Jump to content
Dogomania

LIMBA ZA TM [*] KIEDYŚ PIĘKNA, DUMNA A TERAZ ? GUZY NA LISTWIE, BÓL, SAMOTNOŚĆ I BETONOWY BOKS... TYLE MA STARSZA ONECZKA..


Recommended Posts

Dnia 16.01.2019 o 22:15, Bogusik napisał:

Tak zawsze przykro jak ktoś bliski odchodzi,choć nawet nie zna się w realu...:( One są wszystkie nasze i mają swoje miejsce w naszych sercach...

Limbuniu [*]

                                                                       swietozmarlych003.gif

zacytuję, bo słów mi zabrakło :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Limby już nie ma, ale ostatnie miesiące życia spędziła w cieple, zadbana, kochana.

To dzięki Wam kochani, dzięki Waszej pomocy, została zabrana ze schroniska i zamieszkała u Jagny i  Jej Rodziny.

Bardzo dziękujemy za pomoc, za wpłaty, bazarki, za  troskę i ciepłe słowa.

Limba na pewno zostanie na zawsze w naszych sercach!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

STARSZE PSY - OSTATNI DZWONEK  - POMÓŻ JE  RATOWAĆ

Wczoraj Jaaga tak napisała na wątku zamojskich staruszków:

Po śmierci Limby, kiedy odeszła mu na rękach, mój mąż powiedział, że już nie chce następnego psa "hotelowego". Jednak gdyby znalazły się osoby, które chciałyby wesprzeć któregoś z tych weteranów, to miejsce na niego będzie u nas w domu czekać .

Jeśli ktoś z darczyńców Limby chciałby przenieść swoją deklarację  na kolejnego starszego psa, będziemy bardzo wdzięczni...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2019 o 08:14, Tola napisał:

Tak,  rozmawiałyśmy Jaaga o Maxie bez ucha, ale wczoraj nie było mnie na dogo,   za chwilkę zapytam na wątku onka.

Nie wiem natomiast komu przydałby się ten lek przeciwnowotworowy...

Jest Hera HERA ma jakieś przerzuty na płucach. Czekają na wynik histopatologiczny po operacji guza na listwie mlecznej. Jest u AnaGD

Nie wiem jak jest z żołądkiem.:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Dostałam informację od Toli, aby pozostałą po Limbie [*] kwotę w wysokości 728,20zł przelać na konto Szafirki. 

Nie mogę edytować postu, nie mogę zapisać w poście rozliczeniowym, nie rozumiem dlaczego....

Pieniążki przelewam, tym samym konto Limby[*] zostało wyzerowane!.

Szafirkę proszę o potwierdzenie tutaj na wątku jak pieniążki dotrą na konto.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...