Jump to content
Dogomania

Lemi i Holi-udało się,sunie już poza schronem.Jadą do hoteliku.Prosimy o pomoc w utrzymaniu bid.Sunie od 26.11.18 już we wspólnym DS.29.07.22-Holi za TM.


Anula

Recommended Posts

Wreszcie można puścić kciuki! Wizyta p/a dzisiaj się odbyła i wypadła bardzo dobrze,więc na to wygląda,że Holi będzie miała domek :) Ponieważ rodzina planuje jeszcze krótki wyjazd i nie chce robić suni zamętu w głowie,więc pojadą po nią po 25.11.W między czasie po uzgodnieniu z Hanią będą chcieli odwiedzić Holi w Hoteliku.Wszystko wstępnie z p.Anetą omówiłam i będziemy w stałym kontakcie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Też się cieszę z tego domku.Jest bardzo odpowiedzialnym a Holi będzie miała wybieg w postaci dość sporego ogrodu do biegania.Latem drzwi tarasowe będą otwarte.Pani Aneta już zaopatrzona jest w kubraczki wszelkiego rodzaju aby Holi w zimę nie przeziębiła się, nie zmarzła.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Rozliczyłam bazarek,z którego uzbierała się kwota 835,00zł :)

Anulko,podziel według potrzeb na Holi,Lemi i Aleksa i potwierdź na wątkach :)

Dla Lemi i Holi przypadło 401,36zł z bazarku.

Stan konta Lemi i Holi na minusie: 277,51zł

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Holi będzie miała super domek. Niestety sunia po całym przeziębieniu nie może pozbyć się kaszlu i dzisiaj znowu byłam z nią u weta. Jest pogodna, ma apetyt, wszystko jest niby w porządku, ale średnio 2-3 razy na dobę ma ataki kaszlu.

O Lemi jest sporo zapytań, ludzie (głównie kobiety) dzwonią, czyli podoba im się sunia, ale jakoś mało konkretni są, mówią, że jeszcze muszą mężowi pokazać i przedyskutować adopcję. Czekamy na ten jedyny telefon i dom. Lemi jest bardzo kochana - nie narzuca się swoją osobą tak jak Holi i Aleks, ale zawsze jest blisko, cichutko, ale jest. Ktoś będzie miał bardzo wierną przyjaciółkę.

Link to comment
Share on other sites

Zagladam do Lemi i Holi po dluzszej przerwie, bo ostatnio z czasem bylo krucho i bardzo się cieszę, ze szykuje sie domek dla Holi! Lemi tez go znajdzie. Mam wrażenie,że Lemisia ma za sobą jakieś potwornie złe przeżycia,ktore blokują ja jeszcze. Mysle, że czas i miłość pokonają ta blokadę i sunia odzyska radość z życia.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...