Jump to content
Dogomania

Sąsiad dokarmia mojego psa!!!


lola_hawanczyk

Recommended Posts

Więc Tak, mieszkam na parterze w bloku, mam małą, niekłopotliwą sunie. I już kilka razy się zdażyło że na ogrodku (mamy mały ogródek)  znalazłam jakąś skórkę od kiełbasy lub czegoś w tym stylu, ale dzisiaj blisko schodów do domu znalazłam coś w stylu wysuszone skóry! Domyśliłam się że ktoś z sąsiadów z góry rzuca to naszej suni, która ma bardzo wrażliwy przewód pokarmowy. Co mam zrobić w tej sytuacji? Boję się że dojdzie do otrucia...

Link to comment
Share on other sites

Na razie grzecznie poprosić o nie rozrzxucanie resztek jedzenia w ogrodku i koło domu, jeśli grzecznie nie pomoże zglosić do administracji, żeby pouczyla lokatorów, że resztki wyrzuca się do kubłów w śmietniku.

U mnie też jedna lokatorka rozrzucała na trawnikach i chodnikach ogromne ilości jedzenia, często zepsutego lub ogromne bryły suchego i spleśniałego chleba, którego nie tylko ptaki ale i szczury by nie zjadły wkurzając innych lokatorów i wlaścicieli psów, ktore lubiły zbierać na spacerach ale po dosyć mocnym ochrzanieniu przestała i teraz jest dosyć czysto i bezpiecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...