Jump to content
Dogomania

Młody i stary pies w domu


Wik1234567890

Recommended Posts

Mam 2 psy sznaucery miniaturowe obydwie to suczki. Starsza ma 9 lat młodsza ma 8 tygodni. Starsza warczy na młodszą gdy tylko ona podchodzi, kilka razy zaszczekała na szczeniaka, a raz ją lekko ugryzała. Młodsza mimo tego podchodzi do niej i chce się z nią bawić ale starsza ucieka i wychodzi z pomieszczenia. Co zrobić, żeby przestała na nią warczeć. I ile to może potrwać. 

Ps. Starsza już chyba trochę się do niej przyzwyczjła bo nawet siedź siada na jednym łóżku tylko muszę je oddzielać bo inaczej starsza jednak ucieka.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Wik1234567890 napisał:

Co zrobić, żeby przestała na nią warczeć. I ile to może potrwać. 

Ps. Starsza już chyba trochę się do niej przyzwyczjła bo nawet siedź siada na jednym łóżku tylko muszę je oddzielać bo inaczej starsza jednak ucieka.

Nie napisała/eś  jak długo masz malucha.Sunie sobie poradzą,Ty nie faworyzuj młodej,starsza i tak ją sobie ustawi.A potrwa to tyle...ile trzeba :) Spokojnie,będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

No to cierpliwości, starsza sobie wychowa małą, nie ingeruj i nie faworyzuj małej. U mnie zawsze jest utrzymana hierarchia, starsze mają pierwszeństwo w dostawaniu misek, smakołykow, nawet pieszczot i mimo, że mam psy i to zawsze od dwóch do czterech nigdy nie mialam konfliktów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...