Jump to content
Dogomania
anica

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?

Recommended Posts

6 minut temu, anica napisał:

Wetka ma spytać czy Pan wyrazi zgodę i wtedy porozmawia z groomerem, zauważyłam że tam mają w lecznicy, ale do piątku,/ czyli jutro / chciałaby zobaczyć jak zareaguje na leczenie?

... tak jest zbiórka na leczenie pieska, ja wieczorem uzupełnię dotychczasowe wydatki i wpłaty :)

Dobrze by było aby chociaż raz Roki był wykąpany w leczniczym szamponie i trochę potrzymany w nim.To by bardzo pomogło.Jeżeli by było zalecone kąpanie to trzeba to będzie wykupić kilka kąpieli.Jakoś trzeba pomóc temu psu aby wyszedł z choroby.

9 godzin temu, Anula napisał:

Dobrze by było aby chociaż raz Roki był wykąpany w leczniczym szamponie i trochę potrzymany w nim.To by bardzo pomogło.Jeżeli by było zalecone kąpanie to trzeba to będzie wykupić kilka kąpieli.Jakoś trzeba pomóc temu psu aby wyszedł z choroby.

Anulko jutro będę rozmawiać z p doktor i spytam jak to widzi?  niestety jestem zmartwiona ,ponieważ dzisiaj p był u mnie z pieskiem i Roky się drapał :(  może już nie tak często i drastycznie ,z tymi figurami! ale się jednak dużo drapał :( raczej ... myślałam ,że po tygodniu kuracji będzie lepiej? przynajmniej trochę ...

Jak na razie to wydatki były takie -

75,oozł   Badanie krwi  / nie mogę znaleźć rachunku, nie wiem gdzie jest spróbuję jutro na spokojnie poszukać, dzisiaj pół dnia szukałam i nic?! :(

125,oozł Leki, zastrzyki i tabl.antybiotyku i p/świądowe

ec5c8ee5fc179b18med.jpg

-----------------

200,oozł   Koszty u weta

50,oozł   wpłata od Anuli 5,11,2018  , pięknie dziękujemyserce.gif

25,00zł  wpłata od Mdk8 6,11,2018, pięknie dziękujemy serce.gif

11 godzin temu, Poker napisał:

Dobrze ,że pan współpracuje. Ciekawe co piesek dostaje do jedzenia.  Może uczulił się na karmę i potrzebna jest zmiana.

Wpłacę na niego 30 zł.

Bardzo dziękujemy 49.gif PW już wysyłam , postaram się coś wymyślić , może jakiś "błyskawiczny bazarek"  dwa razy mi się poszczęściło... może jeszcze raz coś mi się uda :) też dumam z tą tarczycą?  może wrócę do tematu? p doktor... coś nie była przekonana? może coś innego jeszcze zaproponuje oprócz tego USG?  tak sobie pomyślałam ,żeby na razie się wstrzymać, nawet z uwagi na koszty?  dopóki nie będzie poprawy z tą skórą? no nie wiem, może za wcześnie oczekuję rezultatów?   wymyśliłam ,że przed wizytą u wetki, spróbuję zajrzeć do gabinetu na Ledóchowskiego, gdzie ok rok temu została udzielona pomoc Rokiemu, ciekawe czy się dowiem co wtedy miał podane?

... i tu dramat!!!   spytałam czym Pan karmi... wszystkim!  często...tym co znajdziemy! :(      gdyby to była alergia pokarmowa? lepiej Nie!.. to raczej nie damy rady ,pomóc :(

Faktycznie dramat i brak kasy.Najlepiej aby pojechać z psiakiem na kliniki,tam by porobili wszelkie badania(tam mają ogromne doświadczenie w diagnozowaniu psiaków).Ja na swoim doświadczeniu przekonałam się,że warto,ponieważ nieświadomie wywaliłam masę kasy na wizyty i leczenie psa jeżdżąc po różnych Lecznicach bo nikt nie wiedział co mu konkretnie dolega,zapisywali antybiotyki,sterydy a pies dalej był chory.Zdesperowani pojechaliśmy na kliniki i tam oczekując na wizytę,wet wyszedł do poczekalni i wskazał na mojego Brutusa-on ma mocznicę.Nie badał go,nie robił wyników.Po wynikach autentycznie Brutus miał mocznicę.Jedna wizyta załatwiła zdiagnozowanie psa.W przypadku pospolitych Lecznic można leczyć psa ale jak są proste przypadki a nie skomplikowane.

Tak myślę aby złożyć się na jakąś karmę i zakupić Rokusiowi tylko trzeba wiedzieć czy Roki ma alergię czy nie na jedzenie.

Dnia 4.11.2018 o 18:27, Nadziejka napisał:
Podobny obraz pozdrowionka ogromne serduchem posylamy razem z moja Najcudowniejsza Burzunia
 Ciociu Anusiu
 a zapomnilas o Nadziejce
 boc na tamtem wateczku pislalam
 ze choc ciutenke
 musimy sie dolozyc

Aniu ciociun jeszcze my jeszcze my

prosimy

i calun czas sciskamy za dudunia

Myślę,że bezpiecznie można kupić karmę Boscha Jagnięcinę z ryżem. Nie jest zbyt droga , a ryzyko alergii jest mniejsze niż przy karmach z drobiem. Tylko czy pies zechce ją jeść,jeżeli jest przyzwyczajony do innych smaków.

Dnia 9.11.2018 o 21:54, Poker napisał:

Myślę,że bezpiecznie można kupić karmę Boscha Jagnięcinę z ryżem. Nie jest zbyt droga , a ryzyko alergii jest mniejsze niż przy karmach z drobiem. Tylko czy pies zechce ją jeść,jeżeli jest przyzwyczajony do innych smaków.

Na to pytanie nie znamy odpowiedzi,być może anica odpowie bo raczej zna sytuację więcej jak my.Jeżeli Bosch będzie się nadawał to trzeba kupić.Nie wiem czy anica ma jakikolwiek kontakt z panem.Jakoś ta pomoc ciężko idzie dla Roki i pana.Za mało mamy wiadomości.