Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

Coś zasiedział się Aleks w hoteliku. Pewnie mu tam dobrze i nie zamierza zmieniać adresu. Może nie będzie mi miał za złe, że i ja zrobiłam mu ogłoszenie. Wiem, ze miał już na Wrocław, ale spróbuję jeszcze raz. Do celów ogłoszeniowych, nazwałam go Kleksik:

https://www.olx.pl/oferta/kleksik-mlody-zywiolowy-piesek-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDxN9aw.html

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Havanka napisał:

Coś zasiedział się Aleks w hoteliku. Pewnie mu tam dobrze i nie zamierza zmieniać adresu. Może nie będzie mi miał za złe, że i ja zrobiłam mu ogłoszenie. Wiem, ze miał już na Wrocław, ale spróbuję jeszcze raz. Do celów ogłoszeniowych, nazwałam go Kleksik:

https://www.olx.pl/oferta/kleksik-mlody-zywiolowy-piesek-czeka-na-nowy-dom-CID103-IDxN9aw.html

 

Dziś rozmawiałam z szafirkiem o Aleksie.Bardzo chwalił Aleksa,że jest cudownym bezproblemowym psiakiem i się dziwi,że tak dlugo czeka na dom.Poprosiłam o dodatkowe zdjęcia Aleksa,trzeba będzie podmienić w ogłoszeniach.

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Promowanie mojego ogloszenia Aleksa na Wrocław skończyło się..

https://www.olx.pl/oferta/do-serca-przytul-aleksa-CID103-IDxql0T.html

Anulko, celowo i świadomie umieściłam 'zarośniętego' Aleksa jako zdjęcie profilowe. Niektórzy szukaja kudlaczy a na tym zdjeciu widać jak bedzie wyglądał jak zarośnie...

Dziękuję.Zaraz wyróżnię ogłoszenia wszystkie.Asieńko Ty zrobiłaś na Poznań i niech dalej idzie na Poznań.

Link to comment
Share on other sites

Jest domek z Katowic zainteresowany adopcją Aleksa.Wczoraj dosyć długo rozmawiałam z p.Olą i sądzę,że jest osobą odpowiedzialną,rozważną i znającą potrzeby zwierzaków.W tej chwili mieszka z 2 córeczkami 7 i 9 lat w kamienicy w centrum Katowic.Nie pracuje bo jeszcze ma do obronienia pracę magisterską i planuje dopiero od marca szukać posady.Uważa,że jest to dobry moment,w którym mogłaby spokojnie poświęcić czas na aklimatyzację Aleksa w ich rodzinie.Mają dom,który właśnie skończyli remontować w dzielnicy Zarzecze i 19.12 jest zaplanowana przeprowadzka.Dom ogrodzony ale nie ma jeszcze bramy,którą zamierzają zrobić w przyszłym roku.Tu sobie porozmawiałyśmy o zabezpieczeniach przed możliwością ucieczki,z których sobie doskonale zdaje sprawę i zna temat.Nie było by sensu w tej chwili robić wizytę p/a w obecnym mieszkaniu,więc odbędzie się ona tuż po świętach, w nowym miejscu zamieszkania.Zresztą p.Ola sama powiedziała,że nie chciała by psa adoptować już i narażać go na dodatkowy stres związany z przeprowadzką i woli  aby już trafił do miejsca stałego.Mam się skontaktować z p.Olą tuż przed świętami,a do tego czasu jeżeli trafi się jeszcze jakiś sensowny domek,to będziemy oczywiście też sprawdzać.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Jest domek z Katowic zainteresowany adopcją Aleksa.Wczoraj dosyć długo rozmawiałam z p.Olą i sądzę,że jest osobą odpowiedzialną,rozważną i znającą potrzeby zwierzaków.W tej chwili mieszka z 2 córeczkami 7 i 9 lat w kamienicy w centrum Katowic.Nie pracuje bo jeszcze ma do obronienia pracę magisterską i planuje dopiero od marca szukać posady.Uważa,że jest to dobry moment,w którym mogłaby spokojnie poświęcić czas na aklimatyzację Aleksa w ich rodzinie.Mają dom,który właśnie skończyli remontować w dzielnicy Zarzecze i 19.12 jest zaplanowana przeprowadzka.Dom ogrodzony ale nie ma jeszcze bramy,którą zamierzają zrobić w przyszłym roku.Tu sobie porozmawiałyśmy o zabezpieczeniach przed możliwością ucieczki,z których sobie doskonale zdaje sprawę i zna temat.Nie było by sensu w tej chwili robić wizytę p/a w obecnym mieszkaniu,więc odbędzie się ona tuż po świętach, w nowym miejscu zamieszkania.Zresztą p.Ola sama powiedziała,że nie chciała by psa adoptować już i narażać go na dodatkowy stres związany z przeprowadzką i woli  aby już trafił do miejsca stałego.Mam się skontaktować z p.Olą tuż przed świętami,a do tego czasu jeżeli trafi się jeszcze jakiś sensowny domek,to będziemy oczywiście też sprawdzać.

Powiało optymizmem ! Przy dobrych prognozach, Nowy Rok Aleks powita już w nowym domu ! Oby nic nie stanęło na przeszkodzie .

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Wprawdzie Fredzelek wybiera sie do domku, ale ma jeszcze dlugi wiec wplacilam na styczen

Bardzo,bardzo dziękuję.Na razie domek jest zawieszony w próżni.Mam nadzieję,że dojdzie do skutku.Aleks jest bardzo fajnym kontaktowym psiaczkiem a jednak troszkę czeka na ten jedyny domek.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Anula napisał:

Bardzo,bardzo dziękuję.Na razie domek jest zawieszony w próżni.Mam nadzieję,że dojdzie do skutku.Aleks jest bardzo fajnym kontaktowym psiaczkiem a jednak troszkę czeka na ten jedyny domek.

Anulko, to chyba nie wina Aleksa że czeka...jest po prostu potworny zastój...nigdy nie miałam takiej ciszy w telefonie jak przez cały grudzień:( ludzie chyba skupieni bardziej w tym roku na Świętach, zakupach...musimy to przeczekać.

Aleks znajdzie dom na pewno, do stycznia nie daleko;)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, kiyoshi napisał:

Anulko, to chyba nie wina Aleksa że czeka...jest po prostu potworny zastój...nigdy nie miałam takiej ciszy w telefonie jak przez cały grudzień:( ludzie chyba skupieni bardziej w tym roku na Świętach, zakupach...musimy to przeczekać.

Aleks znajdzie dom na pewno, do stycznia nie daleko;)

Też tak myślę.Zresztą ogólnie zima nie sprzyja adopcjom.Od wiosny jest lepiej.Ludzie zaczynają żyć.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Aleksa, czasami trzeba trochę dłużej poczekać na dobry domek, ważne żeby był dobry i kochający Frędzelka:).

Tak,czekamy cierpliwie.Ja wiążę nadzieje z tym domkiem w Katowicach ale różnie to może być.Nie będzie ten to będzie inny.

Link to comment
Share on other sites

Aleks korzysta z życia czekając na dom. Najfajniej bawi się z trójłapkiem Rockiem i terierkowatą suczką. Jest zawsze uśmiechnięty. Jak jest temperatura minusowa, to ubieramy mu na dwór kubraczek, zazwyczaj rano. Nie jest szczęśliwy, bo ogranicza mu trochę szaleństwo, ale tak jak anula napisała - lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...