Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

Z tych zmartwień i radości zupełnie zapomniałam o aktualizowaniu finansów. W ostatnim czasie na konto Tinusi wpłynęły poniższe kwoty:

  •   45,00 zł  -  Anna G-R  - 8.11.
  •   50,00 zł   -  jaguska  -  12.11.
  •   50,00 zł   -  Dusia-Duszka  -  12.11.
  •   20,00 zł   -  b-b  -  12.11.
  •   70,00 zł   -  Pani Irena z Katowic  -  13.11.
  •   50,00 zł   -  Zagrodowy pies polski  -  13.11.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

 

1033943081_kwiatki11.GIF.645c6f29bd59902315100a2b6806ec59.GIF

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

A jak zachowuje się Tinka? Czy już udało się jej okręcić TZ wokół pazurków? Może zapomniał o budzie pod balkonem?

Mż prawie od początku traktuje Tinkę ulgowo :) Pozwala na więcej, niż poprzednim tymczasowiczom :) To pewnie zasługa tych oczek  błyszczących  jak dwa czarne diamenciki, którymi figlarnie przegląda się w jego oczach, jak go zaczepia :)

Ta buda to tylko straszak, oboje o tym wiemy :) Basia też :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Przelałam właśnie na konto Tinusi kwote 39 zl z bazarku Nadziejki. Elik, jak dojdą bardzo Cię proszę potwierdź to na wątku bazarkowym:) 

 

Bardzo serdecznie dziękuję Nadziejko, Ewo Matro za pomoc dla Tinusi 

531712479_dziekujserdecznie.png.f50bee246339e8bcdcacd7e2b166f505.png     458594900_buziaczki6.jpg.55695ad36659f96811a025ff4a8926e4.jpg

Zaraz dam znać, jak tylko kasa pojawi się na koncie Tinusi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

Wspaniale,że mała doszła już do siebie i teraz niech już tylko nabiera sił :)

i nastawia doopinkę do zastrzyków :)

Za tydzień mamy zrobić test na parwo. Jestem spokojna :) Ta mała rozrabiara w niczym nie przypomina chorej Tinusi :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Nadziejka napisał:
Jak dobrze na sercu czytac takie wiesci
                         Tinusiu  sciskuniam
 
Znalezione obrazy dla zapytania misie szare gify tedi

Witaj Nadziejko :) Miło Cię widzieć :)

Za chwilkę pokażę Wam jak malizna rozciąga się w legowisku Alfika. Udaje, że jest już taka duża, że w swoim się nie mieści :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj kurier przyniósł pieluszki, które uxmal wysłała chyba 1,5 tygodnia temu. No, no, no!  A to się poczta popisała. Wnet na nogach pokonałby taki odcinek.

uxmal bardzo dziękujemy :) 1679409733_kwiatki6.gif.148e286cfe5cdd79abcdd8ac20e8672f.gif

Co prawda już zaczęliśmy naukę załatwiania potrzeb na spacerze, ale pieluszki  jeszcze się przydają :)

Przepraszam, ale już nie pamiętam czy pisałam, że saszetki dotarły.

Jeśli jeszcze nie pisałam, to teraz to czynię i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję   1679409733_kwiatki6.gif.148e286cfe5cdd79abcdd8ac20e8672f.gif

Link to comment
Share on other sites

Wychodzimy już na spacery, ale miejsca po zebranych koopkach utylizujemy specjalnym płynem, który robimy z różowego proszku, który niszczy wirusa, a w który wyposażyła nas Basia. O wszystkim pomyślała :) Jak się pojawi, to może powie co to za specyfik.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj kurier przyniósł pieluszki, które uxmal wysłała chyba 1,5 tygodnia temu. No, no, no!  A to się poczta popisała. Wnet na nogach pokonałby taki odcinek.

uxmal bardzo dziękujemy :) 1679409733_kwiatki6.gif.148e286cfe5cdd79abcdd8ac20e8672f.gif

Co prawda już zaczęliśmy naukę załatwiania potrzeb na spacerze, ale pieluszki  jeszcze się przydają :)

Przepraszam, ale już nie pamiętam czy pisałam, że saszetki dotarły.

Jeśli jeszcze nie pisałam, to teraz to czynię i bardzo, bardzo serdecznie dziękuję   1679409733_kwiatki6.gif.148e286cfe5cdd79abcdd8ac20e8672f.gif

NARESZCIE :)  :)))

Reklamację i tak złożyłam Zpewne nie uwzględnią bo 2 tyg nie minęło. Ale warto próbować :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

I jak się kruszynka miewa? 

Ja Was bardzo przepraszam, że takie skąpe informacje o suni, że tak rzadko bywam na watkach moich psiaczków. Jest tak z powodu moich rozlicznych obowiązków i tych na dogo i tych domowych i nie tylko. Dzisiaj prawie cały dzień byliśmy na działce, żeby dokończyć przygotowanie domu i roślin do zimowania. Na szczęście to już ostatni taki długi tam pobyt.

Tinusia to mała ciałkiem, a wielka duchem trzpiotka. Wszędzie jej pełno, wszystko musi sprawdzić, zobaczyć, powąchać. Na spacerach ciągnie do przodu i mimo, że taka malutka, podejrzewam, że gdyby przypiąć ją do sanek, to dziecko pociągnęłaby :)

Jutro idziemy na test parwowirozy i od razu poproszę o zaczipowanie suni.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Drobniutkie smaczki w lewą kieszeń i równamy, równamy krok na spacerach :)

Smaczki ciągle mam na spacerkach, bo uczymy sunię czystości i nagradzam (z różnym skutkiem) za załatwianie się na spacerach.  Sunia pochłonie smaczka i rzuca się natychmiast do przodu, bo tam przecież tyle ciekawych rzeczy do zobaczenia, powąchania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...