomyslałam, to samo :( 

Link to comment
Share on other sites

No niestety, dzisiaj raniutko TZ otrzymał tel ze schroniska, ze znalazł się właściciel.

Bardzo mi przykro, trzeba mieć tylko nadzieję, że będzie im w życiu dobrze.

Tak jak napisałam na zamojskim - nie chce tego analizować, bo zwariuję; nie mogę przestać myśleć o malcach, a to bez sensu bo nic więcej nie mogę zrobić.

Są sukcesy, ale są i porażki, nie uda się uratować wszystkich zwierzątbeksa_V6_orig.gif

Bardzo dziękuję Anuli i Bogusik, chciały jak najlepiej. 

Na pewno pomoc uzyska inny potrzebujący psiak, tylko tak bardzo zal, ze  nie udało się tym malcom:(

Bardzo mi przykro.

Link to comment
Share on other sites

 

4 godziny temu, Jaaga napisał:

Kiedy Tola mi to powiedziała, od razu też pomyslałam, to samo :( 

Albo będą albo już są szkolone do tropienia zwierzyny .Teriery się do tego nadają.Dlatego właściciel je odebrał.Tam jest masakra jakaś z myśliwymi,jest ich zatrzęsienie a także kłusowników.Na bank maluchy są trzymane w budzie i w kojcu.Z mojego życia znam ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.11.2018 o 17:27, Havanka napisał:

Anulka, ja też poproszę o numerek. Dziękuję, ze dzięki Tobie mają szansę...

Elu,dziś nadeszły pieniążki od Ciebie na maluszki- 30zł.Czy mogę te pieniążki w Twoim imieniu przeznaczyć dla maluszków,które jadą do Jagaa?Czy masz inną propozycję?

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Anula napisał:

Elu,dziś nadeszły pieniążki od Ciebie na maluszki- 30zł.Czy mogę te pieniążki w Twoim imieniu przeznaczyć dla maluszków,które jadą do Jagaa?Czy masz inną propozycję?

Dopiero przeczytałam info o  maluszkach. Nie wiem, co powiedzieć, bo słowa grzęzną w gardle... Tak blisko było lepsze życie...

Tak, Anulko, te 3 dyszki przekaż na szczeniaczki, które pojadą do Jaaga.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...