Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

Myślałam, że niewiele da się zrobić, bo Tinusia to żywe srebro i trudno zrobić jej zdjęcie. Mi wychodziła zazwyczaj pupinka, albo nawet sam ogonek :) A tu proszę! Można? Można, ale trzeba mieć duszę artysty i być profesjonalistą.

Dla Pana Fotografa wielgachne dziękuję

 

227575349_dziekujserdecznie.png.1f57ddda5a2b92562b4201a269f448cf.png

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify malutkie serduszka

Ciesze raduuuuje  i pozdrawiam Tinunie

 zapraszam

                   zapraszam ogromnie na kramik

                ktoren byl dla Kseniuli chorusianej

 ale ale znalzal sie darczynca Wielkie Serce

              kt wplacil kilka tysiecy zl na operacje Kseni

 Bazareczek wiec niechaj bedzie dla Tinusi na prezencik pod choineczke

 

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify malutkie serduszka

Ciesze raduuuuje  i pozdrawiam Tinunie

 zapraszam zapraszam ogromnie na kramik

                ktoren byl dla Kseniuli chorusianej

 ale ale znalzal sie darczynca Wielkie Serce

              kt wplacil kilka tysiecy zl na operacje Kseni

 Bazareczek wiec niechaj bedzie dla Tinusi na prezencik pod choineczke

 

Nadziejko bardzo serdecznie dziękuję za bazarek dla Tinusi. Dzisiaj już nie dam rady, powieki mam jak z ołowiu. Kończę i muszę się położyć, ale od jutra obiecuję wpadać i podrzucać do samej góry.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, uxmal napisał:

Może to dziwnie zabrzmi ale....Tinka jest pięknie wpisana w kwadrat. Wszystko równe ma :)

Bardzo podobają mi się takie pieski. :)

I ten ogoneczek zakręcony i kryza.

 

A w dodatku śliczne spodenki na tylnych łapinkach :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, uxmal napisał:

Może to dziwnie zabrzmi ale....Tinka jest pięknie wpisana w kwadrat. Wszystko równe ma :)

Bardzo podobają mi się takie pieski. :)

I ten ogoneczek zakręcony i kryza.

 

 

12 godzin temu, Nesiowata napisał:

Ale  ślicznota!

 

11 godzin temu, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify malutkie serduszka

Piekniosci czarnulenka ksiezniczunia lalunia

 hphooo

 sciskunaimy tulinkamy

 calunim serduchem

 

11 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Piekna:)

 

 

9 godzin temu, b-b napisał:

Śliczna z niej czarnulka :)

 597771419_buziaczki1.jpg.1f9bf7e7cc05eec3d32051dffc21bde6.jpg        Baaaardzo dziękuję    

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

No i mamy śliczne zdjecia do ogłoszeń ! W przypadku hebanowego futerka Tinki, biały śnieg jest fantastycznym tłem dla niej ! Tekst już jest, wiec postaram sie dzis jeszcze ogłosić malutką.  Moze ten świąteczny czas, będzie szczęśliwy i dla suni?

 

Eluniu dopiero dotarłam na wątek Tinusi.

Dzisiaj zawiozłam ją zgodnie z umową na 10:00, ale zastrzyk usypiający dostała dopiero po 11-tej. Czekałam przy niej dopóki nie usnęła. Do domu wróciłam po godz, 13-tej. Spacer z psami, obiad, wpadłam na kilka wątków na dogo i trzeba było jechać po sunię.

Gabinet jest na drugim krańcu Krakowa i podróż tam trwa około godziny, ale mieliśmy przyjechać po odbiór suni o 17:00,  a to u nas godziny szczytu :(   Wracaliśmy z sunią godzinę czterdzieści minut. Na kontrolę pojadę autobusem. Będzie szybciej.

Tinutka

20181219_214905.thumb.jpg.de9977ec8f9291fab9f2eef7d5bc0b17.jpg

20181219_214714.thumb.jpg.007746838cecf3b41e1d05c6327460a8.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify malutkie serduszka

Tulinkamy

 tulineczkamy

 aby juz nie boluskalo

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 

Nie będzie bolało maleńką, bo w gabinecie dostała zastrzyk przeciwbólowy i do domu tabletkę, którą mam jej podać jutro popołudniu.

Mam nadzieję, że to wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się dzielnie mały pędziwiatrze - będzie dobrze. MUSI BYĆ DOBRZE.

Skaranie z tymi lajkami! Nie wiadomo kiedy są, a kiedy ich nie ma.

Tinka pewnie dzisiaj już będzie znowu śmigać.; Na porannym spacerze jeszcze była spokojna, ale myślę, że na południowym wróci jej dawna werwa :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zrobiłam przelew z naszego bazarku biżuteryjnego dla Tinusi.

Elu jak pieniądze dojdą potwierdź to proszę na wątku bazarkowym. Tinusia miała dostać 10%, co wyniosło 245,73. Zaokrągliłyśmy do pełnych 250 zł i taki przelew poleciał na konto, które miałam podane wcześniej dla Tinki:)

Dużo zdrowia sunieczko kochana:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ewa Marta napisał:

Właśnie zrobiłam przelew z naszego bazarku biżuteryjnego dla Tinusi.

Elu jak pieniądze dojdą potwierdź to proszę na wątku bazarkowym. Tinusia miała dostać 10%, co wyniosło 245,73. Zaokrągliłyśmy do pełnych 250 zł i taki przelew poleciał na konto, które miałam podane wcześniej dla Tinki:)

Dużo zdrowia sunieczko kochana:)

Ewo, Elig, bardzo serdecznie Wam dziękuję za to wielkie wsparcie  merci.gif.2af0c6333f4324ce8cc069d18b49b89a.gif

Tinusia jest teraz posażną panną. Zabieg, który miał kosztować 400,00 zł, nasza kochana wetka zmieściła w kwocie 290,00 zł w dodatku prawdopodobnie zostanie pokryty przez Fundacje Ostatnia Szansa. Jeśli więc pozwolicie, to w Waszym imieniu pozwolę sobie przelać połowę na konto Zuzieńki, chorej sunieczki z poniższego wątku.

 

Tinusi ta połowa wystarczy, a w razie potrzeby będę robić bazarki. Natomiast Zuzia potrzebuje na diagnostykę i ewentualne leczenie.

Jeszcze raz bardzo serdecznie Wam dziękuję. 2111554742_dlaWaslove.jpg.df18425ab610499c69f74213a2659995.jpg

Oczywiście jak tylko kasa wpłynie na wątek, zaraz powiadomię o tym fakcie n wątku

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

A hak czuje się mała\/ \wraca do dawnej formy?

Jeszcze jest nieco osowiała, być może to wpływ działania środka przeciwbólowego, który dostała zgodnie z zaleceniem wetki, wczoraj wieczorem. Jest znacznie spokojniejsza niż normalnie.  Na razie nie specjalnie interesuje się brzuszkiem. Czasem usiłuje lizać, ale kubraczek skutecznie jej to uniemożliwia.

Za godzinę jadę z Tinusią na kontrolę,  ale myślę, że jest ok :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...