Jump to content
Dogomania

Brandox hodowla opinie


imeN2018

Recommended Posts

Witam, Chciałbym poruszyć temat hodowli z Mysłowic Brandox, jakie macie opinie na temat tej hodowli? Czy posiadacie psy typu bo raczej Pomeranianem nie można nazwać psa z tej hodowli? Kupiłam psa jakiś czas temu niestety zawiodłam się bo pies nie jest typowo rasowy, niestety to był mój pierwszy pies kupowany który chciałam żeby był rasowy i nie wiedzialam na co zwracac uwage, mimo wszystko kocham go nad życie i nie oddałabym go chciałbym dowiedzieć się jakie macie opinie na temat tej hodowli czy również jesteście rozczarowani zakupem w tej hodowli psa.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, imeN2018 napisał:

Witam, Chciałbym poruszyć temat hodowli z Mysłowic Brandox, jakie macie opinie na temat tej hodowli? Czy posiadacie psy typu bo raczej Pomeranianem nie można nazwać psa z tej hodowli? Kupiłam psa jakiś czas temu niestety zawiodłam się bo pies nie jest typowo rasowy, niestety to był mój pierwszy pies kupowany który chciałam żeby był rasowy i nie wiedzialam na co zwracac uwage, mimo wszystko kocham go nad życie i nie oddałabym go chciałbym dowiedzieć się jakie macie opinie na temat tej hodowli czy również jesteście rozczarowani zakupem w tej hodowli psa.

Czy Ty zapłaciłas 3000 za nierasowego szczeniaczka????? Tymbardziej,że to Twoj pierwszy pies - należaŁO SIĘ PRZYŁOŻYĆ DO SZUKANIA DOBREJ,SPRAWDZONEJ HODOWLI,wspomniana przez Ciebie "hodowla",to tylko biznes czlowieka,który ma gdzieś dobro psów,a funkcjonuje od conajmniej(!) 7 lat,dzięki naiwności kupujących...

Kochaj psiaka,bo on najbardziej w zyciu kocha Ciebie I przestrzegaj innych przed pseuduchami...

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, imeN2018 napisał:

Witam, Chciałbym poruszyć temat hodowli z Mysłowic Brandox, jakie macie opinie na temat tej hodowli? Czy posiadacie psy typu bo raczej Pomeranianem nie można nazwać psa z tej hodowli? Kupiłam psa jakiś czas temu niestety zawiodłam się bo pies nie jest typowo rasowy, niestety to był mój pierwszy pies kupowany który chciałam żeby był rasowy i nie wiedzialam na co zwracac uwage, mimo wszystko kocham go nad życie i nie oddałabym go chciałbym dowiedzieć się jakie macie opinie na temat tej hodowli czy również jesteście rozczarowani zakupem w tej hodowli psa.

tu jest wątek o pseudohodowli z Mysłowic być może to ta sama.

 

Link to comment
Share on other sites

czy szczeniaka kupiłas z ogłoszenia na olx? Bo takie ogłoszenie tam znalazłam (co prawda już niealtualne). Ten brandox "należy" do FHZR (Fanklub Hodowców Zwierząt Rasowych). Więc jeśli to chodzi o tą hodowlę, to to nie jest nawet związek czy stowarzyszenie. Dawniej ta "hodowla" nazywała się Wald-dingo. Opinie nie były dobre (sprzedawali chore psy), więc zapewne dlatego też zmienili nazwę. Przypuszczam że nie masz żadnego dokumentu potwierdzającego rasowość psa. Zatem jak zresztą sama stwierdziłaś nie posiadasz psa rasowego, tylko jakiegoś podobnego. 

5 godzin temu, imeN2018 napisał:

niestety to był mój pierwszy pies kupowany który chciałam żeby był rasowy i nie wiedzialam na co zwracac uwage

wiesz, tu będę trochę przykra. Tyle się mówi, pisze na różnych psich forach, czy na fb. Przestrzega się przed różnymi stowarzyszeniami, klubami itp. Wystarczy trochę poszukać i poczytać, popytać znajomych (niektórzy mają wiedzę na temat rasowców i wiedzą na co zwracać uwagę). Ale większość osób zainteresowanych kupnem, nie chce szukać i czytać, bo po co tracić czas na zdobycie wiedzy na temat. A potem jest wielkie rozczarowanie, bo albo psiak choruje i często kończy żywot, albo nie jest tym upragnionym rasowym psiakiem, a zaledwie go przypomina. To tyle z mojej strony, mam nadzieję ze psinka mimo iż nie jest w pełni rasowa, będzie się zdrowo chowała, i będzicie się sobą cieszyć przez długi czas 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...