Jump to content
Dogomania

Dwie maleńkie sunie Holly i Myszka w DS


Recommended Posts

Zanim wzięłyśmy Myszkę pod swoją opiekę, sunia zauroczyła Panią, która dzwoniła do mnie w sprawie adopcji Figi. Miała adoptować Myszkę, ale z różnych powodów ta adopcja nie doszła do skutku. Pani Danuta chciała jednak wesprzeć Myszkę i dzisiaj na nasze konto wpłynęła ogromna kwota 300 zł! Bardzo serdecznie dziękujemy! Zapisalam w rozliczeniach, a Pani Danuta otrzymała ode mnie link do wątku.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Zanim wzięłyśmy Myszkę pod swoją opiekę, sunia zauroczyła Panią, która dzwoniła do mnie w sprawie adopcji Figi. Miała adoptować Myszkę, ale z różnych powodów ta adopcja nie doszła do skutku. Pani Danuta chciała jednak wesprzeć Myszkę i dzisiaj na nasze konto wpłynęła ogromna kwota 300 zł! Bardzo serdecznie dziękujemy! Zapisalam w rozliczeniach, a Pani Danuta otrzymała ode mnie link do wątku.

 

 

 

45323525_201827777379847_2782991026573279232_n-003.jpg

Link to comment
Share on other sites

U maleńkich suniek życie płynie spokojnie. 

Holly niebawem będzie miała pobieranie krwi i na początku grudnia 1 lub 3.12 nie pamiętam jaką datę podała mi Anetka będzie miała sterylkę.

Ogłaszać zaczniemy ją już pod koniec listopada i gdyby trafił sie super domek, możemy wyadoptowac maluszka już po sterylce. Jest przekochana i bardzo proludzka. Była na spacerze z osobami, które wspierają hotelik w spacerach. Nie było żadnego problemu. 

Sunia ma swoich cichych wielbicieli. Poprzez schronisko dwie Panie namierzyły mnie i dzwoiły w jej sprawie. Podałam im link do wątku, żeby mogły śledzić jej historię. Obie Panie zadeklarowały chęć wsparcia finansowego suni. Z Pania Mileną prowadzimy rozmowy, bo Pani jest zainteresowana jej adopcją. Problem jest taki, że mieszka w Belgii, więc nie wiem, czy ta adopcja dojdzie do skutku. Pani jest przesympatyczna, ale mamy swoje zasady przy adopcji i generalnie nie wyadoptowałyśmy żadnego psiaka za granicę do tej pory. Póki co przesłałam Pani inną sunię w tarapatach, dla której to byłby ratunek.

 

A Myszka zaliczyła małą cofkę po usłyszeniu odkurzacza w domu. Przeniosła się z kanapy do klatki kenelowej (zawsze otwartej) . Na szczęście po zaniesieniu na wybieg psi gania z innymi psiakami i nawet co jakiś czas pozwala na złapanie linki przy obroży nie kładąc sie od razu na ziemi. Cały czas pozwala sie głaskać Anecie i Arkowi i powolutku przyzwyczaja się do tego, że to normalne, kiedy człowiek ją dotyka. Przed nia sporo pracy, ale nie naciskamy - niech to sie dzieje powoli, ważne, żeby szło do przodu:)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

U suniek wszystko w porządku. Holly została zaszczepiona przeciw wirusówkom i wściekliźnie. W przyszłym tygodniu jedzie na pobieranie krwi, a 1 grudnia ma sterylkę. Już w przyszłym tygodniu chcemy ruszać z ogłoszeniami, bo tak od razu domek sie pewnie nie znajdzie, a gdyby sie znalazł, to oddamy ja dopiero po sterylce.

Za szczepienie zaplacę juz po badaniach krwi - wtedy Aneta prześle mi paragony.

Myszka powolutku socjalizuje się. Podchodzi nawet przywołana przez Anetkę na wybiegu dla psiaków. Małe kroczki daja efekty:)

 

Link to comment
Share on other sites

Ale piękna! Anecik, Eluniu - bardzo dziękuję!!!

Bardzo jestem ciekawa, czy ten domek z wczoraj będzie chciał poznać Holly, bo jesteśy z Elą bardzo na tak dla nich:) Poprosimy o kciuki dla Holly:) Oczywiście pojechałaby do domu po sterylce - bez niej nigdzie nie pojedzie.

Dzisiaj ma pobieranie krwi, a sterylkę w sobotę.

Wklejam zaległą fakturę za szczepienie na wściekliznę i choroby zakaźne. Zapłacone 80 zł

F-ra.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...